Karl Denys is op zondag 25 november vader geworden van een tweede zoon: Nolan.

nolankarlKarl speelt in Toren 3, maar liet verstek gaan op zaterdag 24 november. Hij had een paar weken daarvoor al doorgegeven aan de team captain Frank Laan, dat hij het niet verstandig vond om te gaan spelen. Karl stelde vast dat hij misschien zijn woonkamer vol met kraamvisite zou hebben of dat hij niet rustig zou kunnen schaken. Verstandige beslissing, want Nolan werd zondag 25 november geboren.

Nolan woog 3150 gram en was 52 cm lang. Het is een gezonde en gelukkige baby. Met mama Ouahiba gaat het ook prima. Nolan heeft een broer Liam van 3 jaar en 8 maanden. Voor Liam is het even wennen dat de aandacht nu verdeeld wordt…maar i.h.a. is hij wel blij en trots dat hij een broertje heeft en dat hij nu “de grote broer” is..…Hij kan niet wachten tot hij met zijn broertje kan spelen.

Hartelijk gefeliciteerd en heel veel geluk met jullie gezin.

nolan