Hierbij de uitslag na de stand na de 5e ronde van deze periode. Helaas hebben we enige tijd wat problemen met de website gehad en konden we geen nieuwe standen publiceren, maar wezijn er weer!

Stand na 5e ronde, 4e periode                Keizergroep (38)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Imre Woest                     (Im)# w1 (1264)   ## TT=JM+TH+   79
02. Thijmen Terpstra               (TT)  z2 (1028)   TH=Im=AR+LE+   79
03. Lorens Konecny                 (LK)#    ( 921)   ## -- Lu=FS+   77
04. Lars Rutjens                   (LR)# z1 ( 868)   ## JM=-- Lu+   77
05. Tom van 't Hoff                (TH)  z2 (1416)   TT=MR=BZ=Im-   75
06. Ilan van der Zand              (IZ)  w1 (1312)   DV-PH-KS+BM+   75
07. Mahbod Hatamirad               (MH)     ( 788)   LE-Ya+GB+Si=   75
08. Lucas van der Weiden           (Lu)# z2 ( 776)   Ya=## LK=LR-   75
09. Mika Rutjens                   (MR)# z1 (1524)   ## TH=LE=BZ-   73
10. Mark Bakker                    (Ma)#    (1319)   ## -- A(+--    73
11. Yaron Huberts                  (Ya)# z1 ( 848)   Lu=MH-## PD+   73
12. Wouter Wieggers                (WW)#    ( 676)   ## -- FS=AS+   73
13. Lodewijk Entrop                (LE)#    (1356)   MH+-- MR=TT-   73
14. Arthur Maters                  (Ar)# w1 (1655)   -- -- DV+--    71
15. Elmar Roothaan                 (ER)# w1 (1640)   -- -- HE+--    71
16. Frank van Wijngaarden          (FW)# z1 (1473)   ## -- B(=--    71
17. Dick Vliek (S)                 (DV)# z3 (1675)   IZ+-- Ar---    71
18. Peter Hamers (S)               (PH)# w1 (1387)   -- IZ+-- --    71
19. Julian van Meegen              (JM)# z2 ( 814)   ## LR=Im---    69
20. Babak Zahmat (S)               (BZ)     (1696)   -- -- TH=MR+   68
21. Anna Martinez                  (AM)# w1 (1670)   -- -- -- --    67
22. Sara Martinez                  (SM)#    (1461)   -- -- -- --    67
23. Ian Kock                       (IK)# w1 (1375)   -- -- -- --    67
24. Malcolm Lok                    (ML)#    (1802)   -- -- -- --    67
25. Bart vd Akker (S)              (B()# w1 (1479)   -- -- FW=##    66
26. Jeroen van Onzen (S)           (JO)  w1 (2101)   -- -- -- sB+   65
27. Jan M. van Leeuwen (S)         (jL)#    (1892)   -- -- ## --    64
28. Peter Lincewicz (S)            (PL)#    (1650)   -- -- ## --    64
29. Ad Braam (S)                   (AB)#    (1491)   -- -- ## --    64
30. Arie Schouten (S)              (A()# z1 (1491)   -- -- Ma-##    64
31. Hendrik Elsinga (S)            (HE)# z1 (1480)   -- -- ER-##    64
32. Kees Spruyt (S)                (KS)# z1 (1424)   -- -- IZ-##    64
33. Arnoud Roothaan (S)            (AR)# w1 (1277)   -- -- TT-##    64
34. Gerjan Brands (S)              (GB)# z1 (1075)   -- -- MH-##    64
35. Fred Schonis (S)               (FS)  w2 ( 943)   -- -- WW=LK-   64
36. Theo Giesbers (S)              (TG)     ( 775)   -- -- Si=RL-   64
37. Sebas Beumer (S)               (sB)  z1 (2085)   -- -- -- JO-   61
38. Bert Maas (S)                  (BM)  w1 (1288)   -- -- -- IZ-   61

De volgende spelers spelen deze week mee in deze groep:
01. Sietse Twijnstra               (Si)     ( 698)   SG+PD+TG=MH=   72
02. Ruben Loonen                   (RL)     ( 639)   RC+JP+AS-TG+   70
03. Abel Hogenhout                 (AS)# z1 ( 580)   RC+## RL+WW-   68
04. Mats Keurntjes                 (MK)  z1 ( 697)   SL+MJ+RC+JA+   67
Spelers no 3 en 4 schuiven alleen door als de groep even wordt

Stand na 5e ronde, 4e periode                Koningsgroep (14)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Sietse Twijnstra               (Si)     ( 698)   SG+PD+TG=MH=   72
02. Ruben Loonen                   (RL)     ( 639)   RC+JP+AS-TG+   70
03. Abel Hogenhout                 (AS)# z1 ( 580)   RC+## RL+WW-   68
04. Mats Keurntjes                 (MK)  z1 ( 697)   SL+MJ+RC+JA+   67
05. Sjoerd Loonen                  (SL)     ( 588)   MK-RC+DD=MJ+   66
06. Ruben Cabri                    (RC)  z1 ( 668)   PD+SL-MK-Sm+   65
07. Pjotr Dam                      (PD)#    ( 673)   Si-RC-JA+Ya-   64
08. Jermo Aluy                     (JA)# w1 ( 618)   DH+PD-Sm+MK-   64
09. Diede Hameleers                (DH)  z1 ( 515)   JA-SH-DW+DD+   63
10. Symen Goddijn                  (SG)#    ( 500)   RC-MJ-DW+##    63
11. Julian van Dijk                (Ju)#    ( 796)   MK+SL+-- --    61
12. Jian van de Pol                (JP)#    ( 627)   PD-RL-## --    61
13. Dominick van Dijk              (DD)#    ( 595)   DH--- SL=DH-   60
14. Sam Michiels                   (Sm)#    ( 496)   MK--- JA-RC-   57

De volgende spelers spelen deze week mee in deze groep:
01. Merijn Jansen                  (MJ)#    ( 488)   SG+MK-SH+SL-   59
02. Demian Wellink                 (DW)#    ( 449)   SH+SG-DH-SH+   59
03. Jesse Jansen                   (JJ)#    ( 444)   WH+Iv+KD+GT+   59
04. Sil Hameleers                  (SH)     ( 448)   DW-DH+MJ-DW-   57
Spelers no 3 en 4 schuiven alleen door als de groep even wordt

Stand na 5e ronde, 4e periode                Damegroep (13)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Merijn Jansen                  (MJ)#    ( 488)   SG+MK-SH+SL-   59
02. Demian Wellink                 (DW)#    ( 449)   SH+SG-DH-SH+   59
03. Jesse Jansen                   (JJ)#    ( 444)   WH+Iv+KD+GT+   59
04. Sil Hameleers                  (SH)     ( 448)   DW-DH+MJ-DW-   57
05. Fardad Nejad                   (Fa)# w1 ( 444)   Th-WH=GT+FK+   57
06. Thijs van Harten               (Th)#    ( 474)   ## Fa+KD+--    55
07. Karsten Dam                    (KD)  z1 ( 382)   Mc+Th-JJ-Es+   55
08. Wouter Hodzelmans              (WH)#    ( 430)   Mc+JJ-Fa=##    54
09. Raphael van Meegen             (Rm)# w1 ( 394)   Mc+GT--- --    51
10. Floran Ahoud                   (Mc)# w1 ( 333)   WH-KD-RM-##    51
11. Iva Binnendijk                 (Iv)#    ( 308)   RM-JJ-FK-RW+   51
12. Guyon Terpstra                 (GT)#    ( 322)   Rm+## Fa-JJ-   50
13. Marijn Cabri                   (MC)#    ( 397)   -- -- -- --    47

De volgende spelers spelen deze week mee in deze groep:
01. Elijah Sampson                 (Es)# w1 ( 362)   AS+## RW+KD-   50
02. Fabian Kenbeek                 (FK)# z1 ( 314)   Ja+## Iv+Fa-   48
03. Ruben van der Meulen           (RM)#    ( 335)   ## Iv+Mc+--    47
04. Sylvan Kenbeek                 (SK)# w1 ( 304)   AS+-- MS+SW-   45
Spelers no 3 en 4 schuiven alleen door als de groep even wordt

Stand na 5e ronde, 4e periode                Torengroep (12)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Elijah Sampson                 (Es)# w1 ( 362)   AS+## RW+KD-   50
02. Fabian Kenbeek                 (FK)# z1 ( 314)   Ja+## Iv+Fa-   48
03. Ruben van der Meulen           (RM)#    ( 335)   ## Iv+Mc+--    47
04. Sylvan Kenbeek                 (SK)# w1 ( 304)   AS+-- MS+SW-   45
05. Boaz van Weele                 (BW)#    ( 280)   MS+Ml-Ja-AS+   45
06. Rick Wellink                   (RW)# z1 ( 298)   Ja+SW+Es-Iv-   44
07. Jasmijn Leisink                (Ja)  w1 ( 245)   RW-SW-BW+Je+   44
08. Jessey Bogaerts                (Je)# w1 ( 291)   Cr-MS+SW+Ja-   43
09. Sem Wisse                      (SW)# w1 ( 267)   Ja+RW-Je-SK+   43
10. Crijn Schumacher               (Cr)#    ( 231)   -- Je+GK+--    42
11. Mark Shrubsole                 (MS)#    ( 251)   BW-Je-SK-Ml-   41
12. Ahmed Sahin                    (AS)  w2 ( 211)   GK+Pd-Ml+BW-   41

De volgende spelers spelen deze week mee in deze groep:
01. Marijn Lindeman                (Ml)  w1 ( 262)   Pd-BW+AS-MS+   41
02. Senne van het Loo              (Sl)# w1 ( 251)   Ba=IM+AD=##    37
03. Pepijn van Dinther             (Pd)#    ( 249)   VM+Ml+AS+--    37
04. Liam Denys                     (LD)#    ( 241)   ## -- AD+IM+   35
Spelers no 3 en 4 schuiven alleen door als de groep even wordt

Stand na 5e ronde, 4e periode                Lopergroep (11)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Marijn Lindeman                (Ml)  w1 ( 262)   Pd-BW+AS-MS+   41
02. Senne van het Loo              (Sl)# w1 ( 251)   Ba=IM+AD=##    37
03. Pepijn van Dinther             (Pd)#    ( 249)   VM+Ml+AS+--    37
04. Liam Denys                     (LD)#    ( 241)   ## -- AD+IM+   35
05. Bram Bleumink                  (Ba)# w1 ( 209)   Sk=Wh-VM+AD+   35
06. Ilse van der Meulen            (IM)     ( 166)   Sl-Sk+GK+LD-   35
07. Gurkan Kandemir                (GK)  w1 ( 185)   AS-Cr-IM-VM-   34
08. Arnoud Dronkers                (AD)#    ( 202)   Wh+Sl=LD-Ba-   33
09. Vera Maters                    (VM)# z1 ( 163)   Pd-## Ba-GK+   30
10. Son Stavenuiter                (So)#    ( 265)   -- -- -- --    27
11. Rinse van der Bent             (RB)#    ( 103)   ## -- -- --    27

De volgende spelers spelen deze week mee in deze groep:
01. Sander Koelmans                (Sk)# w3 ( 180)   Ba=IM-Wu=Wh+   29
02. Wout van Harten                (Wh)# z1 ( 188)   AD-Ba+DL=Sk-   28
03. Daniel Lesnoj                  (DL)# z1 ( 144)   jM+JZ=Wh=Wu+   28
04. Sibren Beeker                  (SB)#    ( 234)   ## -- TB+LH+   27
Spelers no 3 en 4 schuiven alleen door als de groep even wordt

Stand na 5e ronde, 4e periode                Paardengroep (10)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Sander Koelmans                (Sk)# w3 ( 180)   Ba=IM-Wu=Wh+   29
02. Wout van Harten                (Wh)# z1 ( 188)   AD-Ba+DL=Sk-   28
03. Daniel Lesnoj                  (DL)# z1 ( 144)   jM+JZ=Wh=Wu+   28
04. Sibren Beeker                  (SB)#    ( 234)   ## -- TB+LH+   27
05. Wu Liang                       (Wu)     ( 144)   ma-LH+Sk=DL-   26
06. Matthias van Asperen           (ma)#    ( 129)   Sk-Wu+NT+--    23
07. Elmar de Groot                 (EG)#    ( 192)   -- -- LH+JH+   22
08. Martijn van Beekum             (MB)# w2 ( 125)   Wu-JZ-jM-##    21
09. Thijs Bouman                   (TB)# z1 ( 126)   -- -- SB-jM-   19
10. Lucas Heijboer                 (LH)# z1 ( 100)   NT+Wu-EG-SB-   19

De volgende spelers spelen deze week mee in deze groep:
01. Jona Michiels                  (jM)     ( 192)   DL-MB+JH+TB+   24
02. Jakob van Zanten               (JZ)#    ( 156)   NT+MB+DL=##    19
03. Metin Sahin                    (Ms)     ( 135)   JH-JL+NT+LV+   16
04. Nudem Turan                    (NT)# w1 ( 112)   LH-ma-Ms-SS+   14
Spelers no 3 en 4 schuiven alleen door als de groep even wordt

Stand na 5e ronde, 4e periode                Pionnengroep (9)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Jona Michiels                  (jM)     ( 192)   DL-MB+JH+TB+   24
02. Jakob van Zanten               (JZ)#    ( 156)   NT+MB+DL=##    19
03. Metin Sahin                    (Ms)     ( 135)   JH-JL+NT+LV+   16
04. Nudem Turan                    (NT)# w1 ( 112)   LH-ma-Ms-SS+   14
05. Jonathan Heringa               (JH)# z1 ( 105)   Ms+JL+jM-EG-   14
06. Ilayda Karabulut               (IK)#    ( 121)   ## -- -- --     8
07. Lucas Velderman                (LV)#    ( 100)   -- -- JL=Ms-    8
08. Julia Loonen                   (JL)     ( 100)   JH-Ms-LV=SS=    5
09. Sil Schrijver                  (SS)     ( 100)   -- -- JL=NT-    2


Stand aangemaakt met Indeling Interne Jeugd Competitie voor SV De Toren