En daar is dan de eindstand van periode 3... In de meeste ronden was het spannend tot het einde. Alleen in de Damegroep had Sjoerd al een dusdanige voorsprong opgebouwd dat hij niet meer was in te halen.

De periodekampioenen zijn: Ilan, Lorens, Sjoerd, Karsten, Jasmijn, Liam en Sibren. Gefeliciteerd! WIl je weten welke spelers de overige bekers in ontvangst nemen? Lees dan verder...

Stand na 8e ronde, 3e periode                Keizergroep (20)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Ilan van der Zand              (IZ)  z1 (1288)   Ma+X3 X3 X3    90
02. Imre Woest                     (Im)  z2 (1255)   JM+X3 X3 PH+   90
03. Elmar Roothaan                 (ER)#    (1635)   X3 Ya+X3 ##    88
04. Frank van Wijngaarden          (FW)#    (1473)   ML-X3 X3 Ma+   86
05. Mark Bakker                    (Ma)# z1 (1298)   IZ-X3 X3 FW-   84
06. Tom van 't Hoff                (TH)# z1 (1432)   X3 MH+X3 --    82
07. Lodewijk Entrop                (LE)# z1 (1373)   ## LK-X3 --    82
08. Arthur Maters                  (Ar)#    (1654)   X3 -- X3 --    80
09. Thijmen Terpstra               (TT)     ( 958)   Lu+X3 X3 X3    80
10. Yaron Huberts                  (Ya)# z1 ( 878)   X3 ER-## X3    80
11. Lars Rutjens                   (LR)# z2 ( 849)   X3 -- -- X3    80
12. Mika Rutjens                   (MR)#    (1542)   X3 X3 X3 --    78
13. Julian van Meegen              (JM)# z1 ( 820)   Im-Lu+X3 --    77
14. Anna Martinez                  (AM)# w1 (1670)   X3 -- X3 --    76
15. Ian Kock                       (IK)# w1 (1375)   X3 -- X3 --    76
16. Arnoud Roothaan (o)            (Ao)# z1 (1022)   -- -- -- --    76
17. Sara Martinez                  (SM)#    (1461)   X3 -- X3 --    74
18. Malcolm Lok                    (ML)#    (1802)   FW+-- -- --    74
19. Dick Vliek                     (DV)# z1 (1676)   -- -- -- --    72
20. Peter Hamers                   (PH)# w2 (1380)   -- -- -- Im-   70

Stand na 8e ronde, 3e periode                Koningsgroep (15)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Lorens Konecny                 (LK)# w1 ( 904)   X3 LE+## X3    82
02. Lucas van der Weiden           (Lu)     ( 761)   WW-RC+MH+MK+   78
03. Wouter Wieggers                (WW)# z1 ( 657)   Lu+RL+PD-SG+   78
04. Mahbod Hatamirad               (MH)  w1 ( 765)   TH-X3 Lu-MK+   77
05. Pjotr Dam                      (PD)# z1 ( 687)   AS+JA+WW+DD=   76
06. Ruben Cabri                    (RC)# z1 ( 703)   MK+RL+Lu-##    75
07. Mats Keurntjes                 (MK)  z1 ( 702)   RC-X3 MH-Lu-   75
08. Sietse Twijnstra               (Si)#    ( 640)   WW-RL+## X3    72
09. Ruben Loonen                   (RL)     ( 575)   RC-WW-AS+SL+   72
10. Jermo Aluy                     (JA)# z1 ( 639)   JP=PD-SG+AS+   71
11. Symen Goddijn                  (SG)     ( 497)   Th+AS+JA-WW-   69
12. Julian van Dijk                (Ju)#    ( 787)   -- -- -- --    68
13. Dominick van Dijk              (DD)#    ( 626)   -- -- SL+PD=   67
14. Abel Hogenhout                 (AS)# w1 ( 545)   PD-SG-RL-JA-   67
15. Jian van de Pol                (JP)# z2 ( 668)   SG-JA=Sm+--    65

Stand na 8e ronde, 3e periode                Damegroep (13)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Sjoerd Loonen                  (SL)#    ( 544)   MJ+## DD-RL-   73
02. Sam Michiels                   (Sm)#    ( 549)   Th+JP-DH+Th+   69
03. Diede Hameleers                (DH)  w1 ( 506)   MJ+JJ+Sm-DW+   67
04. Merijn Jansen                  (MJ)     ( 461)   DH-Fa+Rm+WH+   67
05. Thijs van Harten               (Th)     ( 455)   SG-Sm-WH+Sm-   67
06. Sil Hameleers                  (SH)#    ( 469)   Fa=KD+JJ+Rm+   65
07. Wouter Hodzelmans              (WH)     ( 452)   JJ+Rm=Th-MJ-   64
08. Fardad Nejad                   (Fa)  z1 ( 440)   SH=MJ-DW+JJ+   64
09. Demian Wellink                 (DW)# w2 ( 421)   Iv+## Fa-DH-   63
10. Raphael van Meegen             (Rm)# w1 ( 399)   MC+WH=MJ-SH-   62
11. Jesse Jansen                   (JJ)     ( 411)   WH-DH-SH-Fa-   59
12. Marijn Cabri                   (MC)#    ( 397)   Sm-Rm-Je+--    58
13. Iva Binnendijk                 (Iv)#    ( 336)   DW-Je-Mc-##    56

Stand na 8e ronde, 3e periode                Torengroep (11)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Karsten Dam                    (KD)  w1 ( 362)   Mc+SH-BW+GT-   63
02. Floran Ahoud                   (Mc)  w1 ( 366)   KD-Iv+GT+BW+   62
03. Guyon Terpstra                 (GT)     ( 357)   RM+BW+Mc-KD+   59
04. Elijah Sampson                 (Es)  w1 ( 335)   SW+Ja+Je+SK+   56
05. Jessey Bogaerts                (Je)# z1 ( 330)   Iv+MC-Es-SK-   56
06. Rick Wellink                   (RW)# w1 ( 330)   BW-## MS+RM+   54
07. Sylvan Kenbeek                 (SK)# z1 ( 293)   BW-SW+Je+Es-   54
08. Boaz van Weele                 (BW)#    ( 286)   SK+GT-KD-Mc-   52
09. Fabian Kenbeek                 (FK)# w1 ( 284)   MS+Ba+RM+MS-   51
10. Ruben van der Meulen           (RM)  w2 ( 282)   GT-MS=FK-RW-   51
11. Mark Shrubsole                 (MS)#    ( 300)   FK-RM=RW-FK+   49

Stand na 8e ronde, 3e periode                Lopergroep (11)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Jasmijn Leisink                (Ja)# w1 ( 230)   Ba+Es-SW+Pd-   49
02. Sem Wisse                      (SW)# w1 ( 263)   Es-SK-Ja-Cr+   47
03. Crijn Schumacher               (Cr)#    ( 212)   Ja-## Pd+SW-   46
04. Bram Bleumink                  (Ba)  w1 ( 206)   Ja-FK-AS-IM+   46
05. Pepijn van Dinther             (Pd)     ( 203)   AD+So-Cr-Ja+   45
06. Ahmed Sahin                    (AS)     ( 233)   RB-IM+Ba+AD-   44
07. Arnoud Dronkers                (AD)     ( 230)   Pd-LD+IM+AS+   44
08. Son Stavenuiter                (So)#    ( 265)   -- VM+Pd+--    38
09. Ilse van der Meulen            (IM)     ( 131)   AS-RB+AD-Ba-   38
10. Vera Maters                    (VM)# w1 ( 216)   AS+So-GK---    36
11. Rinse van der Bent             (RB)#    ( 116)   LD-AS+IM-##    33

Stand na 8e ronde, 3e periode                Paardengroep (11)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Liam Denys                     (LD)     ( 223)   Ml+AD-Sl=Ml-   43
02. Senne van het Loo              (Sl)# w1 ( 246)   GK-Ml+LD=GK+   42
03. Marijn Lindeman                (Ml)# z1 ( 227)   LD-Sl-Sk+LD+   40
04. Gurkan Kandemir                (GK)  z1 ( 223)   Sl+VM+TB+Sl-   40
05. Martijn van Beekum             (MB)#    ( 170)   SB+Sk+ma+DL+   36
06. Sander Koelmans                (Sk)  w1 ( 154)   TB=MB-Ml-ma-   35
07. Thijs Bouman                   (TB)# z1 ( 146)   Sk=SB+GK-LH-   33
08. Matthias van Asperen           (ma)#    ( 121)   EG=Wh-MB-Sk+   29
09. Lucas Heijboer                 (LH)# w1 ( 131)   MB+-- DL-TB+   27
10. Daniel Lesnoj                  (DL)  z1 ( 103)   Wh-EG-LH+MB-   26
11. Thijmen de Vries               (TV)#    ( 100)   TB--- -- --    22

Stand na 8e ronde, 3e periode                Pionnengroep (11)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Sibren Beeker                  (SB)#    ( 208)   MB-TB-Wu+Wh=   34
02. Wout van Harten                (Wh)  w1 ( 186)   DL+ma+EG+SB=   31
03. Elmar de Groot                 (EG)#    ( 189)   ma=DL+Wh-Ms=   30
04. Wu Liang                       (Wu)  w2 ( 144)   NT=JZ+SB-jM+   28
05. Jetske van der Bent            (JB)# z2 ( 105)   Wh-IK=Ms-##    23
06. Ilayda Karabulut               (IK)#    ( 134)   Wu-JB=NT+--    22
07. Metin Sahin                    (Ms)     ( 106)   JZ-JB+jM-EG=   21
08. Jona Michiels                  (jM)#    ( 112)   JH+## Ms+Wu-   18
09. Nudem Turan                    (NT)# z1 ( 100)   Wu=IK-JH+JZ-   18
10. Jakob van Zanten               (JZ)#    ( 125)   Ms+Wu-JH+NT+   17
11. Jonathan Heringa               (JH)# w1 ( 100)   jM--- NT-JZ-   15