Helaas is de eindstand verdwenen van de website. Hierbij opnieuw.

 Stand na 8e ronde, 2e periode                Keizergroep (23)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Tom van 't Hoff                (TH)# z2 (1585)   ## MR+ER+AR+   92
02. Mark Bakker                    (Ma)#    (1432)   -- -- TD+lH=   82
03. Lise Heskes                    (lH)#    (1378)   ## -- -- Ma=   82
04. Elmar Roothaan                 (ER)#    (1764)   -- -- TH-FW+   80
05. Mika Rutjens                   (MR)# w1 (1650)   -- TH-FW+--    78
06. Ilan van der Zand              (IZ)# w1 (1423)   ## TD+-- B(=   78
07. Cathelijne Sanders (S)         (CS)#    (1947)   -- B(+-- LE+   78
08. Babak Zahmat (S)               (BZ)# z1 (1781)   -- -- -- --    78
09. Frank van Wijngaarden          (FW)#    (1584)   -- -- MR-ER-   76
10. Lodewijk Entrop (S)            (LE)# z1 (1480)   -- -- SA=CS-   76
11. Jeroen van Onzen               (JO)#    (1991)   -- -- -- --    75
12. Arthur Maters                  (Ar)# w1 (1798)   -- -- -- --    72
13. Sara Martinez                  (SM)#    (1581)   -- -- -- --    72
14. Ian Kock                       (IK)#    (1470)   -- -- -- --    72
15. Bart van den Akker (S)         (B()#    (1462)   -- CS--- IZ=   72
16. Arnout Karssenberg (S)         (AK)# z1 (1705)   -- -- -- --    72
17. Erik Duijm                     (ED)# w1 (1414)   ## -- -- --    71
18. Anna Martinez                  (AM)#    (1790)   -- -- -- --    70
19. Ruud Janssen (S)               (RJ)#    (2500)   -- -- -- --    70
20. Dick Vliek (S)                 (DV)#    (1771)   -- -- -- --    70
21. Peter Hamers (S)               (PH)#    (1471)   -- -- -- --    70
22. Malcom Lok (S)                 (M()#    (1424)   -- -- -- --    70
23. Arnoud Roothaan (S)            (AR)  w1 (1587)   -- -- -- TH-   61

Stand na 8e ronde, 2e periode                Koningsgroep (9)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Saša Albers                    (SA)#    (1214)   ## TT+LE=TD=   79
02. Thijmen Terpstra               (TT)#    (1179)   ## SA-LK+mB+   77
03. Lorens Konecny                 (LK)# z2 (1048)   ## JM+TT-Ya+   76
04. Thiemen Dekker                 (TD)  z1 ( 883)   RL+IZ-Ma-SA=   76
05. Mike van Bergen                (mB)  w1 ( 839)   Lu+Ya+RL+TT-   76
06. Lars Rutjens                   (LR)#    ( 967)   -- RL=MK=--    70
07. Yaron Huberts(S)               (Ya)#    ( 961)   -- mB--- LK-   70
08. Julian van Meegen              (JM)#    ( 915)   AS+LK-## --    66
09. Imre Woest                     (Im)#    (1386)   -- -- -- --    62

Stand na 8e ronde, 2e periode                Damegroep (19)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Mats Keurntjes                 (MK)  w1 ( 817)   Es+LR=RL+MH-   69
02. Ruben Loonen                   (RL)     ( 805)   LR=mB-MK-RC+   68
03. Abel Hogenhout                 (AS)# z1 ( 773)   PD=## MH+JA+   68
04. Mahbod Hatamirad               (MH)#    ( 834)   DH+Lu+AS-MK+   63
05. Ruben Cabri                    (RC)#    ( 823)   Si+-- Lu+RL-   63
06. Lucas van der Weiden           (Lu)# z1 ( 808)   WW+MH-RC-SL+   63
07. Sietse Twijnstra               (Si)# z2 ( 793)   Sm+WW-JA-PD+   63
08. Jermo Aluy                     (JA)# w1 ( 768)   aB+SL+Si+AS-   63
09. Wouter Wieggers                (WW)#    ( 860)   -- Lu-Si+--    61
10. Dominick van Dijk              (DD)#    ( 707)   MK-## -- --    60
11. Sam Michiels                   (Sm)#    ( 657)   ## Si-DH+--    60
12. Sjoerd Loonen                  (SL)#    ( 614)   aB=JA-PD-Lu-   59
13. Pjotr Dam                      (PD)#    ( 749)   AS=-- SL+Si-   57
14. Elijah Sampson                 (Es)#    ( 517)   MK-## Rm=KW-   56
15. Julian van Dijk                (Ju)#    ( 875)   Je=-- -- --    55
16. Raphael van Meegen             (Rm)#    ( 569)   aB--- Es=KW+   55
17. Marco Wieland                  (MW)#    ( 692)   ## -- -- --    54
18. Sjoerd Vosselman Bosch         (sB)#    ( 728)   -- -- -- --    50
19. Koen van Wijgaarde             (KW)     ( 640)   -- -- Rm-Es+   43

Stand na 8e ronde, 2e periode                Torengroep (20)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Aristides Buntura              (aB)     ( 605)   SL=JA-Je+MC+   64
02. Diede Hameleers                (DH)# z2 ( 642)   MH-Sm-Ml+Je+   62
03. Sil Hameleers                  (SH)#    ( 531)   Fa+GT+MC-##    58
04. Floran Ahoud                   (Mc)     ( 513)   GK+Ml-MC-Wu+   57
05. Jessey Bogaerts                (Je)#    ( 466)   Ml+-- aB-DH-   56
06. Karsten Dam                    (KD)#    ( 582)   Es+DH--- --    55
07. Man Hiem Cheung                (MC)#    ( 461)   Ml+SH+Mc+aB-   55
08. Fabian Kenbeek                 (FK)#    ( 461)   ## -- SK+Ml+   55
09. Wu Liang Jong                  (Wu)     ( 402)   MM+BW+Fa+Mc-   54
10. Iva Binnendijk                 (Iv)#    ( 456)   LD-## Th=Fa+   53
11. Thijs van Harten               (Th)#    ( 490)   DW--- Iv=BW+   52
12. Marijn Lindeman                (Ml)     ( 426)   MC-Mc+DH-FK-   52
13. Demian Wellink                 (DW)#    ( 479)   Wu=Th+## --    51
14. Sylvan Kenbeek                 (SK)#    ( 426)   ## -- FK-GT=   51
15. Fardad Nejad                   (Fa)#    ( 462)   SH--- Wu-Iv-   50
16. Guyon Terpstra                 (GT)#    ( 396)   SH-GK-RW=SK=   50
17. Boaz van Weele                 (BW)#    ( 383)   SW-Wu-LD+Th-   50
18. Rick Wellink                   (RW)#    ( 380)   MM+## GT=LD-   49
19. Liam Denys                     (LD)# w2 ( 367)   Iv+-- BW-RW+   49
20. Ahmed Sahin                    (AS)#    ( 355)   -- -- -- --    40

Stand na 8e ronde, 2e periode                Lopergroep (18)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Senne van het Loo              (Sl)#    ( 396)   DL+JW+GK+IM+   50
02. Sem Wisse                      (SW)#    ( 385)   BW+MM+JW-GK+   50
03. Gurkan Kandemir                (GK)#    ( 362)   Mc-GT+Sl-SW-   47
04. Ilse van der Meulen            (IM)#    ( 344)   JW+## DL+Sl-   46
05. Jamie Wiegman                  (JW)     ( 331)   EG+Sl-SW+Wh+   46
06. Mees Kuiper                    (MM)# w2 ( 290)   RW-Wu-SW-##    46
07. Wout van Harten                (Wh)#    ( 275)   Ja-## JZ+JW-   44
08. Jasmijn Leisink                (Ja)#    ( 345)   JW+Wh+-- --    43
09. Jakob van Zanten               (JZ)     ( 269)   TB+jM=Wh-EG+   43
10. Daniel Lesnoj                  (DL)     ( 281)   Sl-EG+IM-Sk=   42
11. Bram Bleumink                  (Ba)# z2 ( 321)   Ja-## -- --    40
12. Sander Koelmans                (Sk)# w2 ( 283)   LH+-- EG+DL=   40
13. Pepijn van Dinther             (Pd)#    ( 353)   -- -- LH=AD+   39
14. Elmar de Groot                 (EG)#    ( 258)   JW-DL-Sk-JZ-   39
15. Lucas Heijboer                 (LH)#    ( 254)   EY=AB=Pd=MA+   39
16. Arnoud Dronkers                (AD)#    ( 224)   BB-TB-MA-Pd-   35
17. Jona Michiels                  (jM)#    ( 240)   -- AB-JZ=--    34
18. Maurijn Ahoud                  (MA)     ( 249)   -- -- AD+LH-   23

Stand na 8e ronde, 2e periode                Pionnengroep (22)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Thijs Bouman                   (TB)     ( 329)   JZ-AD+JC+BB-   45
02. Bastiaan Schouten              (BB)     ( 316)   AD+EY+AB+TB+   42
03. Arjen Bossinga                 (AB)  w2 ( 271)   jM+LH=BB-JC-   39
04. Jason Chen                     (JC)#    ( 297)   AA+dD+TB-AB+   38
05. Matthias van Asperen           (ma)#    ( 294)   sS+JH+EY+AA+   38
06. Efrail Musa Yigitsoy           (EY)#    ( 267)   LH=BB-ma-AA+   38
07. Shaya Sewnath                  (sS)#    ( 242)   ma-JH+tT+RR+   38
08. Arun Sewnath                   (AA)     ( 213)   JC-Ms+ma-EY-   34
09. Rowan Sewnath                  (RR)     ( 173)   LV+JL+dD+sS-   34
10. Evliya Sirri Yigitsoy          (eY)#    ( 225)   ## -- LV+JH+   33
11. Tarik Celikyurek               (tT)#    ( 168)   JL+LV+sS-dD=   33
12. Jonathan Heringa               (JH)# z2 ( 194)   ma-sS-ZK+eY-   32
13. Metin Sahin                    (Ms)#    ( 188)   dD-AA-JL+sW+   32
14. Dilay Dilekci                  (dD)#    ( 183)   Ms+JC-RR-tT=   32
15. Zion Keizer                    (ZK)#    ( 155)   BB-## JH-JL+   32
16. Nudem Turan                    (NT)#    ( 153)   tT+## -- --    27
17. Yuna Staalman                  (YS)# w2 ( 139)   JL+## -- --    27
18. Lucas Velderman                (LV)#    ( 121)   RR-tT-eY-AC+   23
19. Julia Loonen                   (JL)#    ( 100)   tT-RR-Ms-ZK-   23
20. Alex Chen                      (AC)#    ( 100)   ma--- sW-LV-   21
21. Tijs van Peer                  (TP)#    ( 173)   -- -- -- --    20
22. Sterre Wisse                   (sW)     ( 103)   -- -- AC+Ms-   13

<<  <  April 2018  >  >>
 ma  di  wo  do  vr  za  zo 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
16171819202122
23242526272829
30