Hierbij de stand van de interne jeugdcompetitie na de eerste wedstrijd van de tweede periode.

 

Stand na 1e ronde, 2e periode                Keizergroep (20)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Frank van Wijngaarden          (FW)  z1 (1615)   ER=X3 -- B(+   65
02. Tom van 't Hoff                (TH)  z1 (1536)   LE=X3 B(-ER+   65
03. Lodewijk Entrop (S)            (LE)  z1 (1490)   TH=X3 lH=IZ+   65
04. Mark Bakker                    (Ma)  z1 (1436)   JM=X3 -- lH+   65
05. Anna Martinez                  (AM)#    (1790)   -- -- -- ##    63
06. Arthur Maters                  (Ar)#    (1789)   -- BZ+MR-##    63
07. Mika Rutjens                   (MR)#    (1652)   lH=X3 Ar+##    63
08. Sara Martinez                  (SM)#    (1581)   -- X3 -- ##    63
09. Ian Kock                       (IK)#    (1470)   -- -- -- ##    63
10. Ruud Janssen (S)               (RJ)#    (2500)   -- -- -- ##    63
11. Cathelijne Sanders (S)         (CS)#    (1947)   -- -- -- ##    63
12. Babak Zahmat (S)               (BZ)  w1 (1787)   -- Ar-ER-AK=   63
13. Dick Vliek (S)                 (DV)#    (1771)   -- -- -- ##    63
14. Arnout Karssenberg (S)         (AK)  z1 (1705)   -- -- -- BZ=   63
15. Peter Hamers (S)               (PH)#    (1471)   -- -- -- ##    63
16. Malcom Lok (S)                 (M()#    (1424)   -- -- -- ##    63
17. Elmar Roothaan                 (ER)  w1 (1780)   FW=X3 BZ+TH-   61
18. Bart van den Akker (S)         (B()  w1 (1487)   ## -- TH+FW-   61
19. Ilan van der Zand              (IZ)  w1 (1435)   SA+X3 LK+LE-   61
20. Lise Heskes                    (lH)  w1 (1351)   MR=X3 LE=Ma-   61

Stand na 1e ronde, 2e periode                Koningsgroep (9)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Thijmen Terpstra               (TT)  w1 (1198)   LK=X3 LR+SA+   55
02. Lorens Konecny                 (LK)  z1 (1065)   TT=Ya+IZ-LR+   55
03. Yaron Huberts(S)               (Ya)  w1 ( 972)   LR+LK-SA-JM+   55
04. Thiemen Dekker                 (TD)  z1 ( 843)   X3 JM=MK+mB+   55
05. Imre Woest                     (Im)#    (1386)   -- X3 -- ##    53
06. Saša Albers                    (SA)  z1 (1181)   IZ-X3 Ya+TT-   51
07. Lars Rutjens                   (LR)  w1 ( 980)   Ya-X3 TT-LK-   51
08. Julian van Meegen              (JM)  z1 ( 941)   JA=TD=PD+Ya-   51
09. Mike van Bergen                (mB)  w1 ( 774)   MK+RC+RL+TD-   51

Stand na 1e ronde, 2e periode                Damegroep (18)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Mats Keurntjes                 (MK)  w2 ( 834)   JA+TD-PD+MW+   45
02. Ruben Loonen                   (RL)     ( 796)   PD+mB-MW+DD+   45
03. Sam Michiels                   (Sm)  z2 ( 674)   Rm-Iv+SL+AS+   45
04. Ruben Cabri                    (RC)     ( 841)   mB-AS+Lu=Ju+   44
05. Lucas van der Weiden           (Lu)     ( 825)   Si-MH-RC=Rm+   44
06. Julian van Dijk                (Ju)     ( 870)   MH=Si-WW+RC-   43
07. Wouter Wieggers                (WW)     ( 840)   AS+JA+Ju-MH+   43
08. Sietse Twijnstra               (Si)     ( 819)   Lu+Ju+MH=PD=   43
09. Jermo Aluy                     (JA)#    ( 746)   JM=MK-WW-##    43
10. Sjoerd Vosselman Bosch         (sB)#    ( 728)   AS-DD+SL+##    43
11. Abel Hogenhout                 (AS)     ( 700)   WW-RC-DD+Sm-   43
12. Sjoerd Loonen                  (SL)     ( 636)   MW-sB-Sm-Es+   43
13. Mahbod Hatamirad               (MH)     ( 845)   Ju=Lu+Si=WW-   42
14. Pjotr Dam                      (PD)     ( 791)   RL-JM-MK-Si=   42
15. Raphael van Meegen             (Rm)     ( 583)   Sm+KD-Es=Lu-   42
16. Elijah Sampson                 (Es)     ( 530)   aB+DW=Rm=SL-   42
17. Marco Wieland                  (MW)     ( 728)   SL+DD=RL-MK-   41
18. Dominick van Dijk              (DD)     ( 664)   sB-MW=AS-RL-   41

Stand na 1e ronde, 2e periode                Torengroep (19)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Diede Hameleers                (DH)     ( 644)   SH+Th+KD+Mc+   35
02. Sil Hameleers                  (SH)     ( 541)   DH-Fa-DW+aB+   35
03. Iva Binnendijk                 (Iv)     ( 495)   KD-Sm-GT+RW+   35
04. Marijn Lindeman                (Ml)     ( 436)   Sl+AS-FK+SK+   35
05. Boaz van Weele                 (BW)     ( 430)   aB--- AS+GT+   35
06. Jessey Bogaerts                (Je)     ( 413)   EG+GK+Wu+AS+   35
07. Karsten Dam                    (KD)     ( 554)   Iv+Rm+DH-Th+   33
08. Floran Ahoud                   (Mc)     ( 533)   ## -- Th+DH-   33
09. Fardad Nejad                   (Fa)     ( 513)   Th-SH+aB-DW+   33
10. Aristides Buntura              (aB)     ( 508)   Es-DW+Fa+SH-   33
11. Sylvan Kenbeek                 (SK)     ( 421)   FK+LD-RW+Ml-   33
12. Liam Denys                     (LD)#    ( 364)   Fa+GT-SK+##    33
13. Wu Liang Jong                  (Wu)     ( 354)   IM+EG+Je-FK+   33
14. Thijs van Harten               (Th)     ( 506)   Fa+DH-Mc-KD-   31
15. Demian Wellink                 (DW)     ( 502)   aB-Es=SH-Fa-   31
16. Rick Wellink                   (RW)     ( 412)   GT-## SK-Iv-   31
17. Guyon Terpstra                 (GT)     ( 398)   LD+FK-Iv-BW-   31
18. Fabian Kenbeek                 (FK)     ( 387)   SK-GT+Ml-Wu-   31
19. Ahmed Sahin                    (AS)     ( 371)   GK-Ml+BW-Je-   31

Stand na 1e ronde, 2e periode                Lopergroep (17)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Mees Kuiper                    (MM)     ( 316)   Ja=AD+LH+Sk+   25
02. Sem Wisse                      (SW)     ( 348)   JZ+jM=IM+Ja=   24
03. Jasmijn Leisink                (Ja)     ( 320)   MM=Ba-JW+SW=   24
04. Daniel Lesnoj                  (DL)     ( 297)   TB+Sk-Wh=JZ+   24
05. Wout van Harten                (Wh)     ( 281)   jM+JZ+DL=jM+   24
06. Senne van het Loo              (Sl)     ( 365)   Ml-IM+GK+EG-   23
07. Pepijn van Dinther             (Pd)#    ( 363)   Sl-Wu--- ##    23
08. Gurkan Kandemir                (GK)     ( 356)   AS+Je-Sl-Ba+   23
09. Bram Bleumink                  (Ba)     ( 324)   AD-Ja+EG+GK-   23
10. Elmar de Groot                 (EG)     ( 318)   Je-Wu-Ba-Sl+   23
11. Jamie Wiegman                  (JW)     ( 310)   Sk+LH-Ja-IM+   23
12. Sander Koelmans                (Sk)     ( 301)   JW-DL+AD+MM-   23
13. Arnoud Dronkers                (AD)     ( 298)   Ba+MM-Sk-LH+   23
14. Jakob van Zanten               (JZ)     ( 265)   SW-Wh-jM+DL-   23
15. Ilse van der Meulen            (IM)     ( 306)   Wu-Sl-SW-JW-   21
16. Lucas Heijboer                 (LH)     ( 264)   AB-JW+MM-AD-   21
17. Jona Michiels                  (jM)     ( 233)   Wh-SW=JZ-Wh-   21

Stand na 1e ronde, 2e periode                Pionnengroep (20)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Thijs Bouman                   (TB)     ( 290)   DL-AB+ma+JC+   15
02. Arun Sewnath                   (AA)     ( 228)   TP+ma-tT+dD+   15
03. Jonathan Heringa               (JH)  z2 ( 221)   ma-Ms+dD+NT+   15
04. Yuna Staalman                  (YS)     ( 190)   AA--- RR+AC+   15
05. Metin Sahin                    (Ms)     ( 186)   dD-JH-NT=tT+   14
06. Zion Keizer                    (ZK)     ( 177)   EY-sS-AC+RR=   14
07. Matthias van Asperen           (ma)     ( 277)   JH+AA+TB-EY+   13
08. Arjen Bossinga                 (AB)     ( 263)   LH+TB-JC-eY+   13
09. Jason Chen                     (JC)     ( 254)   JL+dD+AB+TB-   13
10. Evliya Sirri Yigitsoy          (eY)     ( 226)   tT=TP+EY+AB-   13
11. Shaya Sewnath                  (sS)#    ( 187)   ## EY-ZK+##    13
12. Lucas Velderman                (LV)#    ( 179)   NT+RR=JL+##    13
13. Tijs van Peer                  (TP)#    ( 173)   ZK+AA-eY-##    13
14. Julia Loonen                   (JL)#    ( 139)   Ms-JC-LV-##    13
15. Nudem Turan                    (NT)     ( 173)   AC+tT=Ms=JH-   12
16. Rowan Sewnath                  (RR)     ( 146)   LV=AC+YS-ZK=   12
17. Efrail Musa Yigitsoy           (EY)     ( 226)   ZK+sS+eY-ma-   11
18. Dilay Dilekci                  (dD)     ( 182)   Ms+JC-JH-AA-   11
19. Tarik Celikyurek               (tT)  w2 ( 161)   eY=NT=AA-Ms-   11
20. Alex Chen                      (AC)     ( 130)   NT-RR-ZK-YS-   11