Hierbij de stand na de 4e ronde van de 3e periode van de IJC

 

Stand na 4e ronde, 3e periode                Keizergroep (20)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Mark Bakker                    (Ma)# z1 (1316)   ## X3 DV+Ya+   76
02. Ilan van der Zand              (IZ)     (1274)   ER=X3 TT+JM+   76
03. Elmar Roothaan                 (ER)  z1 (1635)   IZ=X3 FW=LE+   74
04. Frank van Wijngaarden          (FW)#    (1470)   ## X3 ER=TH+   74
05. Imre Woest                     (Im)     (1236)   Ao-X3 Ya+MK+   74
06. Lodewijk Entrop                (LE)     (1397)   LR+X3 IK+ER-   74
07. Arthur Maters                  (Ar)#    (1654)   TH+X3 ## --    72
08. Lars Rutjens                   (LR)# z2 ( 849)   LE-X3 JM+##    72
09. Arnoud Roothaan (o)            (Ao)# z1 (1022)   Im+X3 ## --    72
10. Tom van 't Hoff                (TH)# z2 (1432)   Ar-## MR+FW-   70
11. Yaron Huberts                  (Ya)     ( 878)   TT+X3 Im-Ma-   70
12. Anna Martinez                  (AM)# w1 (1670)   ## X3 -- --    68
13. Mika Rutjens                   (MR)#    (1542)   ## X3 TH---    68
14. Ian Kock                       (IK)# w1 (1375)   ## X3 LE---    68
15. Dick Vliek                     (DV)# z1 (1676)   -- -- Ma-##    68
16. Julian van Meegen              (JM)# z1 ( 811)   Ju-MH=LR-IZ-   67
17. Sara Martinez                  (SM)#    (1461)   ## -- -- --    66
18. Thijmen Terpstra               (TT)  z1 ( 954)   Ya-X3 IZ-LK-   66
19. Malcolm Lok                    (ML)# z1 (1801)   ## -- -- --    66
20. Peter Hamers                   (PH)# w1 (1399)   ## -- -- --    66

De volgende spelers spelen deze week mee in deze groep:
01. Lorens Konecny                 (LK)     ( 880)   X3 Ju+Si+TT+   68
02. Lucas van der Weiden           (Lu)     ( 755)   PD+RC+RL+Si+   66
03. Mats Keurntjes                 (MK)  z1 ( 739)   JA+DD+MH+Im-   65
04. Julian van Dijk                (Ju)#    ( 787)   JP+LK-PD+##    64
Spelers no 3 en 4 schuiven alleen door als de groep even wordt

Stand na 4e ronde, 3e periode                Koningsgroep (15)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Lorens Konecny                 (LK)     ( 880)   X3 Ju+Si+TT+   68
02. Lucas van der Weiden           (Lu)     ( 755)   PD+RC+RL+Si+   66
03. Mats Keurntjes                 (MK)  z1 ( 739)   JA+DD+MH+Im-   65
04. Julian van Dijk                (Ju)#    ( 787)   JP+LK-PD+##    64
05. Mahbod Hatamirad               (MH)     ( 759)   DD+MK-PD+RC=   64
06. Wouter Wieggers                (WW)# z1 ( 642)   AS+RL+RC-PD+   64
07. Jermo Aluy                     (JA)# z1 ( 633)   MK-## Th+SG+   62
08. Ruben Cabri                    (RC)  z1 ( 685)   SG+Lu-WW+MH=   61
09. Abel Hogenhout                 (AS)# w1 ( 590)   Si-WW-SG+##    61
10. Sietse Twijnstra               (Si)     ( 636)   RL-LK-MJ+Lu-   60
11. Dominick van Dijk              (DD)#    ( 613)   RC+MK-MH---    60
12. Ruben Loonen                   (RL)     ( 560)   Si+WW-Lu-SL-   60
13. Pjotr Dam                      (PD)# w1 ( 634)   Lu-Ju-MH-WW-   59
14. Symen Goddijn                  (SG)     ( 463)   RC-AS-SL=JA-   57
15. Jian van de Pol                (JP)#    ( 716)   MH-Ju--- --    56

De volgende spelers spelen deze week mee in deze groep:
01. Sjoerd Loonen                  (SL)     ( 539)   DH=JJ+SG=RL+   59
02. Merijn Jansen                  (MJ)     ( 469)   MC+Iv+Si-Th+   55
03. Thijs van Harten               (Th)     ( 459)   JJ+Rm+JA-MJ-   55
04. Diede Hameleers                (DH)  w1 ( 511)   SL=SH=DW+JJ+   54
Spelers no 3 en 4 schuiven alleen door als de groep even wordt

Stand na 4e ronde, 3e periode                Damegroep (13)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Sjoerd Loonen                  (SL)     ( 539)   DH=JJ+SG=RL+   59
02. Merijn Jansen                  (MJ)     ( 469)   MC+Iv+Si-Th+   55
03. Thijs van Harten               (Th)     ( 459)   JJ+Rm+JA-MJ-   55
04. Diede Hameleers                (DH)  w1 ( 511)   SL=SH=DW+JJ+   54
05. Sam Michiels                   (Sm)#    ( 523)   Iv+## Fa+WH+   52
06. Sil Hameleers                  (SH)     ( 458)   WH+DH=JJ=Fa-   52
07. Fardad Nejad                   (Fa)  w1 ( 447)   Rm+WH-Sm-SH+   52
08. Demian Wellink                 (DW)     ( 432)   Iv+MC+DH-Rm+   52
09. Jesse Jansen                   (JJ)     ( 477)   Th-SL-SH=DH-   51
10. Wouter Hodzelmans              (WH)     ( 437)   SH-Fa+Iv+Sm-   50
11. Marijn Cabri                   (MC)     ( 422)   MJ-DW-RM+Iv+   50
12. Raphael van Meegen             (Rm)# w1 ( 376)   Fa-Th-KD-DW-   50
13. Iva Binnendijk                 (Iv)     ( 354)   DW-MJ-WH-MC-   46

De volgende spelers spelen deze week mee in deze groep:
01. Karsten Dam                    (KD)  z1 ( 361)   RM-SK+Rm+Mc+   48
02. Ruben van der Meulen           (RM)     ( 360)   KD+Es+MC-GT-   45
03. Guyon Terpstra                 (GT)     ( 347)   Es+FK+Mc+RM+   45
04. Floran Ahoud                   (Mc)  w1 ( 288)   SK+BW+GT-KD-   43
Spelers no 3 en 4 schuiven alleen door als de groep even wordt

Stand na 4e ronde, 3e periode                Torengroep (11)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Karsten Dam                    (KD)  z1 ( 361)   RM-SK+Rm+Mc+   48
02. Ruben van der Meulen           (RM)     ( 360)   KD+Es+MC-GT-   45
03. Guyon Terpstra                 (GT)     ( 347)   Es+FK+Mc+RM+   45
04. Floran Ahoud                   (Mc)  w1 ( 288)   SK+BW+GT-KD-   43
05. Jessey Bogaerts                (Je)# w1 ( 341)   RW+MS-Ba+BW+   42
06. Elijah Sampson                 (Es)  w1 ( 313)   GT-RM-BW+Cr+   42
07. Rick Wellink                   (RW)  z1 ( 313)   Je-MS+Cr-SW+   40
08. Boaz van Weele                 (BW)     ( 278)   FK-Mc-Es-Je-   40
09. Sylvan Kenbeek                 (SK)# w1 ( 260)   FK+Mc-KD-##    40
10. Fabian Kenbeek                 (FK)# w1 ( 279)   SK-BW+GT---    39
11. Mark Shrubsole                 (MS)#    ( 294)   ## RW-Je+--    38

De volgende spelers spelen deze week mee in deze groep:
01. Sem Wisse                      (SW)# w1 ( 294)   AS+RB+Pd+RW-   37
02. Bram Bleumink                  (Ba)  w1 ( 230)   Cr+AD-Je-Pd+   34
03. Crijn Schumacher               (Cr)     ( 229)   Ba-AS=RW+Es-   34
04. Jasmijn Leisink                (Ja)# z1 ( 201)   Ba-## AS=RB+   33
Spelers no 3 en 4 schuiven alleen door als de groep even wordt

Stand na 4e ronde, 3e periode                Lopergroep (11)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Sem Wisse                      (SW)# w1 ( 294)   AS+RB+Pd+RW-   37
02. Bram Bleumink                  (Ba)  w1 ( 230)   Cr+AD-Je-Pd+   34
03. Crijn Schumacher               (Cr)     ( 229)   Ba-AS=RW+Es-   34
04. Jasmijn Leisink                (Ja)# z1 ( 201)   Ba-## AS=RB+   33
05. Pepijn van Dinther             (Pd)     ( 198)   IM+VM+SW-Ba-   33
06. Arnoud Dronkers                (AD)     ( 227)   RB+Ba+Sl+IM+   32
07. Ahmed Sahin                    (AS)     ( 240)   SW-Cr=Ja=Sl-   31
08. Son Stavenuiter                (So)# w2 ( 243)   Pd+## -- --    30
09. Vera Maters                    (VM)# z1 ( 214)   -- IM+Pd---    28
10. Ilse van der Meulen            (IM)     ( 129)   Pd-VM-GK-AD-   28
11. Rinse van der Bent             (RB)     ( 142)   AD-SW-LD=Ja-   25

De volgende spelers spelen deze week mee in deze groep:
01. Liam Denys                     (LD)     ( 240)   Sk+DL+RB=GK+   28
02. Senne van het Loo              (Sl)# z1 ( 246)   Ml+## AD-AS+   27
03. Sander Koelmans                (Sk)  z1 ( 204)   LD-JZ+MB+LH+   25
04. Gurkan Kandemir                (GK)  w1 ( 201)   ma+MB+IM+LD-   25
Spelers no 3 en 4 schuiven alleen door als de groep even wordt

Stand na 4e ronde, 3e periode                Paardengroep (11)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Liam Denys                     (LD)     ( 240)   Sk+DL+RB=GK+   28
02. Senne van het Loo              (Sl)# z1 ( 246)   Ml+## AD-AS+   27
03. Sander Koelmans                (Sk)  z1 ( 204)   LD-JZ+MB+LH+   25
04. Gurkan Kandemir                (GK)  w1 ( 201)   ma+MB+IM+LD-   25
05. Marijn Lindeman                (Ml)# w1 ( 211)   Sl-## DL+MB+   24
06. Martijn van Beekum             (MB)#    ( 142)   GK-ma+Sk-Ml-   22
07. Thijs Bouman                   (TB)# w1 ( 125)   ma-JZ+LH-##    20
08. Matthias van Asperen           (ma)# w2 ( 118)   TB+GK-MB-##    20
09. Lucas Heijboer                 (LH)# w1 ( 145)   DL-TB+Wh-Sk-   19
10. Thijmen de Vries               (TV)#    ( 121)   ## -- SB-EG-   18
11. Daniel Lesnoj                  (DL)  z1 ( 105)   LH+LD-Ml-Wh-   18

De volgende spelers spelen deze week mee in deze groep:
01. Sibren Beeker                  (SB)#    ( 192)   Wu+Wh+TV+Wu+   18
02. Wout van Harten                (Wh)  w1 ( 175)   JB=SB-LH+DL+   16
03. Elmar de Groot                 (EG)#    ( 188)   SB-## Wu+TV+   14
04. Wu Liang                       (Wu)     ( 107)   SB-IK+EG-SB-   13
Spelers no 3 en 4 schuiven alleen door als de groep even wordt

Stand na 4e ronde, 3e periode                Pionnengroep (12)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Sibren Beeker                  (SB)#    ( 192)   Wu+Wh+TV+Wu+   18
02. Wout van Harten                (Wh)  w1 ( 175)   JB=SB-LH+DL+   16
03. Elmar de Groot                 (EG)#    ( 188)   SB-## Wu+TV+   14
04. Wu Liang                       (Wu)     ( 107)   SB-IK+EG-SB-   13
05. Jetske van der Bent            (JB)     ( 127)   Wh=Ms=JH+Ms+   12
06. Metin Sahin                    (Ms)     ( 114)   JH+JB=JH+JB-   11
07. Jonathan Heringa               (JH)# z1 ( 100)   Ms-jJ=Ms-JB-    9
08. Ilayda Karabulut               (IK)#    ( 100)   JH-jJ+Wu-##     9
09. Jonas Janssen                  (jJ)#    ( 100)   -- IK-JH=##     9
10. Nudem Turan                    (NT)# z1 ( 112)   SB-JB+-- --     8
11. Jakob van Zanten               (JZ)#    ( 100)   DL-TB-Sk-##     6