Afgelopen maandag waren er een aantal nieuwe deelnemers te verwelkomen. Sommige daarvan zijn lid van onze vereniging, maar hadden nog niet deelgenomen aan ronde 1 of 2. Anderen nemen voor het eerst deel aan onze felle zomerse strijd. Leuk om met enige regelmaat nieuwe gezichten te mogen verwelkomen.

Uitslagen Ronde 3:

Tony Hogerhorst Fabio Bravo 1/2-1/2 0-1

Vincent Vleeming Remco Gerlich 1/2-1/2 1/2-1/2

Cor Lindeman Jan Straatman 0-1 0-1

Stephan Antonijevic Raimond Vastenhout 0-1 1-0

Tje Wing Au Rolf Hendriks 1/2-1/2 1-0

Jan Schoemaker Kees Spruijt 0-1 1-0

Bertus Teunissen Han Winters 1-0 0-1

Yannick van der Horst Marco Vastenhout 0-1 1-0

Frits Willems Gerjan Brands 0-1 1-0

Arie van der Deijl Arie Schouten 0-1 1-0

Karl Denys Arthur Ornee 1/2-1/2 1/2-1/2

Erik Minderman Ben McNab 0-1 1-0

 

Snelschaak klassement

Ben McNab 30

Yannick van der Horst 21

Arie Schouten 21

Raimond Vastenhout 21

Kees Spruijt 21

Marco Vastenhout 21

Erik Minderman 16

Han Winters 16

Tje Wing Au 16

Arthur Ornee 15

Rico Langenheim 15

Gerjan Brands 12

Cor Lindeman 12

Stephan Antonijevic 11

Arie van der Deijl 11

Rolf Hendriks 11

Mathieu Roskam 11

Jan Schoemaker 11

Jan Straatman 11

Tom Brans 11

Bob Beeke 10

Koen Maassen van den Brink 10

Jan Puyman 10

Carlos Preuter 10

Bertus Teunissen 10

Tony Hogerhorst 7

Karl Denys 6

Fabio Bravo 5

Vincent Vleeming 5

Remco Gerlich 5

Jan Looyen 5

Dick Vliek 5

Frits Willems 2

Jan Willem van Willigen 2

Fred Schonis 1

Peter Hamers 1

Franke van Netten 1

 

Normaal klassement

Yannick van der Horst 21

Arie Schouten 21

Erik Minderman 21

Han Winters 21

Stephan Antonijevic 20

Arie van der Deijl 20

Ben McNab 16

Raimond Vastenhout 16

Arthur Ornee 16

Gerjan Brands 16

Rolf Hendriks 16

Tony Hogerhorst 16

Rico Langenheim 15

Mathieu Roskam 15

Karl Denys 15

Tje Wing Au 12

Cor Lindeman 12

Jan Schoemaker 12

Kees Spruijt 11

Jan Straatman 11

Frits Willems 11

Bob Beeke 10

Koen Maassen van den Brink 10

Jan Puyman 10

Fabio Bravo 10

Marco Vastenhout 7

Carlos Preuter 5

Vincent Vleeming 5

Remco Gerlich 5

Fred Schonis 5

Tom Brans 2

Jan Willem van Willigen 2

Bertus Teunissen 1

Jan Looyen 1

Dick Vliek 1

Peter Hamers 1

Franke van Netten 1

 

Algemeen klassement

Ben McNab 46

Yannick van der Horst 42

Arie Schouten 42

Erik Minderman 37

Han Winters 37

Raimond Vastenhout 37

Kees Spruijt 32

Stephan Antonijevic 31

Arthur Ornee 31

Arie van der Deijl 31

Rico Langenheim 30

Tje Wing Au 28

Marco Vastenhout 28

Gerjan Brands 28

Rolf Hendriks 27

Mathieu Roskam 26

Cor Lindeman 24

Tony Hogerhorst 23

Jan Schoemaker 23

Jan Straatman 22

Karl Denys 21

Bob Beeke 20

Koen Maasen van den Brink 20

Jan Puyman 20

Carlos Preuter 15

Fabio Bravo 15

Tom Brans 13

Frits Willems 13

Bertus Teunissen 11

Vincent Vleeming 10

Remco Gerlich 10

Jan Looyen 6

Dick Vliek 6

Fred Schonis 6

Jan Willem van Willigen 4

Peter Hamers 2

Franke van Netten 2