Komende vrijdag is het alweer tijd voor de laatste ronde van de eerste periode. En er is nog weinig beslist! De verschillen zijn nog steeds ontzettend klein aan de kop van de verschillende groepen. Een kleine fout en alles kan weer anders zijn. Kijk gauw verder om te kijken hoe je er voor staat. En succes vrijdag!

 Stand na 7e ronde, 1e periode                Keizergroep (15)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Elmar Roothaan                 (ER)#    (1791)   M(-TH+FW=X3    85
02. Mika Rutjens                   (MR)# z2 (1632)   ## -- lH=X3    79
03. Arthur Maters                  (Ar)# z1 (1809)   -- -- -- BZ+   77
04. Frank van Wijngaarden          (FW)#    (1608)   RJ--- ER=X3    77
05. Tom van 't Hoff                (TH)#    (1527)   -- ER-LE=X3    77
06. Babak Zahmat (S)               (BZ)#    (1804)   -- -- -- Ar-   73
07. Sara Martinez                  (SM)#    (1581)   -- -- -- X3    71
08. Ian Kock                       (IK)#    (1470)   lH-LE=-- --    71
09. Cathelijne Sanders (S)         (CS)# z1 (1947)   ## -- -- --    71
10. Ruud Janssen (S)               (RJ)# z1 (2500)   FW+## -- --    70
11. Malcom Lok (S)                 (M()# z1 (1424)   ER+## -- --    70
12. Anna Martinez                  (AM)# w1 (1790)   -- -- -- --    69
13. Bart van den Akker (S)         (B()# z1 (1480)   -- PH+## --    69
14. Dick Vliek (S)                 (DV)# z1 (1771)   -- -- -- --    69
15. Peter Hamers (S)               (PH)# w1 (1471)   -- B(--- --    69

Stand na 7e ronde, 1e periode                Koningsgroep (10)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Lise Heskes                    (lH)# z1 (1354)   IK+## MR=X3    80
02. Lodewijk Entrop (S)            (LE)  z1 (1486)   LK+IK=TH=X3    78
03. Ilan van der Zand              (IZ)  z2 (1445)   JM+TT+SA+X3    76
04. Lorens Konecny                 (LK)#    (1056)   LE-SA=TT=Ya+   71
05. Saša Albers                    (SA)     (1190)   TD+LK=IZ-X3    69
06. Thijmen Terpstra               (TT)  z1 (1182)   RC+IZ-LK=X3    69
07. Yaron Huberts(S)               (Ya)  z2 ( 963)   RL+PD+LR+LK-   69
08. Lars Rutjens                   (LR)#    ( 993)   -- -- Ya-X3    65
09. Mark Bakker                    (Ma)# w1 (1427)   -- -- JM=X3    63
10. Imre Woest                     (Im)#    (1386)   -- -- -- X3    61

Stand na 7e ronde, 1e periode                Damegroep (18)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Julian van Meegen              (JM)  z3 ( 953)   RL+Ma=DD+JA=   67
02. Thiemen Dekker                 (TD)  z1 ( 816)   MH-mB+Lu+X3    64
03. Pjotr Dam                      (PD)# z1 ( 822)   Ya-MH+JA-X3    63
04. Mats Keurntjes                 (MK)     ( 818)   JA=sB=MW+mB-   62
05. Ruben Loonen                   (RL)  w3 ( 779)   Lu-MH+JA+MW+   62
06. Jermo Aluy                     (JA)# w1 ( 763)   MK=PD+RL-JM=   62
07. Mike van Bergen                (mB)#    ( 754)   TD-MW-sB+MK+   62
08. Ruben Cabri                    (RC)#    ( 835)   TD=mB+## --    61
09. Wouter Wieggers                (WW)# w1 ( 821)   -- Rm+Si+X3    61
10. Abel Hogenhout                 (AS)  z1 ( 718)   MW=SL+KD+sB+   61
11. Mahbod Hatamirad               (MH)  z1 ( 848)   TD+PD-RL-X3    60
12. Julian van Dijk                (Ju)#    ( 894)   Lu--- Es+Rm=   59
13. Lucas van der Weiden           (Lu)# w1 ( 849)   Ju+RL+TD---    59
14. Sietse Twijnstra               (Si)  z1 ( 786)   MK-sB+WW-X3    59
15. Marco Wieland                  (MW)#    ( 740)   AS=mB+MK-RL-   57
16. Sjoerd Vosselman Bosch         (sB)#    ( 709)   Si-MK=mB-AS-   57
17. Sjoerd Loonen                  (SL)     ( 657)   KD+AS-Rm=DD+   57
18. Dominick van Dijk              (DD)# w2 ( 689)   Es+KD+JM-SL-   56

Stand na 7e ronde, 1e periode                Torengroep (18)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Raphael van Meegen             (Rm)# z1 ( 587)   WW-Es+SL=Ju=   58
02. Sam Michiels                   (Sm)#    ( 658)   SH-DH+Iv+SK+   55
03. Elijah Sampson                 (Es)     ( 523)   DD-Rm-Ju-KD+   55
04. Aristides Buntura              (aB)#    ( 505)   RW+Th+Fa+BW+   54
05. Demian Wellink                 (DW)     ( 540)   GT+SH+RW+Iv+   53
06. Karsten Dam                    (KD)#    ( 526)   SL-DD-AS-Es-   53
07. Floran Ahoud                   (Mc)# z1 ( 528)   GT+DH-Fa+##    52
08. Iva Binnendijk                 (Iv)#    ( 492)   Es+-- Sm-DW-   52
09. Diede Hameleers                (DH)#    ( 613)   Fa+Mc+Sm---    51
10. Sil Hameleers                  (SH)# w1 ( 539)   KD-Sm+DW---    49
11. Thijs van Harten               (Th)# w1 ( 525)   SK+RW-aB-##    49
12. Fardad Nejad                   (Fa)# z1 ( 511)   SK+Mc-aB-LD-   49
13. Rick Wellink                   (RW)     ( 433)   Th+aB-DW-GT-   49
14. Sylvan Kenbeek                 (SK)     ( 427)   Fa-IM+Ml-Sm-   49
15. Guyon Terpstra                 (GT)     ( 424)   DW-LD-IM+RW+   49
16. Boaz van Weele                 (BW)#    ( 406)   IM-FK+AS+aB-   48
17. Fabian Kenbeek                 (FK)     ( 411)   AS-BW-LD+Ml+   47
18. Liam Denys                     (LD)     ( 356)   GK-GT+FK-Fa+   43

Stand na 7e ronde, 1e periode                Lopergroep (18)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Marijn Lindeman                (Ml)# w1 ( 416)   Je+## SK+FK-   50
02. Ahmed Sahin                    (AS)#    ( 394)   FK+GK-BW-IM+   47
03. Ilse van der Meulen            (IM)# w2 ( 357)   BW+SK-GT-AS-   47
04. Senne van het Loo              (Sl)# w1 ( 367)   JZ=Wu+Pd+Ba+   44
05. Gurkan Kandemir                (GK)# w1 ( 354)   LD+AS+Wu-MM-   43
06. Wu Liang Jong                  (Wu)  w2 ( 323)   Je-Sl-GK+Pd+   43
07. Jessey Bogaerts                (Je)# w1 ( 370)   Ml-Wu+JZ-##    42
08. Elmar de Groot                 (EG)     ( 336)   SW+Wh+MM+jM+   41
09. Pepijn van Dinther             (Pd)#    ( 363)   Wh+SW+Sl-Wu-   39
10. Jasmijn Leisink                (Ja)# z1 ( 321)   LH-jM=Ba+Wh+   38
11. Mees Kuiper                    (MM)#    ( 276)   Ja+-- EG-GK+   38
12. Bram Bleumink                  (Ba)# w1 ( 325)   SW+-- Ja-Sl-   37
13. Arnoud Dronkers                (AD)# w2 ( 299)   SW-Ba=## --    37
14. Jakob van Zanten               (JZ)#    ( 288)   Sk=Sl=Je+--    37
15. Sem Wisse                      (SW)# w1 ( 331)   Ba-EG-Pd---    35
16. Wout van Harten                (Wh)  w1 ( 244)   Pd-EG-TB+Ja-   35
17. Jona Michiels                  (jM)#    ( 265)   Sk+Ja=JW-EG-   34

Stand na 7e ronde, 1e periode                Pionnengroep (23)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Jamie Wiegman                  (JW)#    ( 312)   Pd-## jM+JC+   39
02. Sander Koelmans                (Sk)# z1 ( 301)   jM-LH=JC+TB+   39
03. Lucas Heijboer                 (LH)  w1 ( 286)   Ja+Sk=RR+DL-   38
04. Arjen Bossinga                 (AB)     ( 263)   JH+Ms+DL+AC+   36
05. Daniel Lesnoj                  (DL)# z1 ( 286)   TB+ma+AB-LH+   35
06. Thijs Bouman                   (TB)  w1 ( 264)   DL-YS+Wh-Sk-   34
07. Matthias van Asperen           (ma)#    ( 260)   ## Ms+DL---    31
08. Arun Sewnath                   (AA)     ( 203)   ZK=JH-Ms+YS+   30
09. Jonathan Heringa               (JH)  z1 ( 195)   AB-AA+TP=EY-   30
10. Tijs van Peer                  (TP)#    ( 196)   sS=eY+JH=ZK+   29
11. Zion Keizer                    (ZK)#    ( 189)   AA=JL+eY+TP-   29
12. Efrail Musa Yigitsoy           (EY)#    ( 231)   dD=tT=NT+JH+   28
13. Shaya Sewnath                  (sS)#    ( 184)   NT+TP=eY=##    28
14. Metin Sahin                    (Ms)#    ( 198)   ma-AB-AA-JL+   27
15. Evliya Sirri Yigitsoy          (eY)#    ( 216)   sS=TP-ZK-RR+   26
16. Dilay Dilekci                  (dD)     ( 204)   EY=AC=YS+tT=   26
17. Tarik Celikyurek               (tT)#    ( 182)   RR+EY=JL=dD=   26
18. Jason Chen                     (JC)# z2 ( 235)   GK-## Sk-JW-   25
19. Julia Loonen                   (JL)     ( 158)   NT=ZK-tT=Ms-   25
20. Lucas Velderman                (LV)#    ( 169)   ## -- AC=NT+   24
21. Rowan Sewnath                  (RR)#    ( 142)   tT-NT+LH-eY-   24
22. Nadem Turan                    (NT)# z1 ( 172)   JL=RR-EY-LV-   23
23. Yuna Staalman                  (YS)#    ( 168)   AC+TB-dD-AA-   22
24. Alex Chen                      (AC)#    ( 177)   YS-dD=LV=AB-   21