Schaakvereniging De Toren Arnhem organiseert een IJSCO-Toernooi op:

zaterdag 4 februari 2017

Dit toernooi is voor alle kinderen (tot 18 jaar) van alle niveaus.
• Locatie: Olympus College, Olympus 5, Ingang Zeegsingel (ovalen gebouw)
• Aanvang Eerste Ronde: 12:30 (Aanmelden tot: 12:15)
• Inschrijfgeld: 4 euro
• Er wordt gespeeld in groepen van 6 of 8 personen met een bedenktijd van 15 tot 25 minuten per partij.

Aanmeldingen via de aanmeldlijst op vrijdagavond bij de Toren, Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. of 06-44858035. Dit kan onder vermelding van voor- en achternaam en vereniging. * Van een aanmelding volgt altijd binnen 3 dagen een bevestiging via de mail.

Indien een speler nog niet eerder heeft deelgenomen aan een IJSCO-toernooi (geen ijscorating heeft), graag een inschatting van de speelsterkte (stappenniveau). Aanmeldingen kunnen tot vrijdagavond 3 februari om 20:00.

Reikimaster0