Pallas 3 – TOREN 5jOnder het gesternte van vrijdag de 13de speelde zich de partij Fedde Verf Vs. Tom Brans af. Volgens Tom een echte “horror story”…

Tom: “Over de opening was ik zelf bepaald niet tevreden; ook het middenspel verdiende nu niet bepaald de schoonheidsprijs. Bij het uitvoeren van mijn 33e zet had ik echter zoiets van: "Yes!, nu gaat het de goede kant op". Voor de goede orde: op dat moment had ik minder dan 5 minuten voor de gehele verdere rest van de partij. Vanaf dit moment nam Hans het noteren van mij over, wat betekent dat hij bijna de halve partij voor mij genoteerd heeft. Toen mijn tegenstander capituleerde, had ik voor het resterende eindspel nog 28 seconden over, mijn tegenstander meer dan 6 minuten.... (!) Maar goed, ik hou nu eenmaal van (goede) griezelverhalen...”

Tom: “Goed, dan nu het griezelverhaal. Luister (pardon, LEES !) en huiver...”


Fedde Verf – Tom Brans