Afgelopen vrijdag is alweer de 3e ronde van de 3e periode gespeeld. Lees hieronder de stand na deze ronde.

 

Stand na 3e ronde, 3e periode                Keizergroep (20)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Lodewijk Entrop                (LE)  z1 (1400)   -- LR+X3 IK+   73
02. Arthur Maters                  (Ar)#    (1654)   IZ+TH+X3 ##    71
03. Mark Bakker                    (Ma)#    (1316)   FW-## X3 DV+   71
04. Ilan van der Zand              (IZ)  z1 (1274)   Ar-ER=X3 TT+   71
05. Arnoud Roothaan                (Ao)# z1 (1022)   -- Im+X3 ##    71
06. Elmar Roothaan                 (ER)     (1632)   MR=IZ=X3 FW=   69
07. Frank van Wijngaarden          (FW)# z1 (1459)   Ma+## X3 ER=   69
08. Tom van 't Hoff                (TH)# z1 (1443)   Im-Ar-## MR+   69
09. Imre Woest                     (Im)  z1 (1236)   TH+Ao-X3 Ya+   69
10. Yaron Huberts                  (Ya)  z1 ( 878)   JM+TT+X3 Im-   69
11. Lars Rutjens                   (LR)  z2 ( 849)   LK+LE-X3 JM+   69
12. Anna Martinez                  (AM)# w1 (1670)   -- ## X3 --    67
13. Mika Rutjens                   (MR)#    (1542)   ER=## X3 TH-   67
14. Ian Kock                       (IK)# w1 (1375)   -- ## X3 LE-   67
15. Julian van Meegen              (JM)#    ( 811)   ## Ju-MH=LR-   66
16. Sara Martinez                  (SM)#    (1461)   -- ## -- --    65
17. Thijmen Terpstra               (TT)     ( 971)   MK+Ya-X3 IZ-   65
18. Malcolm Lok                    (ML)# z1 (1801)   -- ## -- --    65
19. Dick Vliek                     (DV)  z1 (1676)   -- -- -- Ma-   65
20. Peter Hamers                   (PH)# w1 (1399)   -- ## -- --    65

De volgende spelers spelen deze week mee in deze groep:
01. Lorens Konecny                 (LK)  z1 ( 863)   Si+X3 Ju+Si+   63
02. Mats Keurntjes                 (MK)     ( 739)   RC+JA+DD+MH+   63
03. Julian van Dijk                (Ju)     ( 787)   JM+JP+LK-PD+   61
04. Lucas van der Weiden           (Lu)     ( 743)   WW+X3 PD+RC+   61
Spelers no 3 en 4 schuiven alleen door als de groep even wordt

Stand na 3e ronde, 3e periode                Koningsgroep (15)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Lorens Konecny                 (LK)  z1 ( 863)   Si+X3 Ju+Si+   63
02. Mats Keurntjes                 (MK)     ( 739)   RC+JA+DD+MH+   63
03. Julian van Dijk                (Ju)     ( 787)   JM+JP+LK-PD+   61
04. Lucas van der Weiden           (Lu)     ( 743)   WW+X3 PD+RC+   61
05. Wouter Wieggers                (WW)# w1 ( 640)   Lu-## AS+RL+   61
06. Mahbod Hatamirad               (MH)     ( 756)   JP+JM=DD+MK-   60
07. Dominick van Dijk              (DD)#    ( 613)   JA+RC+MK-MH-   59
08. Ruben Loonen                   (RL)     ( 579)   AS-SG+Si+WW-   59
09. Pjotr Dam                      (PD)# z1 ( 654)   AS=## Lu-Ju-   58
10. Abel Hogenhout                 (AS)  w1 ( 590)   RL+Si-WW-SG+   58
11. Ruben Cabri                    (RC)  z1 ( 670)   MK-DD-SG+Lu-   57
12. Sietse Twijnstra               (Si)     ( 639)   SG+AS+RL-LK-   57
13. Jermo Aluy                     (JA)# z1 ( 623)   RL+DD-MK-##    57
14. Jian van de Pol                (JP)#    ( 716)   ## MH-Ju---    55
15. Symen Goddijn                  (SG)     ( 465)   Si-RL-RC-AS-   55

De volgende spelers spelen deze week mee in deze groep:
01. Sjoerd Loonen                  (SL)     ( 528)   SH+MJ+DH=JJ+   54
02. Thijs van Harten               (Th)     ( 477)   DH+DW+JJ+Rm+   53
03. Merijn Jansen                  (MJ)     ( 460)   JJ-SL-MC+Iv+   51
04. Sil Hameleers                  (SH)     ( 471)   SL-JJ-WH+DH=   50
Spelers no 3 en 4 schuiven alleen door als de groep even wordt

Stand na 3e ronde, 3e periode                Damegroep (13)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Sjoerd Loonen                  (SL)     ( 528)   SH+MJ+DH=JJ+   54
02. Thijs van Harten               (Th)     ( 477)   DH+DW+JJ+Rm+   53
03. Merijn Jansen                  (MJ)     ( 460)   JJ-SL-MC+Iv+   51
04. Sil Hameleers                  (SH)     ( 471)   SL-JJ-WH+DH=   50
05. Jesse Jansen                   (JJ)  w2 ( 490)   MJ+SH+Th-SL-   49
06. Diede Hameleers                (DH)  w1 ( 490)   Th-Fa+SL=SH=   49
07. Fardad Nejad                   (Fa)  w1 ( 442)   DW+DH-Rm+WH-   49
08. Demian Wellink                 (DW)     ( 431)   Fa-Th-Iv+MC+   49
09. Raphael van Meegen             (Rm)# w1 ( 401)   Iv+Sm+Fa-Th-   49
10. Sam Michiels                   (Sm)#    ( 505)   SH-Rm-Iv+##    47
11. Wouter Hodzelmans              (WH)     ( 437)   MC=MC=SH-Fa+   47
12. Marijn Cabri                   (MC)     ( 400)   WH=WH=MJ-DW-   45
13. Iva Binnendijk                 (Iv)     ( 373)   Rm-Sm-DW-MJ-   45

De volgende spelers spelen deze week mee in deze groep:
01. Ruben van der Meulen           (RM)     ( 386)   BW-GT+KD+Es+   43
02. Karsten Dam                    (KD)  z1 ( 337)   Je+BW+RM-SK+   43
03. Floran Ahoud                   (Mc)  z1 ( 309)   RW-Je+SK+BW+   41
04. Guyon Terpstra                 (GT)     ( 321)   FK=RM-Es+FK+   40
Spelers no 3 en 4 schuiven alleen door als de groep even wordt

Stand na 3e ronde, 3e periode                Torengroep (11)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Ruben van der Meulen           (RM)     ( 386)   BW-GT+KD+Es+   43
02. Karsten Dam                    (KD)  z1 ( 337)   Je+BW+RM-SK+   43
03. Floran Ahoud                   (Mc)  z1 ( 309)   RW-Je+SK+BW+   41
04. Guyon Terpstra                 (GT)     ( 321)   FK=RM-Es+FK+   40
05. Boaz van Weele                 (BW)     ( 300)   RM+KD-FK-Mc-   39
06. Fabian Kenbeek                 (FK)# w1 ( 279)   GT=SK-BW+GT-   38
07. Jessey Bogaerts                (Je)# z1 ( 324)   KD-Mc-RW+MS-   37
08. Rick Wellink                   (RW)  w1 ( 318)   Mc+Es-Je-MS+   37
09. Mark Shrubsole                 (MS)#    ( 294)   SK-## RW-Je+   37
10. Elijah Sampson                 (Es)  w1 ( 292)   SK+RW+GT-RM-   37
11. Sylvan Kenbeek                 (SK)  w1 ( 260)   Es-FK+Mc-KD-   37

De volgende spelers spelen deze week mee in deze groep:
01. Sem Wisse                      (SW)# w1 ( 298)   Ba+Ja+AS+RB+   33
02. Pepijn van Dinther             (Pd)     ( 218)   RB+AD+IM+VM+   31
03. Bram Bleumink                  (Ba)  w1 ( 225)   SW-Ja+Cr+AD-   30
04. Crijn Schumacher               (Cr)     ( 221)   AD+AS+Ba-AS=   30
Spelers no 3 en 4 schuiven alleen door als de groep even wordt

Stand na 3e ronde, 3e periode                Lopergroep (11)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Sem Wisse                      (SW)# w1 ( 298)   Ba+Ja+AS+RB+   33
02. Pepijn van Dinther             (Pd)     ( 218)   RB+AD+IM+VM+   31
03. Bram Bleumink                  (Ba)  w1 ( 225)   SW-Ja+Cr+AD-   30
04. Crijn Schumacher               (Cr)     ( 221)   AD+AS+Ba-AS=   30
05. Ahmed Sahin                    (AS)     ( 256)   IM+Cr-SW-Cr=   29
06. Son Stavenuiter                (So)# w2 ( 243)   IM+Pd+## --    29
07. Jasmijn Leisink                (Ja)# z1 ( 188)   Cr+SW-Ba-##    29
08. Vera Maters                    (VM)# z1 ( 214)   ## -- IM+Pd-   27
09. Arnoud Dronkers                (AD)  z2 ( 205)   Cr-Pd-RB+Ba+   27
10. Ilse van der Meulen            (IM)  w2 ( 146)   AS-RB+Pd-VM-   27
11. Rinse van der Bent             (RB)     ( 148)   Pd-IM-AD-SW-   23

De volgende spelers spelen deze week mee in deze groep:
01. Senne van het Loo              (Sl)# w1 ( 247)   GK+ma+Ml+##    23
02. Liam Denys                     (LD)     ( 233)   GK+MB-Sk+DL+   23
03. Gurkan Kandemir                (GK)  z1 ( 203)   LD-Sk+ma+MB+   21
04. Martijn van Beekum             (MB)#    ( 162)   JZ+LD+GK-ma+   21
Spelers no 3 en 4 schuiven alleen door als de groep even wordt

Stand na 3e ronde, 3e periode                Paardengroep (12)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Senne van het Loo              (Sl)# w1 ( 247)   GK+ma+Ml+##    23
02. Liam Denys                     (LD)     ( 233)   GK+MB-Sk+DL+   23
03. Gurkan Kandemir                (GK)  z1 ( 203)   LD-Sk+ma+MB+   21
04. Martijn van Beekum             (MB)#    ( 162)   JZ+LD+GK-ma+   21
05. Sander Koelmans                (Sk)  w1 ( 183)   Ml+GK-LD-JZ+   20
06. Marijn Lindeman                (Ml)# z1 ( 193)   JZ+Sk-Sl-##    19
07. Lucas Heijboer                 (LH)# z1 ( 168)   ma-## DL-TB+   18
08. Thijmen de Vries               (TV)#    ( 141)   Ml-DL+## --    17
09. Thijs Bouman                   (TB)  w1 ( 125)   DL+ma-JZ+LH-   17
10. Daniel Lesnoj                  (DL)  w1 ( 124)   TB-JZ+LH+LD-   17
11. Matthias van Asperen           (ma)  w2 ( 118)   Sl-TB+GK-MB-   17
12. Jakob van Zanten               (JZ)     ( 100)   MB-DL-TB-Sk-   13

De volgende spelers spelen deze week mee in deze groep:
01. Sibren Beeker                  (SB)#    ( 173)   NT+EG+Wu+Wh+   13
02. Wout van Harten                (Wh)  w1 ( 152)   EG+Ms+JB=SB-   11
03. Wu Liang                       (Wu)     ( 126)   IK+JH+SB-IK+   11
04. Elmar de Groot                 (EG)#    ( 168)   IK+Wh-SB-##     9
Spelers no 3 en 4 schuiven alleen door als de groep even wordt

Stand na 3e ronde, 3e periode                Pionnengroep (13)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Sibren Beeker                  (SB)#    ( 173)   NT+EG+Wu+Wh+   13
02. Wout van Harten                (Wh)  w1 ( 152)   EG+Ms+JB=SB-   11
03. Wu Liang                       (Wu)     ( 126)   IK+JH+SB-IK+   11
04. Elmar de Groot                 (EG)#    ( 168)   IK+Wh-SB-##     9
05. Metin Sahin                    (Ms)     ( 114)   JB+Wh-JH+JB=    8
06. Jonathan Heringa               (JH)# z1 ( 100)   IK+Wu-Ms-jJ=    8
07. Nudem Turan                    (NT)# z1 ( 112)   ## SB-JB+--     7
08. Jetske van der Bent            (JB)     ( 103)   Ms-NT-Wh=Ms=    7
09. Ilayda Karabulut               (IK)     ( 100)   Wu-JH-jJ+Wu-    6
10. Jonas Janssen                  (jJ)     ( 100)   -- -- IK-JH=    6
11. Jamie Wiegman                  (JW)#    ( 112)   JE+## -- --     5
12. Jon Stavenuiter                (JS)#    ( 100)   -- ## -- --     5
13. Jorn Essers                    (JE)# w2 ( 100)   JW-## -- --     5