Hierbij de stand na de vijfde ronde van de derde periode in de interne jeugdcompetitie

 

Stand na 5e ronde, 3e periode                Keizergroep (20)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Ilan van der Zand              (IZ)  z1 (1288)   X3 TT+JM+Ma+   81
02. Imre Woest                     (Im)  z1 (1236)   X3 Ya+MK+JM+   79
03. Elmar Roothaan                 (ER)  z1 (1635)   X3 FW=LE+X3    77
04. Mark Bakker                    (Ma)#    (1302)   X3 DV+Ya+IZ-   77
05. Lodewijk Entrop                (LE)#    (1397)   X3 IK+ER-##    77
06. Arthur Maters                  (Ar)#    (1654)   X3 ## -- X3    75
07. Frank van Wijngaarden          (FW)# z1 (1469)   X3 ER=TH+ML-   75
08. Lars Rutjens                   (LR)# z2 ( 849)   X3 JM+## X3    75
09. Tom van 't Hoff                (TH)# z2 (1432)   ## MR+FW-X3    73
10. Yaron Huberts                  (Ya)     ( 878)   X3 Im-Ma-X3    73
11. Arnoud Roothaan (o)            (Ao)# z1 (1022)   X3 ## -- --    73
12. Mika Rutjens                   (MR)#    (1542)   X3 TH--- X3    71
13. Ian Kock                       (IK)# w1 (1375)   X3 LE--- X3    71
14. Thijmen Terpstra               (TT)     ( 958)   X3 IZ-LK-Lu+   71
15. Malcolm Lok                    (ML)#    (1802)   -- -- -- FW+   71
16. Anna Martinez                  (AM)# w1 (1670)   X3 -- -- --    69
17. Sara Martinez                  (SM)#    (1461)   -- -- -- X3    69
18. Dick Vliek                     (DV)# z1 (1676)   -- Ma-## --    69
19. Julian van Meegen              (JM)#    ( 811)   MH=LR-IZ-Im-   68
20. Peter Hamers                   (PH)# w1 (1399)   -- -- -- --    67

De volgende spelers spelen deze week mee in deze groep:
01. Lorens Konecny                 (LK)     ( 880)   Ju+Si+TT+X3    71
02. Mahbod Hatamirad               (MH)     ( 769)   PD+RC=RL+WW+   69
03. Lucas van der Weiden           (Lu)  z1 ( 751)   RC+RL+Si+TT-   68
04. Mats Keurntjes                 (MK)  z1 ( 731)   MH+Im-PD-Si+   68
Spelers no 3 en 4 schuiven alleen door als de groep even wordt

Stand na 5e ronde, 3e periode                Koningsgroep (15)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Lorens Konecny                 (LK)     ( 880)   Ju+Si+TT+X3    71
02. Mahbod Hatamirad               (MH)     ( 769)   PD+RC=RL+WW+   69
03. Lucas van der Weiden           (Lu)  z1 ( 751)   RC+RL+Si+TT-   68
04. Mats Keurntjes                 (MK)  z1 ( 731)   MH+Im-PD-Si+   68
05. Wouter Wieggers                (WW)# z1 ( 640)   RC-PD+SG+MH-   67
06. Julian van Dijk                (Ju)#    ( 787)   LK-PD+## --    65
07. Ruben Cabri                    (RC)  z1 ( 685)   Lu-WW+MH=X3    64
08. Pjotr Dam                      (PD)# w1 ( 658)   MH-WW-MK+SL+   64
09. Sietse Twijnstra               (Si)     ( 643)   MJ+Lu-JP+MK-   63
10. Jermo Aluy                     (JA)# z1 ( 633)   ## Th+SG+--    63
11. Ruben Loonen                   (RL)     ( 563)   Lu-SL-MH-MJ+   63
12. Abel Hogenhout                 (AS)# w1 ( 590)   WW-SG+## --    62
13. Dominick van Dijk              (DD)#    ( 613)   MK-MH--- --    61
14. Jian van de Pol                (JP)#    ( 703)   -- -- Si-DH+   59
15. Symen Goddijn                  (SG)     ( 447)   SL=JA-WW-Th-   58

De volgende spelers spelen deze week mee in deze groep:
01. Sjoerd Loonen                  (SL)     ( 541)   SG=RL+MJ+PD-   63
02. Thijs van Harten               (Th)     ( 486)   JA-MJ-DH+SG+   60
03. Merijn Jansen                  (MJ)     ( 453)   Si-Th+SL-RL-   57
04. Diede Hameleers                (DH)  w1 ( 493)   DW+JJ+Th-JP-   56
Spelers no 3 en 4 schuiven alleen door als de groep even wordt

Stand na 5e ronde, 3e periode                Damegroep (13)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Sjoerd Loonen                  (SL)     ( 541)   SG=RL+MJ+PD-   63
02. Thijs van Harten               (Th)     ( 486)   JA-MJ-DH+SG+   60
03. Merijn Jansen                  (MJ)     ( 453)   Si-Th+SL-RL-   57
04. Diede Hameleers                (DH)  w1 ( 493)   DW+JJ+Th-JP-   56
05. Sam Michiels                   (Sm)#    ( 511)   Fa+WH+Rm+DW-   55
06. Sil Hameleers                  (SH)#    ( 458)   DH=JJ=Fa-##    55
07. Wouter Hodzelmans              (WH)     ( 456)   Iv+Sm-DW+RM+   55
08. Demian Wellink                 (DW)  w2 ( 437)   DH-Rm+WH-Sm+   55
09. Jesse Jansen                   (JJ)     ( 464)   SH=DH-RM+GT-   54
10. Marijn Cabri                   (MC)#    ( 422)   DW-RM+Iv+##    53
11. Fardad Nejad                   (Fa)  w1 ( 416)   Sm-SH+KD-Rm-   53
12. Raphael van Meegen             (Rm)# z1 ( 386)   KD-DW-Sm-Fa+   53
13. Iva Binnendijk                 (Iv)     ( 378)   WH-MC-GT+KD+   51

De volgende spelers spelen deze week mee in deze groep:
01. Karsten Dam                    (KD)  z1 ( 365)   Rm+Mc+Fa+Iv-   52
02. Guyon Terpstra                 (GT)     ( 354)   Mc+RM+Iv-JJ+   49
03. Floran Ahoud                   (Mc)  w1 ( 312)   GT-KD-FK+SW+   48
04. Jessey Bogaerts                (Je)# w1 ( 360)   Ba+BW+SK+RW+   47
Spelers no 3 en 4 schuiven alleen door als de groep even wordt

Stand na 5e ronde, 3e periode                Torengroep (11)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Karsten Dam                    (KD)  z1 ( 365)   Rm+Mc+Fa+Iv-   52
02. Guyon Terpstra                 (GT)     ( 354)   Mc+RM+Iv-JJ+   49
03. Floran Ahoud                   (Mc)  w1 ( 312)   GT-KD-FK+SW+   48
04. Jessey Bogaerts                (Je)# w1 ( 360)   Ba+BW+SK+RW+   47
05. Ruben van der Meulen           (RM)     ( 347)   MC-GT-JJ-WH-   47
06. Mark Shrubsole                 (MS)#    ( 315)   Je+-- Cr+Es+   43
07. Rick Wellink                   (RW)  w1 ( 314)   Cr-SW+Es+Je-   43
08. Elijah Sampson                 (Es)  w1 ( 289)   BW+Cr+RW-MS-   43
09. Boaz van Weele                 (BW)#    ( 278)   Mc-Es-Je-##    43
10. Sylvan Kenbeek                 (SK)# w1 ( 264)   KD-## Je-FK+   43
11. Fabian Kenbeek                 (FK)# w1 ( 255)   GT--- Mc-SK-   40

De volgende spelers spelen deze week mee in deze groep:
01. Sem Wisse                      (SW)# w1 ( 291)   Pd+RW-Ba+Mc-   41
02. Crijn Schumacher               (Cr)     ( 232)   RW+Es-MS-Ba+   38
03. Jasmijn Leisink                (Ja)# z1 ( 223)   AS=RB+AD+IM+   38
04. Bram Bleumink                  (Ba)  z1 ( 209)   Je-Pd+SW-Cr-   36
Spelers no 3 en 4 schuiven alleen door als de groep even wordt

Stand na 5e ronde, 3e periode                Lopergroep (11)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Sem Wisse                      (SW)# w1 ( 291)   Pd+RW-Ba+Mc-   41
02. Crijn Schumacher               (Cr)     ( 232)   RW+Es-MS-Ba+   38
03. Jasmijn Leisink                (Ja)# z1 ( 223)   AS=RB+AD+IM+   38
04. Bram Bleumink                  (Ba)  z1 ( 209)   Je-Pd+SW-Cr-   36
05. Pepijn van Dinther             (Pd)     ( 197)   SW-Ba-RB+LD-   36
06. Ahmed Sahin                    (AS)     ( 251)   Ja=Sl-LD=AD+   35
07. Arnoud Dronkers                (AD)     ( 203)   Sl+IM+Ja-AS-   33
08. Son Stavenuiter                (So)# w2 ( 243)   ## -- -- --    31
09. Ilse van der Meulen            (IM)     ( 138)   GK-AD-Sl+Ja-   31
10. Vera Maters                    (VM)# z1 ( 214)   IM+Pd--- --    29
11. Rinse van der Bent             (RB)     ( 124)   LD=Ja-Pd-Sk-   26

De volgende spelers spelen deze week mee in deze groep:
01. Liam Denys                     (LD)     ( 250)   RB=GK+AS=Pd+   33
02. Gurkan Kandemir                (GK)  w1 ( 225)   IM+LD-Sk+Sl+   30
03. Marijn Lindeman                (Ml)# w1 ( 227)   DL+MB+TB+ma+   29
04. Senne van het Loo              (Sl)# z1 ( 216)   AD-AS+IM-GK-   29
Spelers no 3 en 4 schuiven alleen door als de groep even wordt

Stand na 5e ronde, 3e periode                Paardengroep (11)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Liam Denys                     (LD)     ( 250)   RB=GK+AS=Pd+   33
02. Gurkan Kandemir                (GK)  w1 ( 225)   IM+LD-Sk+Sl+   30
03. Marijn Lindeman                (Ml)# w1 ( 227)   DL+MB+TB+ma+   29
04. Senne van het Loo              (Sl)# z1 ( 216)   AD-AS+IM-GK-   29
05. Sander Koelmans                (Sk)  z1 ( 201)   MB+LH+GK-RB+   29
06. Martijn van Beekum             (MB)#    ( 138)   Sk-Ml-TV+DL-   25
07. Thijs Bouman                   (TB)# w1 ( 129)   LH-## Ml-TV+   23
08. Matthias van Asperen           (ma)#    ( 122)   MB-## DL+Ml-   23
09. Daniel Lesnoj                  (DL)  w1 ( 115)   Ml-Wh-ma-MB+   21
10. Lucas Heijboer                 (LH)# w1 ( 126)   Wh-Sk-SB-EG-   20
11. Thijmen de Vries               (TV)#    ( 100)   SB-EG-MB-TB-   19

De volgende spelers spelen deze week mee in deze groep:
01. Sibren Beeker                  (SB)#    ( 212)   TV+Wu+LH+Wh+   23
02. Elmar de Groot                 (EG)#    ( 209)   Wu+TV+Wh+LH+   19
03. Wout van Harten                (Wh)  w1 ( 153)   LH+DL+EG-SB-   18
04. Jetske van der Bent            (JB)     ( 138)   JH+Ms+JZ=Wu+   16
Spelers no 3 en 4 schuiven alleen door als de groep even wordt

Stand na 5e ronde, 3e periode                Pionnengroep (12)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Sibren Beeker                  (SB)#    ( 212)   TV+Wu+LH+Wh+   23
02. Elmar de Groot                 (EG)#    ( 209)   Wu+TV+Wh+LH+   19
03. Wout van Harten                (Wh)  w1 ( 153)   LH+DL+EG-SB-   18
04. Jetske van der Bent            (JB)     ( 138)   JH+Ms+JZ=Wu+   16
05. Wu Liang                       (Wu)     ( 107)   EG-SB-JH+JB-   16
06. Ilayda Karabulut               (IK)#    ( 124)   Wu-## jM+NT+   14
07. Metin Sahin                    (Ms)     ( 102)   JH+JB-NT=JH-   13
08. Jonathan Heringa               (JH)# z1 ( 112)   Ms-JB-Wu-Ms+   12
09. Jonas Janssen                  (jJ)#    ( 100)   IK-JH=## --    10
10. Nudem Turan                    (NT)# z1 ( 100)   -- -- Ms=IK-   10
11. Jona Michiels                  (jM)     ( 112)   -- -- IK-JZ+    9
12. Jakob van Zanten               (JZ)#    ( 100)   Sk-## JB=jM-    8