Willeke voor het eerst IJSCO-kampioen van Deventer

Alle uitslagen staan al op de IJSCO-site nu. Alleen de totaalstanden moeten nog bijgewerkt worden.

Naast Willeke waren er ook prijzen (plaatsen op de groepstroon, ofwel het erepodium) voor Anna, Sara, Luc, Mahbod, Sietse, Pjotr en Merijn. De laatsten met meer dan 40+ aan rating, maar ook Luc en Sietse hadden 30+ en dat betekent altijd dat je hard hebt geoefend en.... het volgende keer moelijker gaat krijgen, maar daar leer je dan weer van. Of ga je gewoon voor weer het ere-podium?

George Knottnerus zorgde weer voor fotoos en er is op de Pallas-site ook een verslag. 
Kijk daarvoor altijd op de IJSCO-site. Weet je echt nog niet waar die te vinden is zonder googlen op IJSCO en schaken? 
Gewoon op IJSCO klikken bovenin onze eigen Toren-site.
Kijk ook eens in de totaalstanden na dit 9e IJSCO-toernooi. 
Sietse en Willeke zijn de nieuwe leiders in het Bolletjes- en het totaalklassement. Maar.... er zijn nog minstens 4 toernooien te gaan. Zou de IJSCO-Velp ook nog doorgaan ??? 

Je kunt alle informatie over de volgende toernooien vinden op de IJSCO-site en volg ook de mailings van Annemiek en Lisette. De ouders die helpen bij de inschrijvingen en zo nodig het vervoer naar een toernooi.  

Reikimaster0