Inmiddels is alweer de 6e ronde van de 1e periode gespeeld en naderen we het einde van deze periode. Nog twee perioden te gaan tot de eerste kampioenen van dit jaar gehuldigd kunnen worden! Kijk hieronder snel verder om te kijken hoe je er voor staat:

 

Stand na 6e ronde, 1e periode                Keizergroep (15)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Elmar Roothaan                 (ER)#    (1791)   CS+M(-TH+FW=   82
02. Mika Rutjens                   (MR)# z2 (1632)   TH=## -- lH=   76
03. Frank van Wijngaarden          (FW)#    (1608)   IK+RJ--- ER=   74
04. Tom van 't Hoff                (TH)#    (1527)   MR=-- ER-LE=   74
05. Arthur Maters                  (Ar)#    (1796)   -- -- -- --    72
06. Babak Zahmat (S)               (BZ)# z1 (1817)   -- -- -- --    72
07. Ian Kock                       (IK)#    (1470)   FW-lH-LE=--    70
08. Cathelijne Sanders (S)         (CS)# z1 (1947)   ER-## -- --    70
09. Ruud Janssen (S)               (RJ)# z1 (2500)   -- FW+## --    69
10. Malcom Lok (S)                 (M()# z1 (1424)   -- ER+## --    69
11. Anna Martinez                  (AM)# w1 (1790)   -- -- -- --    68
12. Sara Martinez                  (SM)#    (1581)   -- -- -- --    68
13. Bart van den Akker (S)         (B()# z1 (1480)   -- -- PH+##    68
14. Dick Vliek (S)                 (DV)# z1 (1771)   -- -- -- --    68
15. Peter Hamers (S)               (PH)# w1 (1471)   -- -- B(---    68

De volgende spelers spelen deze week mee in deze groep:
   Lise Heskes                    (lH)# z1 (1354)   LR+IK+## MR=   77
   Lodewijk Entrop (S)            (LE)  z1 (1486)   TT+LK+IK=TH=   75
Spelers schuiven alleen door als de groep even wordt

Stand na 6e ronde, 1e periode                Koningsgroep (10)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Lise Heskes                    (lH)# z1 (1354)   LR+IK+## MR=   77
02. Lodewijk Entrop (S)            (LE)  z1 (1486)   TT+LK+IK=TH=   75
03. Ilan van der Zand              (IZ)  z2 (1445)   SA+JM+TT+SA+   73
04. Yaron Huberts(S)               (Ya)  z1 ( 971)   LK-RL+PD+LR+   68
05. Saša Albers                    (SA)     (1190)   IZ-TD+LK=IZ-   66
06. Thijmen Terpstra               (TT)  z1 (1182)   LE-RC+IZ-LK=   66
07. Lorens Konecny                 (LK)# z1 (1048)   Ya+LE-SA=TT=   66
08. Lars Rutjens                   (LR)#    ( 993)   lH--- -- Ya-   62
09. Mark Bakker                    (Ma)# w1 (1427)   -- -- -- JM=   60
10. Imre Woest                     (Im)#    (1386)   -- -- -- --    58

De volgende spelers spelen deze week mee in deze groep:
   Julian van Meegen              (JM)  z1 ( 960)   IZ-MK+RL+Ma=   63
   Thiemen Dekker                 (TD)  z1 ( 816)   RC=MH-mB+Lu+   61
Spelers schuiven alleen door als de groep even wordt

Stand na 6e ronde, 1e periode                Damegroep (18)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Julian van Meegen              (JM)  z1 ( 960)   IZ-MK+RL+Ma=   63
02. Thiemen Dekker                 (TD)  z1 ( 816)   RC=MH-mB+Lu+   61
03. Ruben Cabri                    (RC)#    ( 835)   TT-TD=mB+##    60
04. Pjotr Dam                      (PD)# z1 ( 822)   sB+Ya-MH+JA-   60
05. Jermo Aluy                     (JA)# w1 ( 766)   WW-## MK=PD+   60
06. Mats Keurntjes                 (MK)     ( 826)   JM-Si+JA=sB=   59
07. Lucas van der Weiden           (Lu)# w1 ( 849)   Iv+Ju+RL+TD-   58
08. Wouter Wieggers                (WW)# w1 ( 821)   JA+-- Rm+Si+   58
09. Mahbod Hatamirad               (MH)  z1 ( 848)   mB-TD+PD-RL-   57
10. Ruben Loonen                   (RL)  w1 ( 755)   AS-JM-Lu-MH+   57
11. Mike van Bergen                (mB)#    ( 725)   MH+RC-TD-MW-   57
12. Sietse Twijnstra               (Si)  z1 ( 786)   DD+MK-sB+WW-   56
13. Marco Wieland                  (MW)#    ( 761)   Rm+SL=AS=mB+   56
14. Sjoerd Vosselman Bosch         (sB)#    ( 734)   Ju-DD=Si-MK=   56
15. Abel Hogenhout                 (AS)  z1 ( 700)   RL+Rm-MW=SL+   56
16. Julian van Dijk                (Ju)#    ( 905)   -- sB+Lu---    55
17. Dominick van Dijk              (DD)#    ( 706)   Si-sB=Es+KD+   55
18. Sjoerd Loonen                  (SL)     ( 646)   Es-MW=KD+AS-   53

De volgende spelers spelen deze week mee in deze groep:
   Raphael van Meegen             (Rm)# w1 ( 572)   MW-AS+WW-Es+   54
   Karsten Dam                    (KD)#    ( 545)   DW+SH+SL-DD-   51
   Elijah Sampson                 (Es)     ( 509)   SL+Iv-DD-Rm-   51
   Iva Binnendijk                 (Iv)#    ( 508)   LD+Lu-Es+--    51
Spelers schuiven alleen door als de groep even wordt

Stand na 6e ronde, 1e periode                Torengroep (18)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Raphael van Meegen             (Rm)# w1 ( 572)   MW-AS+WW-Es+   54
02. Karsten Dam                    (KD)#    ( 545)   DW+SH+SL-DD-   51
03. Elijah Sampson                 (Es)     ( 509)   SL+Iv-DD-Rm-   51
04. Iva Binnendijk                 (Iv)#    ( 508)   LD+Lu-Es+--    51
05. Sam Michiels                   (Sm)# w2 ( 650)   Th+DW+SH-DH+   50
06. Diede Hameleers                (DH)#    ( 613)   FK+Fa+Mc+Sm-   50
07. Floran Ahoud                   (Mc)  z1 ( 528)   SH+GT+DH-Fa+   49
08. Aristides Buntura              (aB)#    ( 482)   Mc-## RW+Th+   49
09. Fardad Nejad                   (Fa)# w1 ( 546)   RW+DH-SK+Mc-   48
10. Sil Hameleers                  (SH)# w1 ( 539)   Mc-KD-Sm+DW-   48
11. Demian Wellink                 (DW)     ( 520)   KD-Sm-GT+SH+   48
12. Rick Wellink                   (RW)     ( 456)   Fa-BW+Th+aB-   48
13. Sylvan Kenbeek                 (SK)     ( 443)   BW+Th-Fa-IM+   48
14. Thijs van Harten               (Th)  w1 ( 525)   Sm-SK+RW-aB-   46
15. Boaz van Weele                 (BW)#    ( 402)   SK-RW-IM-FK+   45
16. Guyon Terpstra                 (GT)     ( 399)   Ml+Mc-DW-LD-   44
17. Fabian Kenbeek                 (FK)     ( 387)   DH-LD+AS-BW-   42
18. Liam Denys                     (LD)     ( 346)   Je+FK-GK-GT+   40

De volgende spelers spelen deze week mee in deze groep:
   Marijn Lindeman                (Ml)# z1 ( 417)   IM-GT-Je+##    46
   Ilse van der Meulen            (IM)#    ( 380)   Ml+## BW+SK-   45
   Ahmed Sahin                    (AS)#    ( 394)   GK+Wu+FK+GK-   43
   Gurkan Kandemir                (GK)# w1 ( 388)   AS-JC+LD+AS+   42
Spelers schuiven alleen door als de groep even wordt

Stand na 6e ronde, 1e periode                Lopergroep (18)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Marijn Lindeman                (Ml)# z1 ( 417)   IM-GT-Je+##    46
02. Ilse van der Meulen            (IM)#    ( 380)   Ml+## BW+SK-   45
03. Ahmed Sahin                    (AS)#    ( 394)   GK+Wu+FK+GK-   43
04. Gurkan Kandemir                (GK)# w1 ( 388)   AS-JC+LD+AS+   42
05. Jessey Bogaerts                (Je)  w1 ( 370)   LD-Ml-Wu+JZ-   39
06. Senne van het Loo              (Sl)# w1 ( 342)   MM-EG+JZ=Wu+   39
07. Pepijn van Dinther             (Pd)#    ( 392)   EG+JW+Wh+SW+   38
08. Wu Liang Jong                  (Wu)     ( 291)   JC+AS-Je-Sl-   38
09. Bram Bleumink                  (Ba)# w1 ( 351)   Sk+AD=SW+--    36
10. Elmar de Groot                 (EG)     ( 317)   Pd-Sl-SW+Wh+   36
11. Arnoud Dronkers                (AD)# w2 ( 299)   Wu-SW-Ba=##    36
12. Jakob van Zanten               (JZ)#    ( 288)   jM+Sk=Sl=Je+   36
13. Mees Kuiper                    (MM)#    ( 269)   Je-Sl+Ja+--    35
14. Sem Wisse                      (SW)# w1 ( 331)   AD+Ba-EG-Pd-   34
15. Jasmijn Leisink                (Ja)# w1 ( 297)   JW-MM-LH-jM=   33
16. Jona Michiels                  (jM)#    ( 286)   JZ-Wh-Sk+Ja=   33
17. Wout van Harten                (Wh)  w1 ( 238)   Sk-jM+Pd-EG-   32
18. Jason Chen                     (JC)#    ( 255)   EG-Wu-GK-##    24

De volgende spelers spelen deze week mee in deze groep:
   Lucas Heijboer                 (LH)  w1 ( 293)   AA+JH+Ja+Sk=   35
   Jamie Wiegman                  (JW)#    ( 291)   JZ+Ja+Pd-##    34
   Sander Koelmans                (Sk)# z1 ( 278)   Wh+JZ=jM-LH=   34
   Thijs Bouman                   (TB)  z1 ( 291)   JH+AA+DL-YS+   32
Spelers schuiven alleen door als de groep even wordt

Stand na 6e ronde, 1e periode                Pionnengroep (23)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Lucas Heijboer                 (LH)  w1 ( 293)   AA+JH+Ja+Sk=   35
02. Jamie Wiegman                  (JW)#    ( 291)   JZ+Ja+Pd-##    34
03. Sander Koelmans                (Sk)# z1 ( 278)   Wh+JZ=jM-LH=   34
04. Thijs Bouman                   (TB)  z1 ( 291)   JH+AA+DL-YS+   32
05. Daniel Lesnoj                  (DL)# z1 ( 287)   NT+ZK+TB+ma+   32
06. Arjen Bossinga                 (AB)     ( 240)   TP+RR+JH+Ms+   31
07. Matthias van Asperen           (ma)#    ( 260)   eY+## Ms+DL-   30
08. Jonathan Heringa               (JH)  z1 ( 208)   TB-LH-AB-AA+   28
09. Zion Keizer                    (ZK)#    ( 188)   Ms-DL-AA=JL+   26
10. Shaya Sewnath                  (sS)     ( 184)   JL=NT+TP=eY=   25
11. Arun Sewnath                   (AA)     ( 178)   LH-TB-ZK=JH-   25
12. Evliya Sirri Yigitsoy          (eY)#    ( 221)   ma-## sS=TP=   24
13. Metin Sahin                    (Ms)#    ( 200)   ZK+TP+ma-AB-   24
14. Tijs van Peer                  (TP)#    ( 182)   AB-Ms-sS=eY=   24
15. Efrail Musa Yigitsoy           (EY)#    ( 207)   YS=## dD=tT=   23
16. Tarik Celikyurek               (tT)#    ( 181)   dD=## RR+EY=   23
17. Julia Loonen                   (JL)     ( 169)   sS=dD=NT=ZK-   23
18. Rowan Sewnath                  (RR)#    ( 157)   dD=AB-tT-NT+   23
19. Nadem Turan                    (NT)# z1 ( 197)   DL-sS-JL=RR-   22
20. Dilay Dilekci                  (dD)     ( 193)   RR=JL=EY=AC=   22
21. Yuna Staalman                  (YS)#    ( 192)   EY=## AC+TB-   21
22. Lucas Velderman                (LV)#    ( 154)   EY=sS-## --    20
23. Alex Chen                      (AC)#    ( 188)   -- -- YS-dD=   19

De volgende spelers spelen deze week mee in deze groep:
Spelers schuiven alleen door als de groep even wordt

Stand na 6e ronde, 1e periode                Startgroep (0)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------