Met een opkomst van 25 schakers was de Zomerschaak een geweldig succes. Ook het feit dat er verschillende huis schakers hebben meegedaan evenals schakers van andere verenigingen deed het toernooi echt eer aan. Rolf Hendriks is de nieuwe zomerkampioen.

 Bij het ingaan van de laatste avond kwam zijn krappe voorsprong in het klassement niet meer in gevaar en wist hij de titel van de “Zomerkampioen 2018” in de wacht te slepen.
Op de tweede plaats in het klassement eindigde Cesar Eisma, die een goed toernooi speelde en op de laatste avond ook de winst pakte en daarvoor beloond werd met een ere plaats. Arthur Ornée speelde zich met slechts 6 partijen naar een knappe derde plaats. De basis hiervan lag voornamelijk in het degelijke spel, wat Arthur altijd speelt.

Hierbij de uitslagen van de zomerschaak, Rolf Hendriks nog steeds op kop en in zijn kielzog René Reulink.


1e ronde Maandag 2 juli 2018
Gerjan Brands		-  Cesar Eisma			0-1
Peter Koelman	        -  Rolf Hendriks		0-1
Jaring Siemensma	-  Fred Schonis			1-0
Franke van Netten	-  Ilan van der Zand		0-1
Arthur Ornée		-  Hans Donker		        1-0 

2e ronde Maandag 9 juli 2018
René Reulink		-  Stefan Antonijevic		½-½
Franke van Netten	-  Rolf Hendriks		0-1
Bert Maas		-  Cesar Eisma			½-½
Jaring Siemensma	-  Gerjan Brands		0-1
Suzanne Verhaar	        -  Theo Giesbers		1-0 

3e ronde Maandag 16 juli 2018
René Reulink		-  Rolf Hendriks		1-0
Arthur Ornée		-  Babak Zahmat		        1-0
Cesar Eisma		-  Jan Schoemaker		0-1
Gerjan Brands		-  Arie Schouten		0-1
Jaring Siemensma	-  Theo Giesbers		1-0 
Harry Boekhorst	        -  Fred Schonis			0-1

 4e ronde Maandag 23 juli 2018
Cesar Eisma		-  René Reulink		        0-1
Babak Zahmat		-  Eden Horst			0-1
Rolf Hendriks		-  Jaring Siemensma		1-0
Jan Schoemaker	        -  Suzanne Verhaar		1-0
Franke van Netten	-  Gerjan Brands		1-0 
Theo Giesbers		-  Fred Schonis			0-1


5e ronde Maandag 30  juli 2018
Cesar Eisma		-  Rolf Hendriks		0-1
Babak Zahmat		-  Stephan Antonijevic	        1-0
Jan Schoemaker	        -  René Reulink		        0-1
Fred Schonis		-  Gerjan Brands 		0-1

6e ronde Maandag 6 augustus  2018
Cesar Eisma		-  Gerjan Brands		1-0
Peter Koelman	        -  Arthur Ornée		        0-1
Jan Schoemaker	        -  Rolf Hendriks		0-1
Fred Schonis		- René Reulink 		        0-1

7e ronde Maandag 13 augustus  2018
Duncan v.d. L’isle	-  Gerjan Brands		1-0
Julian v.d. L’isle	-  Theo Giesbers		1-0
Peter Koelman	        -  Bart v.d. Akker		0-1
Rolf Hendriks		-  Arthur Ornée 		0-1
Franke van Netten	- Cesar Eisma	 		0-1
Jaring Siemensma	- Jan Schoenmaker		0-1

8e ronde Maandag 13 augustus  2018
Babak Zahmat		-  Arthur Ornée		        1-0
Rolf Hendriks		-  Ad Braam			0-1
Cesar Eisma		-  Fred Schonis			1-0
Bart van de Akker	-  René Reulink		        1-0
Peter Koelman	        -  Arie Schouten		1-0
Gerjan Brands		-  Jaring Siemensma 		1-0
Theo Giebers		-  Jan Schoemaker 		0-1

9e ronde Maandag 26 augustus  2018
Rolf Hendriks		-  Peter Koelman		1-0
Arthur Ornée 		-  Duncan v.d. L’isle		1-0
Cesar Eisma		-  Julian v.d. L’isle		1-0
Ron van Engelen	        -  René Reulink		        1-0
Bert Maas		-  Gerjan Brands		0-1
Franke van Netten	-  Jan Schoemaker 		1-0
Jaring Siemensma	-  Fred Schonis 		0-1


Eindstand na ronde 9				Score	Prt	W	R	V	
1    Rolf Hendriks				6	9	6		3
2    Cesar Eisma				5½	9	5	1	3
3    Arthur Ornée				5	6	5		1
4    René Reulink				4½	7	4	1	2
5    Jan Schoemaker				4	6	4		2
6    Gerjan Brands				4	9	4		5
7    Fred Schonis				3	7	3		4
8    Bart v.d. Akker				2	2	2
9    Babak Zahmat				2	4	2		2
10   Jaring Siemensma			        2	7	2		5
11   Ad Braam					1	1	1
12   Ilan van der Zand				1	1	1
13   Eden Horst				        1	1	1
14   Duncan v.d. L’isle				1	2	1		1
15   Julian v.d. L’isle				1	2	1		1
16   Arie Schouten				1	2	1		1
17   Suzanne Verhaar				1	2	1		1
18   Franke van Netten			        1	4	1		3 
19   Peter Koelman				1	5	1		4
20   Ron van Engelen				1	1	1		
21   Stefan Antonijevic			        ½	2		1	1
22   Bert Maas					½	2		1	1
23   Hans Donker				0	1			1
24   Harry Boekhorst				0	1 			1
25   Theo Giesbers				0	5			5