Hierbij de stand na de 7e ronde in de derde periode. Volgende week alweer de laatste ronde om te bepalen wie de kampioenen worden van deze periode.

 

Stand na 7e ronde, 3e periode                Keizergroep (20)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Ilan van der Zand              (IZ)  z1 (1288)   JM+Ma+X3 X3    87
02. Elmar Roothaan                 (ER)     (1635)   LE+X3 Ya+X3    85
03. Imre Woest                     (Im)  z1 (1236)   MK+JM+X3 X3    85
04. Mark Bakker                    (Ma)#    (1302)   Ya+IZ-X3 X3    83
05. Frank van Wijngaarden          (FW)# z1 (1469)   TH+ML-X3 X3    81
06. Tom van 't Hoff                (TH)# z1 (1432)   FW-X3 MH+X3    81
07. Lodewijk Entrop                (LE)# z1 (1373)   ER-## LK-X3    81
08. Arthur Maters                  (Ar)#    (1654)   -- X3 -- X3    79
09. Mika Rutjens                   (MR)#    (1542)   -- X3 X3 X3    77
10. Thijmen Terpstra               (TT)     ( 958)   LK-Lu+X3 X3    77
11. Yaron Huberts                  (Ya)# z1 ( 878)   Ma-X3 ER-##    77
12. Lars Rutjens                   (LR)# z2 ( 849)   ## X3 -- --    77
13. Julian van Meegen              (JM)# z1 ( 820)   IZ-Im-Lu+X3    76
14. Anna Martinez                  (AM)# w1 (1670)   -- X3 -- X3    75
15. Ian Kock                       (IK)# w1 (1375)   -- X3 -- X3    75
16. Arnoud Roothaan (o)            (Ao)# z1 (1022)   -- -- -- --    75
17. Sara Martinez                  (SM)#    (1461)   -- X3 -- X3    73
18. Malcolm Lok                    (ML)#    (1802)   -- FW+-- --    73
19. Dick Vliek                     (DV)# z1 (1676)   ## -- -- --    71
20. Peter Hamers                   (PH)# w1 (1399)   -- -- -- --    69

Stand na 7e ronde, 3e periode                Koningsgroep (15)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Lorens Konecny                 (LK)# w1 ( 904)   TT+X3 LE+##    79
02. Wouter Wieggers                (WW)# z1 ( 664)   Si+PD-Lu+RL+   75
03. Mahbod Hatamirad               (MH)  z1 ( 769)   RL+WW+TH-X3    74
04. Mats Keurntjes                 (MK)  w1 ( 722)   Si+AS+RC-X3    74
05. Lucas van der Weiden           (Lu)     ( 737)   TT-JM-WW-RC+   73
06. Ruben Cabri                    (RC)  z1 ( 703)   PD+MK+RL+Lu-   72
07. Pjotr Dam                      (PD)# w1 ( 678)   RC-WW+AS+JA+   72
08. Sietse Twijnstra               (Si)#    ( 640)   MK-WW-RL+##    69
09. Symen Goddijn                  (SG)     ( 509)   MJ+JP+Th+AS+   68
10. Julian van Dijk                (Ju)#    ( 787)   ## -- -- --    67
11. Ruben Loonen                   (RL)     ( 550)   Th+Si-RC-WW-   67
12. Jermo Aluy                     (JA)# z1 ( 624)   -- -- JP=PD-   66
13. Abel Hogenhout                 (AS)# z1 ( 566)   MK-Th+PD-SG-   66
14. Jian van de Pol                (JP)# z2 ( 668)   SL-SG-JA=Sm+   64
15. Dominick van Dijk              (DD)#    ( 613)   -- -- -- --    63

01. Sjoerd Loonen                  (SL)#    ( 566)   PD-JP+MJ+##    71
Stand na 7e ronde, 3e periode                Damegroep (13)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Sjoerd Loonen                  (SL)#    ( 566)   PD-JP+MJ+##    71
02. Sam Michiels                   (Sm)# w2 ( 530)   SH+MC+Th+JP-   64
03. Diede Hameleers                (DH)  w1 ( 508)   WH-SH+MJ+JJ+   64
04. Thijs van Harten               (Th)     ( 450)   RL-AS-SG-Sm-   64
05. Wouter Hodzelmans              (WH)     ( 477)   DH+Fa=JJ+Rm=   63
06. Demian Wellink                 (DW)#    ( 443)   Sm+Rm=Iv+##    62
07. Merijn Jansen                  (MJ)     ( 438)   SG-SL-DH-Fa+   62
08. Raphael van Meegen             (Rm)# z1 ( 420)   DW=JJ+MC+WH=   61
09. Sil Hameleers                  (SH)#    ( 447)   Sm-DH-Fa=KD+   60
10. Fardad Nejad                   (Fa)  w1 ( 415)   GT+WH=SH=MJ-   59
11. Jesse Jansen                   (JJ)     ( 435)   Iv+Rm-WH-DH-   58
12. Marijn Cabri                   (MC)#    ( 397)   Mc-Sm-Rm-Je+   57
13. Iva Binnendijk                 (Iv)     ( 336)   JJ-DW-Je-Mc-   53

Stand na 7e ronde, 3e periode                Torengroep (11)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Karsten Dam                    (KD)  w1 ( 367)   Je-GT+Mc+SH-   60
02. Floran Ahoud                   (Mc)  w1 ( 345)   MC+Je+KD-Iv+   57
03. Guyon Terpstra                 (GT)     ( 355)   Fa-KD-RM+BW+   56
04. Jessey Bogaerts                (Je)# w1 ( 359)   KD+Mc-Iv+MC-   55
05. Elijah Sampson                 (Es)  z1 ( 310)   RM+FK-SW+Ja+   51
06. Boaz van Weele                 (BW)#    ( 304)   FK+RW+SK+GT-   51
07. Sylvan Kenbeek                 (SK)# z1 ( 289)   Cr+RM+BW-SW+   51
08. Ruben van der Meulen           (RM)     ( 306)   Es-SK-GT-MS=   50
09. Rick Wellink                   (RW)# w1 ( 307)   Je-Ja+BW-##    49
10. Fabian Kenbeek                 (FK)# w1 ( 283)   BW-Es+MS+Ba+   48
11. Mark Shrubsole                 (MS)# w2 ( 300)   Es+-- FK-RM=   46

Stand na 7e ronde, 3e periode                Lopergroep (11)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Jasmijn Leisink                (Ja)# w1 ( 231)   RW-Cr+Ba+Es-   46
02. Sem Wisse                      (SW)# w1 ( 267)   Mc--- Es-SK-   44
03. Crijn Schumacher               (Cr)#    ( 210)   Ba+SK-Ja-##    43
04. Bram Bleumink                  (Ba)  w1 ( 208)   RB+AD+Ja-FK-   43
05. Pepijn van Dinther             (Pd)     ( 200)   AS-IM+AD+So-   42
06. Ahmed Sahin                    (AS)     ( 236)   Pd+VM-RB-IM+   41
07. Arnoud Dronkers                (AD)     ( 207)   GK+Ba-Pd-LD+   39
08. Son Stavenuiter                (So)#    ( 265)   -- -- VM+Pd+   37
09. Ilse van der Meulen            (IM)     ( 149)   LD+Pd-AS-RB+   37
10. Vera Maters                    (VM)# w1 ( 216)   Ml+AS+So-GK-   35
11. Rinse van der Bent             (RB)     ( 116)   Ba-LD-AS+IM-   30

Stand na 7e ronde, 3e periode                Paardengroep (11)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Liam Denys                     (LD)     ( 236)   IM-RB+Ml+AD-   41
02. Senne van het Loo              (Sl)# z1 ( 234)   LH+Sk+GK-Ml+   38
03. Gurkan Kandemir                (GK)  z1 ( 226)   AD-Ml-Sl+VM+   37
04. Marijn Lindeman                (Ml)# w1 ( 203)   VM-GK+LD-Sl-   35
05. Sander Koelmans                (Sk)  z1 ( 180)   DL+Sl-TB=MB-   34
06. Thijs Bouman                   (TB)# w1 ( 169)   Wh+DL+Sk=SB+   32
07. Martijn van Beekum             (MB)#    ( 150)   EG-LH-SB+Sk+   31
08. Matthias van Asperen           (ma)#    ( 116)   Ml--- EG=Wh-   26
09. Lucas Heijboer                 (LH)# z1 ( 130)   EG-Sl-MB+--    24
10. Daniel Lesnoj                  (DL)  w1 ( 100)   Sk-TB-Wh-EG-   23
11. Thijmen de Vries               (TV)#    ( 100)   MB-TB--- --    21

Stand na 7e ronde, 3e periode                Pionnengroep (11)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Sibren Beeker                  (SB)# w2 ( 200)   JB+EG+MB-TB-   30
02. Elmar de Groot                 (EG)#    ( 208)   MB+SB-ma=DL+   28
03. Wout van Harten                (Wh)  w1 ( 171)   TB-JB+DL+ma+   27
04. Wu Liang                       (Wu)     ( 141)   Ms+IK+NT=JZ+   25
05. Ilayda Karabulut               (IK)#    ( 134)   JH+Wu-JB=NT+   21
06. Jetske van der Bent            (JB)  z2 ( 105)   SB-Wh-IK=Ms-   20
07. Metin Sahin                    (Ms)     ( 113)   Wu-NT+JZ-JB+   19
08. Jona Michiels                  (jM)#    ( 112)   JZ+NT-JH+##    15
09. Nudem Turan                    (NT)# w1 ( 100)   jM+Ms-Wu=IK-   15
10. Jonathan Heringa               (JH)# z1 ( 100)   Ms+IK-jM---    14
11. Jakob van Zanten               (JZ)#    ( 101)   jM--- Ms+Wu-   12


Stand aangemaakt met Indeling Interne Jeugd Competitie voor SV De Toren