De Toren huldigde zijn jeugdtopspelers: Thomas Beerdsen, Marcella Gunther, Xadya van Bruxvoort, Quirine Naber, Rik Roelofs en Iris Roelofs op vrijdag 21 september.

Om jeugdtopspeler van de Toren is worden moet je Nederlandskampioen worden. Dit kan o.a. tijdens de volgende Nederlandskampioenschappen:

  • gesloten Nederlandse jeugdkampioenschappen (mei, juni),
  • open Nederlandse jeugdkampioenschappen (augustus te Borne),
  • open Nederlandse jeugdkampioenschappen Rapid (november Eindhoven),
  • gesloten team Nederlandse jeugdkampioenschappen teams ook wel meesterklasse genoemd (sept-dec, Amersfoort)
  • open team Nederlande jeugdkampioenschappen rapid (september Mierlo). 

HULDIGINGWe hebben een inhaalslag gemaakt voor de afgelopen 2 seizoenen alsnog te huldigen. Het was de bedoeling dit op de slotdag te doen. Voor Catheleijne Sanders en Titia Os lukte dit. 6 andere konden hier niet bij zijn en zijn nu alsnog gehuldigd. Ondertussen heeft het open kampioenschap te Borne alweer plaats gevonden en hierbij hadden wij 2 kampioenen. Bij meisjes A was dit Catheleijne Sanders en meisjes B was dit Xadya van Bruxvoort. Met name voor Xadya was het echt een hele goede prestatie. Xadya steeg ver boven zich zelf uit. Een prachtige prestatie. Xadya is een echte jeugdtopspeler.

Marcella en Thomas haalde 3 Nederlandse titels de afgelopen 2 seizoenen. Ook Quirine, Iris, Rik en Masha (kon niet aanwezig zijn) zijn jeugdtopsper geworden. Allemaal hartelijk gefeliciteerd. Ze kregen een oorkonde, tegoedbon voor ijs en een tekening (pastelkrijt of pentekening) gemaakt door Monique van Hoorn. Mocht je ooit vaker gehuldigd gaan worden, je krijgt maar eens in de 2 jaar een portret.

QUIRINE  THOMAS marcella 

Quirine Naber

Nederlands jeugdkampioen meisjes 1997
bij het open NK rapid voor de jeugd 2010

 

 

Thomas Beerdsen

Nederlands kampioen B bij het
ONJK 2011

Nederlands
kampioen C bij het NK 2011

Nederlands kampioen 1998 bij het open NK rapid voor de jeugd 2010

 

 

Marcella Gunther

Nederlands kampioen meisjes A
bij het ONJK 2011

        Nederlands kampioen meisjes 1993 bij
het open NK rapid voor de jeugd in 2010 en 2011

 

 RIK  iris  xayda
 

                      
Rik Roelofs

Nederlands kampioen 1997 bij het open NK rapid voor de jeugd 2010

 

Iris Roelofs

Nederlands kampioen meisjes
1996 bij het open NK rapid voor de jeugd 2011

 

Xadya van Bruxvoort

Nederlands kampioen meisjes B bij het ONJK 2012