Hieronder de stand na de derde ronde van de tweede periode van de IJC:

 

Stand na 3e ronde, 2e periode                Keizergroep (21)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Frank van Wijngaarden          (FW)# z1 (1615)   -- B(+## X3    71
02. Mark Bakker                    (Ma)# z1 (1436)   -- lH+## X3    71
03. Babak Zahmat (S)               (BZ)#    (1787)   ER-AK=## JM+   71
04. Tom van 't Hoff                (TH)     (1516)   B(-ER+lH-X3    69
05. Lodewijk Entrop (S)            (LE)# z1 (1490)   lH=IZ+## --    69
06. Lise Heskes                    (lH)     (1371)   LE=Ma-TH+X3    69
07. Jeroen van Onzen               (JO)     (1991)   -- -- IZ+Ar=   68
08. Arthur Maters                  (Ar)# w1 (1798)   MR-## -- JO=   67
09. Elmar Roothaan                 (ER)# w1 (1780)   BZ+TH-## X3    67
10. Mika Rutjens                   (MR)#    (1652)   Ar+## -- X3    67
11. Sara Martinez                  (SM)#    (1581)   -- ## -- X3    67
12. Ian Kock                       (IK)#    (1470)   -- ## -- X3    67
13. Arnout Karssenberg (S)         (AK)# z1 (1705)   -- BZ=## --    67
14. Anna Martinez                  (AM)#    (1790)   -- ## -- --    65
15. Bart van den Akker (S)         (B()#    (1464)   TH+FW-SA-##    65
16. Ilan van der Zand              (IZ)     (1435)   LK+LE-JO-X3    65
17. Ruud Janssen (S)               (RJ)#    (2500)   -- ## -- --    65
18. Cathelijne Sanders (S)         (CS)#    (1947)   -- ## -- --    65
19. Dick Vliek (S)                 (DV)#    (1771)   -- ## -- --    65
20. Peter Hamers (S)               (PH)#    (1471)   -- ## -- --    65
21. Malcom Lok (S)                 (M()#    (1424)   -- ## -- --    65

De volgende spelers spelen deze week mee in deze groep:
   Yaron Huberts(S)               (Ya)     ( 989)   SA-JM+X3 LK+   63
   Thijmen Terpstra               (TT)     (1187)   LR+SA+TD=X3    61
Spelers schuiven alleen door als de groep even wordt

Stand na 3e ronde, 2e periode                Koningsgroep (9)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Yaron Huberts(S)               (Ya)     ( 989)   SA-JM+X3 LK+   63
02. Thijmen Terpstra               (TT)     (1187)   LR+SA+TD=X3    61
03. Thiemen Dekker                 (TD)     ( 854)   MK+mB+TT=X3    61
04. Saša Albers                    (SA)     (1204)   Ya+TT-B(+X3    59
05. Lorens Konecny                 (LK)     (1048)   IZ-LR+X3 Ya-   59
06. Mike van Bergen                (mB)     ( 794)   RL+TD-JM+X3    59
07. Imre Woest                     (Im)#    (1386)   -- ## -- X3    57
08. Lars Rutjens                   (LR)# w1 ( 980)   TT-LK-## X3    57
09. Julian van Meegen              (JM)  w1 ( 921)   PD+Ya-mB-BZ-   53

De volgende spelers spelen deze week mee in deze groep:
   Ruben Loonen                   (RL)     ( 812)   Lu+Sm-RC+MW+   53
   Jermo Aluy                     (JA)# z2 ( 760)   AS+Lu-Sm+Es+   51
Spelers schuiven alleen door als de groep even wordt

Stand na 3e ronde, 2e periode                Damegroep (18)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Ruben Loonen                   (RL)     ( 812)   Lu+Sm-RC+MW+   53
02. Jermo Aluy                     (JA)# z2 ( 760)   AS+Lu-Sm+Es+   51
03. Abel Hogenhout                 (AS)     ( 732)   JA-PD+MK+SL+   51
04. Sam Michiels                   (Sm)     ( 688)   MK+RL+JA-DD-   51
05. Wouter Wieggers                (WW)#    ( 849)   MH+Si+MK=##    50
06. Ruben Cabri                    (RC)  z2 ( 838)   Ju+X3 RL-MK+   50
07. Lucas van der Weiden           (Lu)#    ( 821)   Rm+RL-JA+##    50
08. Dominick van Dijk              (DD)     ( 696)   MW+Es+SL=Sm+   50
09. Mahbod Hatamirad               (MH)     ( 842)   WW-SL=MW+X3    49
10. Sietse Twijnstra               (Si)     ( 813)   PD=WW-SL+X3    49
11. Mats Keurntjes                 (MK)     ( 789)   Sm-WW=AS-RC-   48
12. Julian van Dijk                (Ju)#    ( 870)   WW+RC-## --    47
13. Pjotr Dam                      (PD)     ( 764)   Si=Es=AS-X3    47
14. Sjoerd Loonen                  (SL)  w2 ( 634)   MH=Si-DD=AS-   47
15. Raphael van Meegen             (Rm)#    ( 583)   Es=Lu-## --    46
16. Elijah Sampson                 (Es)  w2 ( 539)   PD=DD-MW=JA-   46
17. Sjoerd Vosselman Bosch         (sB)#    ( 728)   SL+## -- --    45
18. Marco Wieland                  (MW)     ( 692)   DD-MH-Es=RL-   44

De volgende spelers spelen deze week mee in deze groep:
   Jessey Bogaerts                (Je)     ( 454)   KD-Mc+BW+SH+   43
   Aristides Buntura              (aB)  z2 ( 536)   LD+KD+Iv+Mc=   42
   Diede Hameleers                (DH)#    ( 631)   Mc+## SH-SK+   41
   Karsten Dam                    (KD)  w2 ( 564)   Je+aB-DW+Iv+   41
Spelers schuiven alleen door als de groep even wordt

Stand na 3e ronde, 2e periode                Torengroep (20)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Jessey Bogaerts                (Je)     ( 454)   KD-Mc+BW+SH+   43
02. Aristides Buntura              (aB)  z2 ( 536)   LD+KD+Iv+Mc=   42
03. Diede Hameleers                (DH)#    ( 631)   Mc+## SH-SK+   41
04. Karsten Dam                    (KD)  w2 ( 564)   Je+aB-DW+Iv+   41
05. Sil Hameleers                  (SH)     ( 533)   Iv+Ml-DH+Je-   41
06. Fardad Nejad                   (Fa)# z2 ( 529)   DW+## Wu+Th+   41
07. Marijn Lindeman                (Ml)     ( 442)   Iv-SH+SK+BW-   41
08. Boaz van Weele                 (BW)#    ( 432)   GT+## Je-Ml+   41
09. Demian Wellink                 (DW)     ( 509)   RW+AS+KD-Wu+   39
10. Iva Binnendijk                 (Iv)     ( 477)   SH-Ml+aB-KD-   39
11. Sylvan Kenbeek                 (SK)     ( 431)   Mc+Wu+Ml-DH-   39
12. Floran Ahoud                   (Mc)     ( 508)   SK-Je-RW+aB=   38
13. Thijs van Harten               (Th)     ( 489)   Wu-LD+FK+Fa-   37
14. Fabian Kenbeek                 (FK)  w2 ( 393)   AS+RW-Th-MC+   37
15. Wu Liang Jong                  (Wu)     ( 354)   Th+SK-Fa-DW-   37
16. Rick Wellink                   (RW)     ( 405)   DW-FK+Mc-LD=   36
17. Man Hiem Cheung                (MC)     ( 396)   -- -- LD+FK-   36
18. Liam Denys                     (LD)#    ( 346)   aB-Th-MC-RW=   36
19. Guyon Terpstra                 (GT)#    ( 398)   Iv-BW-## --    35
20. Ahmed Sahin                    (AS)#    ( 355)   Je-FK-DW-##    35

De volgende spelers spelen deze week mee in deze groep:
   Mees Kuiper                    (MM)     ( 340)   SW-Ja+Wh+DL+   33
   Wout van Harten                (Wh)  z2 ( 311)   Ba+SW+MM-JW+   32
   Senne van het Loo              (Sl)#    ( 386)   EG-## IM+SW+   31
   Sem Wisse                      (SW)     ( 344)   MM+Wh-JW+Sl-   30
Spelers schuiven alleen door als de groep even wordt

Stand na 3e ronde, 2e periode                Lopergroep (17)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Mees Kuiper                    (MM)     ( 340)   SW-Ja+Wh+DL+   33
02. Wout van Harten                (Wh)  z2 ( 311)   Ba+SW+MM-JW+   32
03. Senne van het Loo              (Sl)#    ( 386)   EG-## IM+SW+   31
04. Sem Wisse                      (SW)     ( 344)   MM+Wh-JW+Sl-   30
05. Jasmijn Leisink                (Ja)     ( 322)   DL-MM-Sk+GK+   30
06. Gurkan Kandemir                (GK)     ( 347)   Pd+IM-DL+Ja-   29
07. Ilse van der Meulen            (IM)     ( 331)   LH+GK+Sl-Sk+   29
08. Bram Bleumink                  (Ba)     ( 318)   Wh-LH-EG+JZ+   29
09. Jamie Wiegman                  (JW)     ( 306)   EG+JZ+SW-Wh-   29
10. Jakob van Zanten               (JZ)     ( 272)   JW-EG+AD+Ba-   29
11. Arnoud Dronkers                (AD)# w2 ( 285)   LH+## JZ-EG=   28
12. Daniel Lesnoj                  (DL)     ( 281)   Ja+Pd-GK-MM-   28
13. Pepijn van Dinther             (Pd)#    ( 361)   ## GK-DL+--    27
14. Sander Koelmans                (Sk)#    ( 279)   MM-## Ja-IM-   27
15. Lucas Heijboer                 (LH)#    ( 269)   AD-IM-Ba+##    27
16. Elmar de Groot                 (EG)     ( 280)   JW-JZ-Ba-AD=   26
17. Jona Michiels                  (jM)#    ( 233)   JZ-Wh-## --    25

De volgende spelers spelen deze week mee in deze groep:
   Thijs Bouman                   (TB)     ( 328)   AA+JH+AB+EY+   25
   Metin Sahin                    (Ms)#    ( 210)   tT+ZK+II+##    22
   Jason Chen                     (JC)#    ( 277)   TB-eY+ma+##    21
   Jonathan Heringa               (JH)#    ( 222)   NT+YS+TB-##    21
Spelers schuiven alleen door als de groep even wordt

Stand na 3e ronde, 2e periode                Pionnengroep (21)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Thijs Bouman                   (TB)     ( 328)   AA+JH+AB+EY+   25
02. Metin Sahin                    (Ms)#    ( 210)   tT+ZK+II+##    22
03. Jason Chen                     (JC)#    ( 277)   TB-eY+ma+##    21
04. Jonathan Heringa               (JH)#    ( 222)   NT+YS+TB-##    21
05. Shaya Sewnath                  (sS)#    ( 214)   LV+EY-eY+NT+   21
06. Rowan Sewnath                  (RR)     ( 183)   NT=JL+YS+tT+   21
07. Arjen Bossinga                 (AB)  z2 ( 268)   ma+ZK+TB-AA=   20
08. Bastiaan Schouten              (BB)     ( 237)   II+AC+tT+YS+   20
09. Arun Sewnath                   (AA)     ( 221)   TB-YS+EY-AB=   20
10. Matthias van Asperen           (ma)     ( 268)   AB-JC-ZK+dD+   19
11. Efrail Musa Yigitsoy           (EY)     ( 248)   dD+sS+AA+TB-   19
12. Evliya Sirri Yigitsoy          (eY)     ( 221)   JC-LV+sS-NT+   19
13. Zion Keizer                    (ZK)     ( 161)   Ms-AB-ma-AC+   18
14. Nudem Turan                    (NT)     ( 160)   JL+RR=sS-eY-   17
15. Yuna Staalman                  (YS)     ( 150)   JH-AA-RR-BB-   17
16. Dilay Dilekci                  (dD)     ( 173)   EY-tT=AC+ma-   16
17. Tarik Celikyurek               (tT)  w2 ( 149)   AC+dD=BB-RR-   16
18. Tijs van Peer                  (TP)#    ( 173)   eY-## -- --    15
19. Lucas Velderman                (LV)#    ( 157)   ## sS-eY---    15
20. Julia Loonen                   (JL)#    ( 118)   ## NT-RR---    15
21. Alex Chen                      (AC)     ( 100)   tT-BB-dD-ZK-   13