Hierbij de stand na de tweede en derde ronde van de interne jeugdcompetitie. De stand na de tweede rond ontbrak helaas doordat het uitslagenformulier van de Koningsgroep had besloten om spoorloos te verdwijnen. Gelukkig konden de spelers na 3 weken de uitslagen nog reconstrueren, dus is de stand weer compleet.

Stand na 3e ronde, 4e periode                Keizergroep (24)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Tom van 't Hoff                (TH)     (1426)   -- WW+TT=MR=   71
02. Lars Rutjens                   (LR)#    ( 860)   X3 Ya+## JM=   71
03. Lucas van der Weiden           (Lu)# z2 ( 778)   MK+MH+Ya=##    71
04. Mika Rutjens                   (MR)# z1 (1536)   -- X3 ## TH=   69
05. Imre Woest                     (Im)# z1 (1244)   PH+X3 ## TT=   69
06. Thijmen Terpstra               (TT)  z2 ( 981)   X3 X3 TH=Im=   69
07. Lorens Konecny                 (LK)#    ( 912)   X3 JM+## --    69
08. Dick Vliek                     (DV)# z2 (1676)   -- ## IZ+--    69
09. Peter Hamers                   (PH)# w1 (1387)   Im-## -- IZ+   69
10. Lodewijk Entrop                (LE)#    (1373)   -- ## MH+--    69
11. Frank van Wijngaarden          (FW)#    (1473)   Ma+X3 ## --    67
12. Mark Bakker                    (Ma)# z1 (1298)   FW-X3 ## --    67
13. Julian van Meegen              (JM)# z1 ( 814)   -- LK-## LR=   67
14. Mahbod Hatamirad               (MH)     ( 770)   MK+Lu-LE-Ya+   67
15. Anna Martinez                  (AM)# w1 (1670)   -- ## -- --    65
16. Arthur Maters                  (Ar)#    (1654)   -- ## -- --    65
17. Elmar Roothaan                 (ER)#    (1635)   ## ## -- --    65
18. Sara Martinez                  (SM)#    (1461)   -- ## -- --    65
19. Ian Kock                       (IK)# w1 (1375)   -- ## -- --    65
20. Ilan van der Zand              (IZ)  w1 (1281)   X3 X3 DV-PH-   65
21. Yaron Huberts                  (Ya)     ( 843)   X3 LR-Lu=MH-   65
22. Wouter Wieggers                (WW)#    ( 657)   SG+TH-## --    65
23. Malcolm Lok                    (ML)#    (1802)   -- ## -- --    65
24. Arnoud Roothaan (o)            (Ao)# z1 (1022)   -- ## -- --    65

De volgende spelers spelen deze week mee in deze groep:
01. Sietse Twijnstra               (Si)     ( 688)   SL+RL+SG+PD+   64
02. Ruben Loonen                   (RL)  z2 ( 634)   SG+Si-RC+JP+   63
03. Abel Hogenhout                 (AS)# w1 ( 573)   SG-DH+RC+##    61
04. Julian van Dijk                (Ju)#    ( 796)   ## -- MK+SL+   59
Spelers no 3 en 4 schuiven alleen door als de groep even wordt

Stand na 3e ronde, 4e periode                Koningsgroep (14)
*** ONDERAAN DE PAGINA STAAN DE INGEVOERDE UITSLAGEN VAN DE TWEEDE RONDE***

*** INDIEN NIET CORRECT, KOMENDE SPEELRONDE GRAAG BIJ BINNENKOMST DOORGEVEN***

    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Sietse Twijnstra               (Si)     ( 688)   SL+RL+SG+PD+   64
02. Ruben Loonen                   (RL)  z2 ( 634)   SG+Si-RC+JP+   63
03. Abel Hogenhout                 (AS)# w1 ( 573)   SG-DH+RC+##    61
04. Julian van Dijk                (Ju)#    ( 796)   ## -- MK+SL+   59
05. Ruben Cabri                    (RC)  z1 ( 681)   JP+AS-RL-SG+   59
06. Pjotr Dam                      (PD)# z1 ( 680)   RL-## JP+Si-   59
07. Sjoerd Loonen                  (SL)     ( 567)   Si-JA+DH+Ju-   59
08. Jermo Aluy                     (JA)# z1 ( 623)   Si=MK+SL-##    58
09. Mats Keurntjes                 (MK)  w1 ( 665)   JA-DH+Ju-Sm+   57
10. Jian van de Pol                (JP)     ( 627)   RC-SG+PD-RL-   57
11. Dominick van Dijk              (DD)#    ( 614)   ## -- Sm+DH-   57
12. Diede Hameleers                (DH)  z1 ( 509)   AS-MK-SL-DD+   57
13. Symen Goddijn                  (SG)     ( 503)   RL-JP-Si-RC-   57
14. Sam Michiels                   (Sm)#    ( 508)   DH-## DD-MK-   55

De volgende spelers spelen deze week mee in deze groep:
01. Merijn Jansen                  (MJ)#    ( 475)   KD+Iv+DW+##    51
02. Sil Hameleers                  (SH)     ( 472)   Mc+GT+WH+KD-   51
03. Demian Wellink                 (DW)#    ( 443)   WH+MJ-Iv+##    51
04. Fardad Nejad                   (Fa)# w1 ( 443)   Rm=GT+KD+##    50
Spelers no 3 en 4 schuiven alleen door als de groep even wordt

Stand na 3e ronde, 4e periode                Damegroep (13)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Merijn Jansen                  (MJ)#    ( 475)   KD+Iv+DW+##    51
02. Sil Hameleers                  (SH)     ( 472)   Mc+GT+WH+KD-   51
03. Demian Wellink                 (DW)#    ( 443)   WH+MJ-Iv+##    51
04. Fardad Nejad                   (Fa)# w1 ( 443)   Rm=GT+KD+##    50
05. Thijs van Harten               (Th)#    ( 454)   SH-WH-JJ+##    49
06. Wouter Hodzelmans              (WH)     ( 444)   Th+Mc-SH-Mc+   49
07. Jesse Jansen                   (JJ)# w2 ( 406)   Iv=KD+Th-##    49
08. Raphael van Meegen             (Rm)# w1 ( 394)   Fa=## Mc+GT-   49
09. Karsten Dam                    (KD)  z1 ( 377)   JJ-Fa-GT+SH+   49
10. Floran Ahoud                   (Mc)  w3 ( 357)   SH-WH+Rm-WH-   47
11. Iva Binnendijk                 (Iv)#    ( 328)   JJ=MJ-DW-##    47
12. Guyon Terpstra                 (GT)  z2 ( 336)   Fa-SH-KD-Rm+   46
13. Marijn Cabri                   (MC)#    ( 397)   -- ## -- --    45

De volgende spelers spelen deze week mee in deze groep:
01. Elijah Sampson                 (Es)  w1 ( 364)   RM+Ja-FK+AS+   43
02. Ruben van der Meulen           (RM)# z2 ( 309)   BW+Es-MS+##    41
03. Sylvan Kenbeek                 (SK)# w1 ( 309)   MS-## Ja+AS+   41
04. Fabian Kenbeek                 (FK)  z1 ( 308)   BW+SW+Es-Ja+   41
Spelers no 3 en 4 schuiven alleen door als de groep even wordt

Stand na 3e ronde, 4e periode                Torengroep (12)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Elijah Sampson                 (Es)  w1 ( 364)   RM+Ja-FK+AS+   43
02. Ruben van der Meulen           (RM)# z2 ( 309)   BW+Es-MS+##    41
03. Sylvan Kenbeek                 (SK)# w1 ( 309)   MS-## Ja+AS+   41
04. Fabian Kenbeek                 (FK)  z1 ( 308)   BW+SW+Es-Ja+   41
05. Mark Shrubsole                 (MS)#    ( 297)   SK+Ja+RM-##    39
06. Boaz van Weele                 (BW)# w2 ( 290)   RM-FK-RW+##    39
07. Jasmijn Leisink                (Ja)  w1 ( 231)   MS-Es+SK-FK-   38
08. Jessey Bogaerts                (Je)# w1 ( 302)   Es-RW-AS+##    37
09. Rick Wellink                   (RW)# w1 ( 302)   FK-Je+BW-##    37
10. Sem Wisse                      (SW)# w1 ( 262)   ## AS+FK---    37
11. Crijn Schumacher               (Cr)#    ( 202)   Ja=AS-## --    36
12. Ahmed Sahin                    (AS)     ( 202)   SW-Je-Es-SK-   35

De volgende spelers spelen deze week mee in deze groep:
01. Marijn Lindeman                (Ml)  w1 ( 264)   Ba+VM+Sl+IM+   33
02. Gurkan Kandemir                (GK)  z1 ( 241)   Sl+IM=Pd-AD+   31
03. Pepijn van Dinther             (Pd)#    ( 224)   IM-## GK+VM+   31
04. Senne van het Loo              (Sl)  w1 ( 244)   GK-LD+Ml-Ba=   30
Spelers no 3 en 4 schuiven alleen door als de groep even wordt

Stand na 3e ronde, 4e periode                Lopergroep (11)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Marijn Lindeman                (Ml)  w1 ( 264)   Ba+VM+Sl+IM+   33
02. Gurkan Kandemir                (GK)  z1 ( 241)   Sl+IM=Pd-AD+   31
03. Pepijn van Dinther             (Pd)#    ( 224)   IM-## GK+VM+   31
04. Senne van het Loo              (Sl)  w1 ( 244)   GK-LD+Ml-Ba=   30
05. Liam Denys                     (LD)#    ( 220)   GK=IM+Sl-##    29
06. Ilse van der Meulen            (IM)     ( 154)   LD-GK=VM+Ml-   29
07. Arnoud Dronkers                (AD)#    ( 214)   IM=## Ba+GK-   28
08. Bram Bleumink                  (Ba)# z1 ( 198)   Ml-VM+AD-Sl=   28
09. Son Stavenuiter                (So)#    ( 265)   -- ## -- --    25
10. Rinse van der Bent             (RB)#    ( 103)   Sl-Ml-## --    25
11. Vera Maters                    (VM)  w1 ( 159)   Ml-Ba-IM-Pd-   24

De volgende spelers spelen deze week mee in deze groep:
01. Sibren Beeker                  (SB)#    ( 220)   Wu+Sk+Wh-##    21
02. Wout van Harten                (Wh)# w1 ( 206)   ma+MB+SB+##    21
03. Sander Koelmans                (Sk)# w1 ( 179)   SB-MB+Wu+ma+   21
04. Wu Liang                       (Wu)     ( 161)   LH+DL+Sk-MB+   20
Spelers no 3 en 4 schuiven alleen door als de groep even wordt

Stand na 3e ronde, 4e periode                Paardengroep (10)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Sibren Beeker                  (SB)#    ( 220)   Wu+Sk+Wh-##    21
02. Wout van Harten                (Wh)# w1 ( 206)   ma+MB+SB+##    21
03. Sander Koelmans                (Sk)# w1 ( 179)   SB-MB+Wu+ma+   21
04. Wu Liang                       (Wu)     ( 161)   LH+DL+Sk-MB+   20
05. Daniel Lesnoj                  (DL)# w1 ( 110)   ma-TB+Wu-##    19
06. Martijn van Beekum             (MB)  w2 ( 148)   Wh-Sk-ma+Wu-   17
07. Thijs Bouman                   (TB)# z1 ( 144)   ## DL-LH+--    17
08. Matthias van Asperen           (ma)# z2 ( 103)   Wh-## MB-Sk-   17
09. Elmar de Groot                 (EG)#    ( 174)   Wu=MB-## --    16
10. Lucas Heijboer                 (LH)# w1 ( 107)   ## Wu-TB---    15

De volgende spelers spelen deze week mee in deze groep:
01. Jona Michiels                  (jM)     ( 176)   JZ+jJ+NT+JL+   15
02. Jakob van Zanten               (JZ)  z2 ( 146)   jM-NT-Ms+NT+   11
03. Jetske van der Bent            (JB)#    ( 128)   JH+LV+## --     9
04. Nudem Turan                    (NT)# w1 ( 104)   Ms+JZ+jM-JZ-    9
Spelers no 3 en 4 schuiven alleen door als de groep even wordt

Stand na 3e ronde, 4e periode                Pionnengroep (10)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Jona Michiels                  (jM)     ( 176)   JZ+jJ+NT+JL+   15
02. Jakob van Zanten               (JZ)  z2 ( 146)   jM-NT-Ms+NT+   11
03. Jetske van der Bent            (JB)#    ( 128)   JH+LV+## --     9
04. Nudem Turan                    (NT)# w1 ( 104)   Ms+JZ+jM-JZ-    9
05. Metin Sahin                    (Ms)  w2 ( 112)   NT-JH+JZ-JL+    8
06. Jonathan Heringa               (JH)# z1 ( 100)   jM-jJ+Ms-##     7
07. Ilayda Karabulut               (IK)#    ( 121)   Ms=JZ-## --     6
08. Lucas Velderman                (LV)#    ( 100)   jM-JB-## --     5
09. Jason                          (jJ)#    ( 100)   -- JH-jM-##     4
10. Julia Loonen                   (JL)  z2 ( 100)   -- -- jM-Ms-    1

 

Koningsgroep uitslagen tweede ronde
    Serie 1
      09. Jermo Aluy            - 10. Mats Keurntjes         -  1  -  0
      08. Diede Hameleers       - 07. Abel Hogenhout         -  0  -  1
      05. Jian van de Pol       - 04. Ruben Cabri            -  0  -  1
      03. Sietse Twijnstra      - 06. Sjoerd Loonen          -  1  -  0
      01. Ruben Loonen          - 02. Symen Goddijn          -  1  -  0
    Serie 2
      06. Sjoerd Loonen         - 09. Jermo Aluy             -  1  -  0
      10. Mats Keurntjes        - 08. Diede Hameleers        -  1  -  0
      04. Ruben Cabri           - 07. Abel Hogenhout         -  0  -  1
      03. Sietse Twijnstra      - 01. Ruben Loonen           -  1  -  0
      02. Symen Goddijn         - 05. Jian van de Pol        -  0  -  1