Hierbij de stand na de vierde ronde van de eerste periode. Dit was weer de eerste week waarin de koplopers van de verschillende groepen een groep hoger spelen.

In overleg met de jeugdcoordinator is besloten om deze week alleen de twee koplopers van de Damegroep door te laten schuiven naar de Koningsgroep. De Koningsgroep is namelijk te klein om vier additionele spelers te faciliteren en hierbij de regels van de indeling te hanteren.

 

Stand na 4e ronde, 1e periode                Keizergroep (14)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Elmar Roothaan                 (ER)#    (1797)   ## MR+CS+M(-   74
02. Mika Rutjens                   (MR)# z1 (1643)   LE+ER-TH=##    72
03. Arthur Maters                  (Ar)#    (1796)   CS+## -- --    70
04. Frank van Wijngaarden          (FW)# w1 (1600)   ## -- IK+RJ-   70
05. Tom van 't Hoff                (TH)#    (1531)   ## CS=MR=--    70
06. Babak Zahmat (S)               (BZ)# z1 (1817)   IZ+## -- --    70
07. Cathelijne Sanders (S)         (CS)# z1 (1947)   Ar-TH=ER-##    68
08. Anna Martinez                  (AM)# w1 (1790)   ## -- -- --    66
09. Sara Martinez                  (SM)#    (1581)   ## -- -- --    66
10. Ian Kock                       (IK)# z1 (1469)   ## -- FW-lH-   66
11. Dick Vliek (S)                 (DV)# z1 (1771)   ## -- -- --    66
12. Peter Hamers (S)               (PH)#    (1484)   ## -- -- --    66
13. Ruud Janssen (S)               (RJ)  z1 (2500)   -- -- -- FW+   65
14. Malcom Lok (S)                 (M()  z1 (1424)   -- -- -- ER+   65

De volgende spelers spelen deze week mee in deze groep:
01. Lise Heskes                    (lH)  z2 (1343)   SA+TT+LR+IK+   70
02. Lodewijk Entrop                (LE)  z1 (1485)   MR-IZ+TT+LK+   67

Stand na 4e ronde, 1e periode                Koningsgroep (10)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Lise Heskes                    (lH)  z2 (1343)   SA+TT+LR+IK+   70
02. Lodewijk Entrop                (LE)  z1 (1485)   MR-IZ+TT+LK+   67
03. Ilan van der Zand              (IZ)     (1441)   BZ-LE-SA+JM+   63
04. Saša Albers                    (SA)  z2 (1199)   lH-Ya+IZ-TD+   62
05. Thijmen Terpstra               (TT)  z1 (1191)   LK+lH-LE-RC+   62
06. Lorens Konecny                 (LK)# z1 (1034)   TT-## Ya+LE-   60
07. Lars Rutjens                   (LR)# z1 (1007)   Ya+## lH---    60
08. Yaron Huberts                  (Ya)  w1 ( 951)   LR-SA-LK-RL+   58
09. Mark Bakker                    (Ma)#    (1439)   ## -- -- --    56
10. Imre Woest                     (Im)#    (1386)   ## -- -- --    56

De volgende spelers spelen deze week mee in deze groep:
01. Pjotr Dam                      (PD)#    ( 829)   JA+## WW+sB+   55
02. Julian van Meegen              (JM)     ( 937)   MH=TD=AS+IZ-   54

Stand na 4e ronde, 1e periode                Damegroep (18)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Pjotr Dam                      (PD)#    ( 829)   JA+## WW+sB+   55
02. Julian van Meegen              (JM)     ( 937)   MH=TD=AS+IZ-   54
03. Thiemen Dekker                 (TD)  w1 ( 798)   AS+JM=MK+SA-   54
04. Mahbod Hatamirad               (MH)  z1 ( 892)   MK+RL-Si=KD+   53
05. Mats Keurntjes                 (MK)     ( 831)   MH-TD-Lu+MW=   53
06. Ruben Cabri                    (RC)     ( 828)   Si+sB+MW+TT-   53
07. Ruben Loonen                   (RL)  z1 ( 764)   mB+JA-MH+Ya-   53
08. Jermo Aluy                     (JA)  w1 ( 746)   RL+sB-mB+WW-   53
09. Mike van Bergen                (mB)#    ( 736)   MW+SL+JA-Lu+   53
10. Wouter Wieggers                (WW)# z1 ( 807)   AS+Si+PD-JA+   52
11. Sjoerd Vosselman Bosch         (sB)#    ( 744)   RC-JA+MW+PD-   52
12. Julian van Dijk                (Ju)#    ( 917)   MH+MW=## --    51
13. Lucas van der Weiden           (Lu)# z1 ( 840)   sB-## MK-mB-   50
14. Sietse Twijnstra               (Si)  z1 ( 792)   SL+WW-MH=AS=   50
15. Abel Hogenhout                 (AS)  w1 ( 690)   WW-JM-SL+Si=   49
16. Marco Wieland                  (MW)#    ( 754)   mB-RC-sB-MK=   48
17. Dominick van Dijk              (DD)#    ( 703)   RL-SL+## --    48
18. Sjoerd Loonen                  (SL)     ( 662)   Si-mB-AS-Rm=   48

De volgende spelers spelen deze week mee in deze groep:
01. Raphael van Meegen             (Rm)# z1 ( 548)   DH+RW+KD=SL=   46
02. Iva Binnendijk                 (Iv)# w2 ( 495)   BW+## Fa+LD+   46
03. Elijah Sampson                 (Es)     ( 518)   BW=FK+Th+SK+   45
04. Sil Hameleers                  (SH)# z1 ( 562)   Th+DW+Fa+##    44
Spelers no 3 en 4 schuiven alleen door als de groep even wordt

Stand na 4e ronde, 1e periode                Torengroep (18)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Raphael van Meegen             (Rm)# z1 ( 548)   DH+RW+KD=SL=   46
02. Iva Binnendijk                 (Iv)# w2 ( 495)   BW+## Fa+LD+   46
03. Elijah Sampson                 (Es)     ( 518)   BW=FK+Th+SK+   45
04. Sil Hameleers                  (SH)# z1 ( 562)   Th+DW+Fa+##    44
05. Karsten Dam                    (KD)#    ( 535)   RW+SK-Rm=MH-   44
06. Sam Michiels                   (Sm)#    ( 643)   FK+BW+Mc+Fa-   42
07. Diede Hameleers                (DH)#    ( 605)   Fa+Rm-Mc+##    42
08. Thijs van Harten               (Th)  w1 ( 559)   SK+DW-Es-RW+   42
09. Fardad Nejad                   (Fa)# w1 ( 556)   Mc+SH-Iv-Sm+   42
10. Demian Wellink                 (DW)     ( 514)   SH-Th+aB-BW+   42
11. Rick Wellink                   (RW)     ( 448)   KD-Rm-SK+Th-   42
12. Sylvan Kenbeek                 (SK)     ( 435)   Th-KD+RW-Es-   42
13. Floran Ahoud                   (Mc)  w1 ( 498)   Fa-DH-Sm-aB+   41
14. Aristides Buntura              (aB)     ( 453)   LD+GT+DW+Mc-   41
15. Boaz van Weele                 (BW)#    ( 426)   Es=Sm-GT+DW-   41
16. Guyon Terpstra                 (GT)     ( 419)   LD+aB-BW-FK+   40
17. Fabian Kenbeek                 (FK)     ( 404)   Sm-Es-IM-GT-   38
18. Liam Denys                     (LD)     ( 335)   GT-aB-Ml-Iv-   34

De volgende spelers spelen deze week mee in deze groep:
01. Marijn Lindeman                (Ml)  w1 ( 417)   AS+EG+LD+IM-   39
02. Ilse van der Meulen            (IM)     ( 377)   GK+Je+FK+Ml+   38
03. Jessey Bogaerts                (Je)  w1 ( 407)   AD+IM-Sl+MM+   34
04. Ahmed Sahin                    (AS)#    ( 375)   Wh+Ml-JZ+##    34
Spelers no 3 en 4 schuiven alleen door als de groep even wordt

Stand na 4e ronde, 1e periode                Lopergroep (18)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Marijn Lindeman                (Ml)  w1 ( 417)   AS+EG+LD+IM-   39
02. Ilse van der Meulen            (IM)     ( 377)   GK+Je+FK+Ml+   38
03. Jessey Bogaerts                (Je)  w1 ( 407)   AD+IM-Sl+MM+   34
04. Ahmed Sahin                    (AS)#    ( 375)   Wh+Ml-JZ+##    34
05. Gurkan Kandemir                (GK)# w1 ( 368)   Je+IM-Wh+##    34
06. Wu Liang Jong                  (Wu)     ( 310)   Pd-jM+MM+AD+   34
07. Senne van het Loo              (Sl)# w1 ( 340)   jM+AD+Je-SW-   32
08. Bram Bleumink                  (Ba)# w3 ( 339)   ## -- SW+Sk+   31
09. Arnoud Dronkers                (AD)  w2 ( 306)   Je-Sl-Wh+Wu-   31
10. Sem Wisse                      (SW)# z1 ( 361)   ## -- Ba-Sl+   30
11. Jasmijn Leisink                (Ja)# w1 ( 341)   Wu-EG+Pd+--    30
12. Elmar de Groot                 (EG)  w2 ( 314)   Ja-Ml-JZ+JC+   30
13. Mees Kuiper                    (MM)#    ( 236)   LH+JC+Wu-Je-   29
14. Pepijn van Dinther             (Pd)#    ( 357)   Ml-Wu+Ja---    28
15. Jona Michiels                  (jM)#    ( 302)   ## Sl-Wu---    28
16. Jakob van Zanten               (JZ)# w2 ( 252)   Wh+AS-EG-JW-   28
17. Wout van Harten                (Wh)  w1 ( 249)   GK-JZ-AD-JH+   28
18. Sibren Beeker                  (SB)#    ( 347)   ## -- -- --    26

De volgende spelers spelen deze week mee in deze groep:
01. Jamie Wiegman                  (JW)  z2 ( 285)   TB+ZK+JC-JZ+   27
02. Sander Koelmans                (Sk)# z1 ( 280)   AB+JL+JH+Ba-   26
03. Jason Chen                     (JC)     ( 272)   LH+MM-JW+EG-   26
04. Lucas Heijboer                 (LH)  z1 ( 263)   JC-MM-TP+DL+   25
Spelers no 3 en 4 schuiven alleen door als de groep even wordt

Stand na 4e ronde, 1e periode                Pionnengroep (24)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Jamie Wiegman                  (JW)  z2 ( 285)   TB+ZK+JC-JZ+   27
02. Sander Koelmans                (Sk)# z1 ( 280)   AB+JL+JH+Ba-   26
03. Jason Chen                     (JC)     ( 272)   LH+MM-JW+EG-   26
04. Lucas Heijboer                 (LH)  z1 ( 263)   JC-MM-TP+DL+   25
05. Thijs Bouman                   (TB)  z1 ( 281)   JW-AB+ZK+AB+   24
06. Matthias van Asperen           (ma)     ( 262)   Ms+LV+DL+eY+   24
07. Jonathan Heringa               (JH)  w1 ( 226)   ZK+eY-Sk-Wh-   24
08. Daniel Lesnoj                  (DL)# w1 ( 240)   JL+RR+ma-LH-   22
09. Arun Sewnath                   (AA)     ( 206)   LV+sS+RR+JL=   22
10. Zion Keizer                    (ZK)# z2 ( 197)   JH-JW-AB=TB-   21
11. Arjen Bossinga                 (AB)     ( 195)   Sk-TB-ZK=TB-   21
12. Tijs van Peer                  (TP)#    ( 203)   TB--- LH-RR+   20
13. Nadem Turan                    (NT)# z1 ( 241)   -- RR=Ms+--    19
14. Evliya Sirri Yigitsoy          (eY)     ( 225)   YS+JH+JL+ma-   18
15. Metin Sahin                    (Ms)#    ( 198)   LV+ma-NT-##    18
16. Julia Loonen                   (JL)  z2 ( 178)   DL-Sk-eY-AA=   18
17. Shaya Sewnath                  (sS)     ( 167)   tT=AA-dD=LV+   18
18. Rowan Sewnath                  (RR)#    ( 161)   NT=DL-AA-TP-   18
19. Efrail Musa Yigitsoy           (EY)     ( 208)   dD=tT+LV=YS=   17
20. Alex Chen                      (AC)#    ( 200)   ## -- -- --    16
21. Dilay Dilekci                  (dD)     ( 196)   EY=YS=sS=tT=   16
22. Tarik Celikyuret               (tT)     ( 169)   sS=EY-YS=dD=   16
23. Lucas Velderman                (LV)     ( 154)   AA-ma-EY=sS-   16
24. Yuna Staalman                  (YS)     ( 188)   eY-dD=tT=EY=   15