Hierbij de stand van de interne jeugd competitie na de 2e ronde van de 2e periode.

 Stand na 2e ronde, 2e periode                Keizergroep (21)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Frank van Wijngaarden          (FW)# z1 (1615)   X3 -- B(+##    68
02. Lodewijk Entrop (S)            (LE)# z1 (1490)   X3 lH=IZ+##    68
03. Mark Bakker                    (Ma)# z1 (1436)   X3 -- lH+##    68
04. Tom van 't Hoff                (TH)     (1516)   X3 B(-ER+lH-   66
05. Lise Heskes                    (lH)     (1371)   X3 LE=Ma-TH+   66
06. Babak Zahmat (S)               (BZ)# w1 (1787)   Ar-ER-AK=##    66
07. Arnout Karssenberg (S)         (AK)# z1 (1705)   -- -- BZ=##    66
08. Jeroen van Onzen               (JO)  w1 (2000)   -- -- -- IZ+   65
09. Anna Martinez                  (AM)#    (1790)   -- -- ## --    64
10. Arthur Maters                  (Ar)#    (1789)   BZ+MR-## --    64
11. Elmar Roothaan                 (ER)# w1 (1780)   X3 BZ+TH-##    64
12. Mika Rutjens                   (MR)#    (1652)   X3 Ar+## --    64
13. Sara Martinez                  (SM)#    (1581)   X3 -- ## --    64
14. Ian Kock                       (IK)#    (1470)   -- -- ## --    64
15. Ruud Janssen (S)               (RJ)#    (2500)   -- -- ## --    64
16. Cathelijne Sanders (S)         (CS)#    (1947)   -- -- ## --    64
17. Dick Vliek (S)                 (DV)#    (1771)   -- -- ## --    64
18. Peter Hamers (S)               (PH)#    (1471)   -- -- ## --    64
19. Malcom Lok (S)                 (M()#    (1424)   -- -- ## --    64
20. Bart van den Akker (S)         (B()     (1464)   -- TH+FW-SA-   62
21. Ilan van der Zand              (IZ)     (1435)   X3 LK+LE-JO-   62

Stand na 2e ronde, 2e periode                Koningsgroep (9)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Thijmen Terpstra               (TT)     (1187)   X3 LR+SA+TD=   58
02. Lorens Konecny                 (LK)  z1 (1065)   Ya+IZ-LR+X3    58
03. Yaron Huberts(S)               (Ya)  w1 ( 972)   LK-SA-JM+X3    58
04. Thiemen Dekker                 (TD)     ( 854)   JM=MK+mB+TT=   58
05. Saša Albers                    (SA)     (1204)   X3 Ya+TT-B(+   56
06. Mike van Bergen                (mB)     ( 794)   RC+RL+TD-JM+   56
07. Imre Woest                     (Im)#    (1386)   X3 -- ## --    54
08. Lars Rutjens                   (LR)# w1 ( 980)   X3 TT-LK-##    54
09. Julian van Meegen              (JM)     ( 921)   TD=PD+Ya-mB-   52

Stand na 2e ronde, 2e periode                Damegroep (18)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Sam Michiels                   (Sm)     ( 711)   SL+AS+MK+RL+   50
02. Ruben Loonen                   (RL)  z2 ( 791)   MW+DD+Lu+Sm-   48
03. Wouter Wieggers                (WW)     ( 849)   Ju-MH+Si+MK=   47
04. Ruben Cabri                    (RC)     ( 841)   AS+Lu=Ju+X3    47
05. Lucas van der Weiden           (Lu)     ( 821)   RC=Rm+RL-JA+   47
06. Mats Keurntjes                 (MK)     ( 817)   PD+MW+Sm-WW=   47
07. Julian van Dijk                (Ju)#    ( 870)   Si-WW+RC-##    46
08. Mahbod Hatamirad               (MH)     ( 842)   Si=WW-SL=MW+   46
09. Sietse Twijnstra               (Si)     ( 813)   MH=PD=WW-SL+   46
10. Jermo Aluy                     (JA)#    ( 747)   WW-## AS+Lu-   46
11. Abel Hogenhout                 (AS)     ( 707)   DD+Sm-JA-PD+   46
12. Dominick van Dijk              (DD)     ( 685)   AS-RL-MW+Es+   46
13. Sjoerd Loonen                  (SL)     ( 640)   Sm-Es+MH=Si-   45
14. Raphael van Meegen             (Rm)#    ( 583)   KD-Es=Lu-##    45
15. Pjotr Dam                      (PD)     ( 764)   MK-Si=Es=AS-   44
16. Sjoerd Vosselman Bosch         (sB)#    ( 728)   DD+SL+## --    44
17. Elijah Sampson                 (Es)  w2 ( 534)   Rm=SL-PD=DD-   44
18. Marco Wieland                  (MW)     ( 707)   RL-MK-DD-MH-   42

Stand na 2e ronde, 2e periode                Torengroep (19)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Diede Hameleers                (DH)#    ( 644)   Th+KD+Mc+##    38
02. Sil Hameleers                  (SH)     ( 533)   DW+aB+Iv+Ml-   38
03. Aristides Buntura              (aB)     ( 527)   Fa+SH-LD+KD+   38
04. Iva Binnendijk                 (Iv)     ( 495)   GT+RW+SH-Ml+   38
05. Sylvan Kenbeek                 (SK)     ( 447)   RW+Ml-Mc+Wu+   38
06. Marijn Lindeman                (Ml)     ( 444)   FK+SK+Iv-SH+   38
07. Boaz van Weele                 (BW)#    ( 430)   -- AS+GT+##    38
08. Jessey Bogaerts                (Je)     ( 425)   Wu+AS+KD-Mc+   38
09. Karsten Dam                    (KD)     ( 545)   DH-Th+Je+aB-   36
10. Demian Wellink                 (DW)     ( 515)   SH-Fa-RW+AS+   36
11. Fardad Nejad                   (Fa)#    ( 513)   SH+aB-DW+##    36
12. Wu Liang Jong                  (Wu)     ( 364)   Je-FK+Th+SK-   36
13. Floran Ahoud                   (Mc)  z2 ( 499)   Th+DH-SK-Je-   34
14. Thijs van Harten               (Th)     ( 493)   Mc-KD-Wu-LD+   34
15. Rick Wellink                   (RW)     ( 416)   SK-Iv-DW-FK+   34
16. Guyon Terpstra                 (GT)#    ( 398)   FK-Iv-BW-##    34
17. Fabian Kenbeek                 (FK)     ( 386)   Ml-Wu-AS+RW-   34
18. Liam Denys                     (LD)# w2 ( 353)   SK+## aB-Th-   34
19. Ahmed Sahin                    (AS)     ( 355)   BW-Je-FK-DW-   32

Stand na 2e ronde, 2e periode                Lopergroep (17)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Wout van Harten                (Wh)     ( 310)   DL=jM+Ba+SW+   29
02. Jamie Wiegman                  (JW)     ( 331)   Ja-IM+EG+JZ+   28
03. Mees Kuiper                    (MM)     ( 318)   LH+Sk+SW-Ja+   28
04. Sem Wisse                      (SW)     ( 343)   IM+Ja=MM+Wh-   27
05. Daniel Lesnoj                  (DL)  z2 ( 300)   Wh=JZ+Ja+Pd-   27
06. Senne van het Loo              (Sl)#    ( 365)   IM+GK+EG-##    26
07. Pepijn van Dinther             (Pd)#    ( 361)   -- ## GK-DL+   26
08. Gurkan Kandemir                (GK)     ( 353)   Sl-Ba+Pd+IM-   26
09. Ilse van der Meulen            (IM)     ( 331)   SW-JW-LH+GK+   26
10. Sander Koelmans                (Sk)#    ( 301)   DL+AD+MM-##    26
11. Arnoud Dronkers                (AD)#    ( 298)   MM-Sk-LH+##    26
12. Jakob van Zanten               (JZ)     ( 270)   jM+DL-JW-EG+   26
13. Jasmijn Leisink                (Ja)     ( 295)   JW+SW=DL-MM-   25
14. Bram Bleumink                  (Ba)  w2 ( 295)   EG+GK-Wh-LH-   24
15. Elmar de Groot                 (EG)     ( 292)   Ba-Sl+JW-JZ-   24
16. Lucas Heijboer                 (LH)     ( 269)   MM-AD-IM-Ba+   24
17. Jona Michiels                  (jM)#    ( 233)   SW=JZ-Wh-##    24

Stand na 2e ronde, 2e periode                Pionnengroep (22)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Thijs Bouman                   (TB)  z2 ( 308)   ma+JC+AA+JH+   20
02. Metin Sahin                    (Ms)     ( 210)   NT=tT+ZK+II+   19
03. Arjen Bossinga                 (AB)     ( 282)   JC-eY+ma+ZK+   18
04. Jason Chen                     (JC)     ( 277)   AB+TB-eY+ma+   18
05. Arun Sewnath                   (AA)     ( 229)   tT+dD+TB-YS+   18
06. Jonathan Heringa               (JH)     ( 222)   dD+NT+YS+TB-   18
07. Efrail Musa Yigitsoy           (EY)     ( 246)   eY-ma-dD+sS+   16
08. Evliya Sirri Yigitsoy          (eY)     ( 225)   EY+AB-JC-LV+   16
09. Shaya Sewnath                  (sS)#    ( 189)   ZK+## LV+EY-   16
10. Nudem Turan                    (NT)     ( 181)   Ms=JH-JL+RR=   16
11. Yuna Staalman                  (YS)     ( 170)   RR+AC+JH-AA-   16
12. Rowan Sewnath                  (RR)     ( 159)   YS-ZK=NT=JL+   16
13. Bastiaan (eenmalig)            (BB)     ( 219)   -- -- II+AC+   15
14. Tarik Celikyurek               (tT)  w2 ( 171)   AA-Ms-AC+dD=   15
15. Zion Keizer                    (ZK)     ( 158)   AC+RR=Ms-AB-   15
16. Matthias van Asperen           (ma)     ( 253)   TB-EY+AB-JC-   14
17. Tijs van Peer                  (TP)#    ( 173)   AA-eY-## --    14
18. Lucas Velderman                (LV)#    ( 157)   JL+## sS-eY-   14
19. Julia Loonen                   (JL)#    ( 118)   LV-## NT-RR-   14
20. Dilay Dilekci                  (dD)     ( 172)   JH-AA-EY-tT=   13
21. Alex Chen                      (AC)     ( 113)   ZK-YS-tT-BB-   12
22. Iris (eenmalig)                (II)     ( 176)   -- -- BB-Ms-   11