Hierbij de stand in de Interne Jeugdcompetitie met nog 2 speelrondes te spelen in de derde periode.

Stand na 6e ronde, 3e periode                Keizergroep (20)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Ilan van der Zand              (IZ)  z1 (1288)   TT+JM+Ma+X3    84
02. Elmar Roothaan                 (ER)     (1635)   FW=LE+X3 Ya+   82
03. Imre Woest                     (Im)  z1 (1236)   Ya+MK+JM+X3    82
04. Mark Bakker                    (Ma)#    (1302)   DV+Ya+IZ-X3    80
05. Frank van Wijngaarden          (FW)# z1 (1469)   ER=TH+ML-X3    78
06. Tom van 't Hoff                (TH)# z1 (1432)   MR+FW-X3 MH+   78
07. Lodewijk Entrop                (LE)# z1 (1373)   IK+ER-## LK-   78
08. Arthur Maters                  (Ar)#    (1654)   ## -- X3 --    76
09. Lars Rutjens                   (LR)# z2 ( 849)   JM+## X3 --    76
10. Mika Rutjens                   (MR)#    (1542)   TH--- X3 X3    74
11. Thijmen Terpstra               (TT)     ( 958)   IZ-LK-Lu+X3    74
12. Yaron Huberts                  (Ya)  z1 ( 878)   Im-Ma-X3 ER-   74
13. Arnoud Roothaan (o)            (Ao)# z1 (1022)   ## -- -- --    74
14. Julian van Meegen              (JM)# z1 ( 820)   LR-IZ-Im-Lu+   73
15. Anna Martinez                  (AM)# w1 (1670)   -- -- X3 --    72
16. Ian Kock                       (IK)# w1 (1375)   LE--- X3 --    72
17. Malcolm Lok                    (ML)#    (1802)   -- -- FW+--    72
18. Sara Martinez                  (SM)#    (1461)   -- -- X3 --    70
19. Dick Vliek                     (DV)# z1 (1676)   Ma-## -- --    70
20. Peter Hamers                   (PH)# w1 (1399)   -- -- -- --    68

De volgende spelers spelen deze week mee in deze groep:
01. Lorens Konecny                 (LK)  w1 ( 904)   Si+TT+X3 LE+   76
02. Mahbod Hatamirad               (MH)  z1 ( 769)   RC=RL+WW+TH-   71
03. Mats Keurntjes                 (MK)  w1 ( 722)   PD-Si+AS+RC-   71
04. Lucas van der Weiden           (Lu)     ( 742)   RL+Si+TT-JM-   70
Spelers no 3 en 4 schuiven alleen door als de groep even wordt

Stand na 6e ronde, 3e periode                Koningsgroep (15)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Lorens Konecny                 (LK)  w1 ( 904)   Si+TT+X3 LE+   76
02. Mahbod Hatamirad               (MH)  z1 ( 769)   RC=RL+WW+TH-   71
03. Mats Keurntjes                 (MK)  w1 ( 722)   PD-Si+AS+RC-   71
04. Lucas van der Weiden           (Lu)     ( 742)   RL+Si+TT-JM-   70
05. Wouter Wieggers                (WW)# z1 ( 640)   SG+MH-Si+PD-   70
06. Ruben Cabri                    (RC)  z1 ( 710)   MH=X3 PD+MK+   69
07. Pjotr Dam                      (PD)# w1 ( 659)   MK+SL+RC-WW+   67
08. Julian van Dijk                (Ju)#    ( 787)   PD+## -- --    66
09. Sietse Twijnstra               (Si)     ( 640)   JP+MK-WW-RL+   66
10. Ruben Loonen                   (RL)     ( 562)   MH-MJ+Th+Si-   66
11. Abel Hogenhout                 (AS)# z1 ( 592)   ## -- MK-Th+   65
12. Jermo Aluy                     (JA)# z1 ( 633)   Th+SG+-- --    64
13. Symen Goddijn                  (SG)     ( 480)   WW-Th-MJ+JP+   63
14. Dominick van Dijk              (DD)#    ( 613)   MH--- -- --    62
15. Jian van de Pol                (JP)#    ( 663)   Si-DH+SL-SG-   60

De volgende spelers spelen deze week mee in deze groep:
01. Sjoerd Loonen                  (SL)     ( 566)   MJ+PD-JP+MJ+   68
02. Thijs van Harten               (Th)     ( 471)   DH+SG+RL-AS-   62
03. Sam Michiels                   (Sm)#    ( 527)   Rm+DW-SH+MC+   60
04. Diede Hameleers                (DH)  w1 ( 490)   Th-JP-WH-SH+   59
Spelers no 3 en 4 schuiven alleen door als de groep even wordt

Stand na 6e ronde, 3e periode                Damegroep (13)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Sjoerd Loonen                  (SL)     ( 566)   MJ+PD-JP+MJ+   68
02. Thijs van Harten               (Th)     ( 471)   DH+SG+RL-AS-   62
03. Sam Michiels                   (Sm)#    ( 527)   Rm+DW-SH+MC+   60
04. Diede Hameleers                (DH)  w1 ( 490)   Th-JP-WH-SH+   59
05. Wouter Hodzelmans              (WH)     ( 468)   DW+RM+DH+Fa=   59
06. Demian Wellink                 (DW)     ( 443)   WH-Sm+Rm=Iv+   59
07. Merijn Jansen                  (MJ)     ( 435)   SL-RL-SG-SL-   59
08. Jesse Jansen                   (JJ)     ( 456)   RM+GT-Iv+Rm-   57
09. Fardad Nejad                   (Fa)  w1 ( 427)   KD-Rm-GT+WH=   57
10. Raphael van Meegen             (Rm)# z1 ( 405)   Sm-Fa+DW=JJ+   57
11. Sil Hameleers                  (SH)#    ( 438)   Fa-## Sm-DH-   56
12. Marijn Cabri                   (MC)#    ( 398)   Iv+## Mc-Sm-   54
13. Iva Binnendijk                 (Iv)  w2 ( 361)   GT+KD+JJ-DW-   52

De volgende spelers spelen deze week mee in deze groep:
01. Karsten Dam                    (KD)  w1 ( 365)   Fa+Iv-Je-GT+   56
02. Floran Ahoud                   (Mc)  z1 ( 343)   FK+SW+MC+Je+   53
03. Jessey Bogaerts                (Je)# w1 ( 358)   SK+RW+KD+Mc-   51
04. Guyon Terpstra                 (GT)     ( 333)   Iv-JJ+Fa-KD-   51
Spelers no 3 en 4 schuiven alleen door als de groep even wordt

Stand na 6e ronde, 3e periode                Torengroep (11)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Karsten Dam                    (KD)  w1 ( 365)   Fa+Iv-Je-GT+   56
02. Floran Ahoud                   (Mc)  z1 ( 343)   FK+SW+MC+Je+   53
03. Jessey Bogaerts                (Je)# w1 ( 358)   SK+RW+KD+Mc-   51
04. Guyon Terpstra                 (GT)     ( 333)   Iv-JJ+Fa-KD-   51
05. Ruben van der Meulen           (RM)     ( 317)   JJ-WH-Es-SK-   48
06. Boaz van Weele                 (BW)#    ( 303)   Je-## FK+RW+   48
07. Sylvan Kenbeek                 (SK)# w1 ( 289)   Je-FK+Cr+RM+   48
08. Rick Wellink                   (RW)  w1 ( 307)   Es+Je-Ja+BW-   46
09. Elijah Sampson                 (Es)  z1 ( 289)   RW-MS-RM+FK-   46
10. Mark Shrubsole                 (MS)#    ( 315)   -- Cr+Es+--    44
11. Fabian Kenbeek                 (FK)# w1 ( 259)   Mc-SK-BW-Es+   43

De volgende spelers spelen deze week mee in deze groep:
01. Sem Wisse                      (SW)# w1 ( 291)   RW-Ba+Mc---    42
02. Jasmijn Leisink                (Ja)# w1 ( 228)   AD+IM+RW-Cr+   42
03. Bram Bleumink                  (Ba)  w1 ( 229)   SW-Cr-RB+AD+   41
04. Crijn Schumacher               (Cr)     ( 210)   MS-Ba+SK-Ja-   40
Spelers no 3 en 4 schuiven alleen door als de groep even wordt

Stand na 6e ronde, 3e periode                Lopergroep (11)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Sem Wisse                      (SW)# w1 ( 291)   RW-Ba+Mc---    42
02. Jasmijn Leisink                (Ja)# w1 ( 228)   AD+IM+RW-Cr+   42
03. Bram Bleumink                  (Ba)  w1 ( 229)   SW-Cr-RB+AD+   41
04. Crijn Schumacher               (Cr)     ( 210)   MS-Ba+SK-Ja-   40
05. Pepijn van Dinther             (Pd)     ( 198)   RB+LD-AS-IM+   39
06. Ahmed Sahin                    (AS)     ( 246)   LD=AD+Pd+VM-   38
07. Arnoud Dronkers                (AD)     ( 204)   Ja-AS-GK+Ba-   36
08. Vera Maters                    (VM)# z1 ( 240)   -- -- Ml+AS+   34
09. Ilse van der Meulen            (IM)     ( 145)   Sl+Ja-LD+Pd-   34
10. Son Stavenuiter                (So)# w2 ( 243)   -- -- -- --    32
11. Rinse van der Bent             (RB)     ( 110)   Pd-Sk-Ba-LD-   27

De volgende spelers spelen deze week mee in deze groep:
01. Liam Denys                     (LD)     ( 239)   AS=Pd+IM-RB+   37
02. Senne van het Loo              (Sl)# z1 ( 236)   IM-GK-LH+Sk+   34
03. Marijn Lindeman                (Ml)# z1 ( 227)   TB+ma+VM-GK+   33
04. Gurkan Kandemir                (GK)  w1 ( 200)   Sk+Sl+AD-Ml-   32
Spelers no 3 en 4 schuiven alleen door als de groep even wordt

Stand na 6e ronde, 3e periode                Paardengroep (11)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Liam Denys                     (LD)     ( 239)   AS=Pd+IM-RB+   37
02. Senne van het Loo              (Sl)# z1 ( 236)   IM-GK-LH+Sk+   34
03. Marijn Lindeman                (Ml)# z1 ( 227)   TB+ma+VM-GK+   33
04. Gurkan Kandemir                (GK)  w1 ( 200)   Sk+Sl+AD-Ml-   32
05. Sander Koelmans                (Sk)  w1 ( 197)   GK-RB+DL+Sl-   32
06. Thijs Bouman                   (TB)# w1 ( 152)   Ml-TV+Wh+DL+   28
07. Martijn van Beekum             (MB)#    ( 118)   TV+DL-EG-LH-   26
08. Matthias van Asperen           (ma)#    ( 122)   ## DL+Ml---    24
09. Lucas Heijboer                 (LH)# z1 ( 130)   SB-EG-Sl-MB+   23
10. Daniel Lesnoj                  (DL)  w1 ( 100)   ma-MB+Sk-TB-   22
11. Thijmen de Vries               (TV)#    ( 100)   EG-MB-TB---    20

De volgende spelers spelen deze week mee in deze groep:
01. Sibren Beeker                  (SB)#    ( 232)   LH+Wh+JB+EG+   28
02. Elmar de Groot                 (EG)#    ( 205)   Wh+LH+MB+SB-   23
03. Wout van Harten                (Wh)  w1 ( 152)   EG-SB-TB-JB+   22
04. Wu Liang                       (Wu)     ( 132)   JH+JB-Ms+IK+   21
Spelers no 3 en 4 schuiven alleen door als de groep even wordt

Stand na 6e ronde, 3e periode                Pionnengroep (12)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Sibren Beeker                  (SB)#    ( 232)   LH+Wh+JB+EG+   28
02. Elmar de Groot                 (EG)#    ( 205)   Wh+LH+MB+SB-   23
03. Wout van Harten                (Wh)  w1 ( 152)   EG-SB-TB-JB+   22
04. Wu Liang                       (Wu)     ( 132)   JH+JB-Ms+IK+   21
05. Jetske van der Bent            (JB)     ( 118)   JZ=Wu+SB-Wh-   18
06. Ilayda Karabulut               (IK)#    ( 123)   jM+NT+JH+Wu-   17
07. Metin Sahin                    (Ms)     ( 112)   NT=JH-Wu-NT+   16
08. Jonathan Heringa               (JH)# z1 ( 100)   Wu-Ms+IK-jM-   13
09. Nudem Turan                    (NT)# z1 ( 100)   Ms=IK-jM+Ms-   13
10. Jona Michiels                  (jM)     ( 112)   IK-JZ+NT-JH+   12
11. Jonas Janssen                  (jJ)#    ( 100)   JH=## -- --    11
12. Jakob van Zanten               (JZ)#    ( 100)   ## JB=jM---     9

 

KEI stand:

Klassement KEI-punten: ronde: 6  periode: 3

Pos Naam               KEIpunten/kansen
---------------------------------------
 1. Floran Ahoud                   7/ 9
 2. Liam Denys                     6/ 7
 3. Sibren Beeker                  6/ 3
 4. Elmar de Groot                 4/ 6
 5. Senne van het Loo              4/ 5
 6. Imre Woest                     4/ 3
 7. Demian Wellink                 4/ 3
 8. Ahmed Sahin                    4/ 3
 9. Lorens Konecny                 4/ 2
10. Sjoerd Loonen                  3/ 5
11. Merijn Jansen                  2/ 9
12. Guyon Terpstra                 2/ 5
13. Sem Wisse                      2/ 5
14. Marijn Lindeman                2/ 4
15. Sander Koelmans                2/ 4
16. Thijs van Harten               2/ 3
17. Karsten Dam                    2/ 3
18. Gurkan Kandemir                2/ 3
19. Wout van Harten                2/ 3
20. Iva Binnendijk                 2/ 2
21. Ilan van der Zand              2/ 1
22. Dominick van Dijk              2/ 1
23. Elijah Sampson                 1/ 6
24. Symen Goddijn                  1/ 4
25. Bram Bleumink                  1/ 4
26. Ruben Loonen                   1/ 3
27. Sietse Twijnstra               1/ 2