Bij T12 was het huilen met de pet op. T3 streed dapper maar schoot tekort.

De Toren Arnhem         - Veenendaal                 2½ - 5½
HSC                     - ASV                        3½ - 4½
De Stukkenjagers 2      - Voerendaal 2               4½ - 3½
HMC Calder 2            - Paul Keres 2               4½ - 3½
Venlo                   - DJC Stein                  6½ - 1½



                        TOREN 1  -  Veenendaal 1
1. Theo Hommeles (2403)          -  Joost Offringa (1958)            1 – 0
2. Willy Hendriks (2427)         -  Etienne Goudriaan (2263)         0 – 1
3. Thomas van Nispenrode (1989)  -  Erik van den Dikkenberg (2152)   ½ - ½
4. Bob Beeke (2178)              -  Stefan Bekker (2121)             1 – 0
5. Nadia Bloemendaal (1648)      -  John Cornelisse (2145)           0 – 1
6. Jan van Dorp (1973)           -  Tijmen Kampman (2117)            0 – 1
7. Yassine Mouhdad (1436)        -  Mike van Niel (1970)             0 – 1
8. Jan Puijman (2024)            -  Leo Hovestadt (2072)             0 – 1

                                                                    2½ - 5½



    Klasse 2D          Mp Bp  1  2   3   4  5   6   7   8  9   10
1.  Venlo              14 40  x  2   5   .  6½  5   5   5  6½  5
2.  Veenendaal         12 39½ 6  x   3½  4½ .   4½  5½  5½ 3½  6½
3.  ASV                10 35½ 3  4½  x   6  3   4½  4   6½ .   4
4.  Paul Keres 2       10 33  .  3½  2   x  4½  6   4½  3½ 4½  4½
5.  DJC Stein          9  31½ 1½ .   5   3½ x   4   2½  4½ 5   5½
6.  HSC                7  30½ 3  3½  3½  2  4   x   .   4½ 5   5
7.  De Toren Arnhem    6  30½ 3  2½  4   3½ 5½  .   x   2  4   6
8.  HMC Calder 2       6  30  3  2½  1½  4½ 3½  3½  6   x  5½  .
9.  De Stukkenjagers 2 5  26½ 1½ 4½  .   3½ 3   3   4   2½ x   4½
10. Voerendaal 2       1  23  3  1½  4   3½ 2½  3   2   .  3½  x

Voerendaal 2 is gedegradeerd 

Individuele resultaten KNSB 2D

 

                        TOREN 2  -  UVS 2
1. Jeroen van Onzen (2034)       -  Arno Sprinkhuizen (1985)         1 – 0
2. Noud Lentjes (1990)           -  Ruud van de Plassche (2049)      ½ - ½
3. Justin Gunther (1974)         -  Tsjisang Cheung (1984)           0 – 1
4. Mees van Osch (1820)          -  Ruud van der Spoel (1909)        0 – 1
5. Fabio Bravo (1845)            -  Christ Verstegen (1856)          0 – 1
6. Steven Glasbeek (1841)        -  Michiel de Kruyf (1809)          ½ - ½
7. Sjoerd van Willigen (1811)    -  Klaus Wüstefeld (1886)           0 – 1
8. Marcella Gunther (1867)       -  Philippe Friesen (1778)          1 – 0

                                                                     3 – 5



                     Bennekom 1  -  TOREN 3
1. Hotze Hofstra (2216)          -  Jan Willem van Willigen (1871)   1 – 0
2. Bert Duijker (1797)           -  Ben McNab (1744)                 1 – 0
3. Jan Wouters (1911)            -  Ron Engelen (1846)               ½ - ½
4. Martijn Pauw (1910)           -  Jeroen Kruiver (1728)            ½ - ½
5. Wim Thieme (1892)             -  Rein Visée (1870)                1 – 0
6. Eddy de Beule (1971)          -  Michel Teunissen (1910)          ½ - ½
7. Harry Verhoef (1834)          -  Renze Post (1881)                1 – 0
8. Teunis Bunt (1898)            -  Mathieu Roskam (1897)            0 – 1

                                                                    5½ - 2½

Rangen en Standen PromotieKlasse

 

Waar moeten we serieus rekening mee houden inzake versterkte degradatie?

ASV 3 is al de pineut in 3B. Pallas heeft aan een gelijkspel genoeg, maar het wordt billenknijpen in de onderlinge strijd met ESG. SMB 2 zou zich bij winst tegen het uitgespeelde Oud Zuylen kunnen handhaven in 3C. Ook Wageningen 2 is allesbehalve safe. Maar Voorschoten zal toch geen snode plannen meer hebben?! Kind van de rekening dient Amersfoort 2 te worden. Zij treden aan tegen de gedoodverfde kampioen Meppel. Die gasten zijn erg goed bezig trouwens. Direct doorstoten vanuit de PromotieKlasse (en dat levert de OSBO ook weer een extra promotieplaats op). Homburg 3 deel uitmakend van de Pack Deal, troggelt Paul Keres 3 minimaal een puntje af…

ASV 2 is nog niet helemaal uit de zorgen in 3G en zal tegen het uitgespeelde Dordrecht de winst moeten pakken, temeer de twee ondersten elkaar nog zullen treffen. Het Kasteel staat voor een bijna onmogelijke opgave in 3H. Zelf zijn ze alleen gebaat bij winst op de sterke mededegradatiekandidaat HMC Calder 3 en dan moet de concurrentie ook nog steken laten vallen. Hier lijkt een wonder nodig voor handhaving.

Laten we verder niet doemdenken. Zo tegen zevenen op zaterdag 17 april weten we het zeker en welke consequenties dat heeft voor T23.

    Klasse 3B      Mp Bp  1  2   3   4   5   6  7  8   9   10
1.  Dr. Max Euwe 2 15 40  x  4½  4   .   5   4½ 5  5   5½  6½
2.  Zevenaar       14 42½ 3½ x   .   4½  6   6  5½ 4½  5½  7
3.  Almelo         14 38½ 4  .   x   4½  4½  4  5½ 5   6   5
4.  Staunton       9  33½ .  3½  3½  x   3½  4½ 4½ 4   4½  5½
5.  Doetinchem     9  31½ 3  2   3½  4½  x   4½ 4  4½  5½  .
6.  ESGOO 2        7  32  3½ 2   4   3½  3½  x  .  4½  4½  6½
7.  Lonneker       6  31  3  2½  2½  3½  4   .  x  6   4   5½
8.  Pallas         3  29½ 3  3½  3   4   3½  3½ 2  x   .   7
9.  ESG            3  25½ 2½ 2½  2   3½  2½  3½ 4  .   x   5
10. ASV 3          0  16  1½ 1   3   2½  .   1½ 2½ 1   3   x

ASV 3 is gedegradeerd 



    Klasse 3C           Mp Bp  1   2   3   4   5   6  7   8  9  10
1.  MSV                 13 42½ x   6½  3   7   4   4½ 5½  .  6  6
2.  Voorschoten         13 37½ 1½  x   5½  4   5½  5½ .   5  6  4½
3.  PION                13 37½ 5   2½  x   4½  4   .  4½  6½ 5½ 5
4.  Oud Zuylen          10 30½ 1   4   3½  x   4   4½ 4½  4½ .  4½
5.  Homburg Apeldoorn 3 8  33½ 4   2½  4   4   x   6½ 4   5  3½ .
6.  Promotie            6  30  3½  2½  .   3½  1½  x  5½  4  4  5½
7.  Wageningen 2        5  28½ 2½  .   3½  3½  4   2½ x   4  4½ 4
8.  Amersfoort 2        5  28  .   3   1½  3½  3   4  4   x  4  5
9.  SMB 2               4  26  2   2   2½  .   4½  4  3½  4  x  3½
10. Paul Keres 3        3  26  2   3½  3   3½  .   2½ 4   3  4½ x



    Klasse 3G            Mp Bp  1  2   3  4  5  6  7  8   9  10
1.  Bergen op Zoom       11 35  x  4   2  4½ 4½ .  5  3   6½ 5½
2.  Charlois Europoort 2 11 34½ 4  x   4  4  3  4½ .  4½  5½ 5
3.  Rijswijk             10 34  6  4   x  2  .  4½ 4  4   5½ 4
4.  Dordrecht            9  34  3½ 4   6  x  4½ 4  4½ .   4  3½
5.  ASC                  8  32  3½ 5   .  3½ x  3½ 4½ 4½  3  4½
6.  Messemaker 1847 2    7  34  .  3½  3½ 4  4½ x  2½ 6½  6  3½
7.  RSR Ivoren Toren 2   7  33  3  .   4  3½ 3½ 5½ x  4   4  5½
8.  ASV 2                6  31½ 5  3½  4  .  3½ 1½ 4  x   3½ 6½
9.  Botwinnik 1          6  26  1½ 2½  2½ 4  5  2  4  4½  x  .
10. DSC Delft 3          5  26  2½ 3   4  4½ 3½ 4½ 2½ 1½  .  x



    Klasse 3H              Mp Bp  1   2   3   4   5   6   7   8  9   10
1.  Veldhoven              13 37½ x   4½  4½  .   5   4   5½  3  5½  5½
2.  RSC ’t Pionneke        11 36½ 3½  x   5   3½  4½  5   5   4  .   6
3.  UVS                    9  36½ 3½  3   x   4   3½  .   5½  5  6   6
4.  De Drie Torens         8  31½ .   4½  4   x   5½  3   3½  4  5   2
5.  De Combinatie          8  30½ 3   3½  4½  2½  x   3   .   4½ 5   4½
6.  NUVEMA talententeam D4 7  32½ 4   3   .   5   5   x   3   3  6½  3
7.  Brunssum               7  28½ 2½  3   2½  4½  .   5   x   5  2   4
8.  HMC Calder 3           6  31  5   4   3   4   3½  5   3   x  3½  .
9.  Utrecht 3              6  27½ 2½  .   2   3   3   1½  6   4½ x   5
10. Het Kasteel            5  28  2½  2   2   6   3½  5   4   .  3   x