De Loting is verricht door Kees Spruijt geassisteerd door Fred Schonis onder toeziend oog van Notaris Ad Braam

Uit de loting zijn de volgende wedstrijden gekomen:

Bart van den Akker            -  Raimond Vastenhout
Thomas van Nispenrode   – Jan-Matthijs van Leeuwen
Babak Zamat                     -  Sebas Beumer
Stephan Antonijevic          -  Tom Brans

In principe worden alle wedstrijden op maandag 27 maart gespeeld. Kun je de betreffende maandag niet dan gaat je tegenstander door, mits je een afspraak kan maken met je tegenstander om op een andere dag elders te spelen. Voor de interne competitie en de elo-rating verwerking tellen echter alleen de op maandag gespeelde wedstrijden. De wedstrijden moeten steeds gespeeld zijn voor de loting van de volgende ronde.

(Zie kalender/agenda site)

De Beker speeltijd is 1 uur en 40 minuten zonder dat er tijd bijkomt. Bij remise wordt er gevluggerd:Best off 3, kleur opnieuw loten.

De niet-Bekerspelers spelen gewoon voor de interne competitie.