Hierbij de eindstand van de eerste periode van de interne jeugdcompetitie. Er is vrijdagavond een hoop gerekend met punten, ratingpunten en uitslagen van tegenstanders. Maar om aan alle onduidelijkheid en twijfels een einde te maken, onder de streep de eindstand van de eerste periode!

En ja, wat was het spannend. Zelden gezien dat de rating zo vaak de posities bepaalt. Winnaars gefeleciteerd! En iedereen succes in de volgende periode.

 Stand na 8e ronde, 1e periode                Keizergroep (15)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Elmar Roothaan                 (ER)# z1 (1803)   TH+FW=X3 BZ+   90
02. Mika Rutjens                   (MR)# z1 (1652)   -- lH=X3 Ar+   84
03. Arthur Maters                  (Ar)# z2 (1789)   -- -- BZ+MR-   78
04. Frank van Wijngaarden          (FW)#    (1608)   -- ER=X3 --    78
05. Tom van 't Hoff                (TH)# z1 (1513)   ER-LE=X3 B(-   78
06. Bart van den Akker (S)         (B()#    (1494)   PH+## -- TH+   74
07. Babak Zahmat (S)               (BZ)# w1 (1792)   -- -- Ar-ER-   74
08. Sara Martinez                  (SM)#    (1581)   -- -- X3 --    72
09. Ian Kock                       (IK)#    (1470)   LE=-- -- --    72
10. Cathelijne Sanders (S)         (CS)# z1 (1947)   -- -- -- --    72
11. Ruud Janssen (S)               (RJ)# z1 (2500)   ## -- -- --    71
12. Malcom Lok (S)                 (M()# z1 (1424)   ## -- -- --    71
13. Anna Martinez                  (AM)# w1 (1790)   -- -- -- --    70
14. Dick Vliek (S)                 (DV)# z1 (1771)   -- -- -- --    70
15. Peter Hamers (S)               (PH)# w1 (1471)   B(--- -- --    70

Stand na 8e ronde, 1e periode                Koningsgroep (10)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Lise Heskes                    (lH)# z2 (1360)   ## MR=X3 LE=   83
02. Lodewijk Entrop (S)            (LE)     (1480)   IK=TH=X3 lH=   81
03. Ilan van der Zand              (IZ)  z1 (1445)   TT+SA+X3 LK+   81
04. Saša Albers                    (SA)  z1 (1193)   LK=IZ-X3 Ya+   74
05. Thijmen Terpstra               (TT)     (1186)   IZ-LK=X3 LR+   74
06. Lorens Konecny                 (LK)# z1 (1056)   SA=TT=Ya+IZ-   72
07. Yaron Huberts(S)               (Ya)  z1 ( 960)   PD+LR+LK-SA-   70
08. Lars Rutjens                   (LR)# z1 ( 989)   -- Ya-X3 TT-   66
09. Mark Bakker                    (Ma)# w1 (1427)   -- JM=X3 --    64
10. Imre Woest                     (Im)#    (1386)   -- -- X3 --    62

Stand na 8e ronde, 1e periode                Damegroep (18)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Julian van Meegen              (JM)  z1 ( 953)   DD+JA=TD=PD+   71
02. Thiemen Dekker                 (TD)  z1 ( 834)   Lu+X3 JM=MK+   68
03. Mike van Bergen                (mB)#    ( 783)   sB+MK+RC+RL+   67
04. Wouter Wieggers                (WW)# w1 ( 836)   Si+X3 AS+JA+   66
05. Mats Keurntjes                 (MK)     ( 815)   MW+mB-JA+TD-   65
06. Ruben Loonen                   (RL)  w1 ( 780)   JA+MW+PD+mB-   65
07. Mahbod Hatamirad               (MH)  z1 ( 861)   RL-X3 Ju=Lu+   64
08. Ruben Cabri                    (RC)#    ( 826)   ## -- mB-AS+   64
09. Sietse Twijnstra               (Si)  z1 ( 818)   WW-X3 Lu+Ju+   64
10. Pjotr Dam                      (PD)# z1 ( 802)   JA-X3 RL-JM-   64
11. Jermo Aluy                     (JA)# z1 ( 746)   RL-JM=MK-WW-   63
12. Sjoerd Vosselman Bosch         (sB)# w2 ( 728)   mB-AS-DD+SL+   62
13. Abel Hogenhout                 (AS)  w1 ( 704)   KD+sB+WW-RC-   62
14. Julian van Dijk                (Ju)#    ( 875)   Es+Rm=MH=Si-   61
15. Marco Wieland                  (MW)#    ( 745)   MK-RL-SL+DD=   61
16. Lucas van der Weiden           (Lu)# w1 ( 823)   TD--- Si-MH-   60
17. Dominick van Dijk              (DD)#    ( 681)   JM-SL-sB-MW=   58
18. Sjoerd Loonen                  (SL)     ( 641)   Rm=DD+MW-sB-   58

Stand na 8e ronde, 1e periode                Torengroep (18)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Raphael van Meegen             (Rm)# z1 ( 588)   SL=Ju=Sm+KD-   61
02. Elijah Sampson                 (Es)     ( 534)   Ju-KD+aB+DW=   59
03. Sam Michiels                   (Sm)#    ( 647)   Iv+SK+Rm-Iv+   58
04. Karsten Dam                    (KD)#    ( 551)   AS-Es-Iv+Rm+   58
05. Aristides Buntura              (aB)#    ( 508)   Fa+BW+Es-DW+   57
06. Diede Hameleers                (DH)#    ( 629)   Sm--- SH+Th+   56
07. Demian Wellink                 (DW)     ( 526)   RW+Iv+aB-Es=   55
08. Floran Ahoud                   (Mc)# z1 ( 528)   DH-Fa+## --    53
09. Iva Binnendijk                 (Iv)#    ( 477)   Sm-DW-KD-Sm-   53
10. Thijs van Harten               (Th)# w1 ( 529)   aB-## Fa+DH-   52
11. Fardad Nejad                   (Fa)# w1 ( 513)   aB-LD-Th-SH+   52
12. Rick Wellink                   (RW)#    ( 433)   aB-DW-GT-##    52
13. Sylvan Kenbeek                 (SK)     ( 421)   Ml-Sm-FK+LD-   52
14. Guyon Terpstra                 (GT)     ( 419)   IM+RW+LD+FK-   52
15. Sil Hameleers                  (SH)# z1 ( 517)   DW--- DH-Fa-   50
16. Fabian Kenbeek                 (FK)     ( 414)   LD+Ml+SK-GT+   50
17. Boaz van Weele                 (BW)#    ( 406)   FK+AS+aB---    49
18. Liam Denys                     (LD)     ( 364)   FK-Fa+GT-SK+   46

Stand na 8e ronde, 1e periode                Lopergroep (17)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Marijn Lindeman                (Ml)# w1 ( 412)   SK+FK-Sl+AS-   53
02. Ahmed Sahin                    (AS)# w2 ( 394)   BW-IM+GK-Ml+   50
03. Wu Liang Jong                  (Wu)     ( 349)   GK+Pd+IM+EG+   48
04. Ilse van der Meulen            (IM)# w2 ( 331)   GT-AS-Wu-Sl-   48
05. Jessey Bogaerts                (Je)# w1 ( 392)   JZ-## EG+GK+   47
06. Senne van het Loo              (Sl)# w1 ( 369)   Pd+Ba+Ml-IM+   47
07. Gurkan Kandemir                (GK)# z1 ( 356)   Wu-MM-AS+Je-   46
08. Elmar de Groot                 (EG)  w2 ( 314)   MM+jM+Je-Wu-   42
09. Mees Kuiper                    (MM)#    ( 292)   EG-GK+Ja=AD+   42
10. Pepijn van Dinther             (Pd)#    ( 363)   SW+Sl-Wu---    40
11. Bram Bleumink                  (Ba)# w1 ( 324)   Ja-Sl-AD-Ja+   40
12. Jasmijn Leisink                (Ja)# w1 ( 307)   Ba+Wh+MM=Ba-   40
13. Arnoud Dronkers                (AD)#    ( 298)   ## -- Ba+MM-   40
14. Wout van Harten                (Wh)  w1 ( 270)   TB+Ja-jM+JZ+   40
15. Sem Wisse                      (SW)# w1 ( 337)   Pd--- JZ+jM=   39
16. Jakob van Zanten               (JZ)#    ( 265)   Je+-- SW-Wh-   38
17. Jona Michiels                  (jM)#    ( 256)   JW-EG-Wh-SW=   36

Stand na 8e ronde, 1e periode                Pionnengroep (24)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Jamie Wiegman                  (JW)#    ( 309)   jM+JC+Sk+LH-   42
02. Sander Koelmans                (Sk)# z1 ( 301)   JC+TB+JW-DL+   42
03. Lucas Heijboer                 (LH)  z1 ( 288)   RR+DL-AB-JW+   41
04. Arjen Bossinga                 (AB)     ( 263)   DL+AC+LH+TB-   39
05. Daniel Lesnoj                  (DL)# w1 ( 285)   AB-LH+TB+Sk-   38
06. Thijs Bouman                   (TB)  w1 ( 266)   Wh-Sk-DL-AB+   37
07. Matthias van Asperen           (ma)# z2 ( 278)   DL--- JH+AA+   36
08. Efrail Musa Yigitsoy           (EY)#    ( 250)   NT+JH+ZK+sS+   33
09. Arun Sewnath                   (AA)     ( 206)   Ms+YS+TP+ma-   33
10. Jonathan Heringa               (JH)  z1 ( 198)   TP=EY-ma-Ms+   33
11. Shaya Sewnath                  (sS)#    ( 187)   eY=## EY-ZK+   31
12. Jason Chen                     (JC)#    ( 254)   Sk-JW-JL+dD+   30
13. Evliya Sirri Yigitsoy          (eY)#    ( 225)   ZK-RR+tT=TP+   30
14. Tijs van Peer                  (TP)#    ( 173)   JH=ZK+AA-eY-   30
15. Zion Keizer                    (ZK)#    ( 167)   eY+TP-EY-sS-   30
16. Dilay Dilekci                  (dD)     ( 205)   YS+tT=Ms+JC-   29
17. Tarik Celikyurek               (tT)#    ( 184)   JL=dD=eY=NT=   29
18. Lucas Velderman                (LV)#    ( 179)   AC=NT+RR=JL+   28
19. Metin Sahin                    (Ms)#    ( 174)   AA-JL+dD-JH-   28
20. Rowan Sewnath                  (RR)#    ( 156)   LH-eY-LV=AC+   28
21. Nudem Turan                    (NT)# w1 ( 184)   EY-LV-AC+tT=   27
22. Julia Loonen                   (JL)  z2 ( 139)   tT=Ms-JC-LV-   26
23. Yuna Staalman                  (YS)#    ( 168)   TB-dD-AA---    23
24. Alex Chen                      (AC)#    ( 152)   LV=AB-NT-RR-   22