Hieronder de stand na de derde ronde. Komende ronde spelen de koplopers van de verschillende groepen weer mee met een groep hoger.

 Stand na 3e ronde, 1e periode                Keizergroep (12)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Elmar Roothaan                 (ER)# z1 (1821)   DV+## MR+CS+   73
02. Arthur Maters                  (Ar)#    (1796)   -- CS+## --    69
03. Mika Rutjens                   (MR)  z1 (1643)   -- LE+ER-TH=   69
04. Frank van Wijngaarden          (FW)#    (1600)   -- ## -- IK+   69
05. Tom van 't Hoff                (TH)#    (1531)   TT-## CS=MR=   69
06. Babak Zahmat (S)               (BZ)# z1 (1817)   -- IZ+## --    69
07. Anna Martinez                  (AM)# w1 (1790)   -- ## -- --    65
08. Sara Martinez                  (SM)#    (1581)   -- ## -- --    65
09. Ian Kock                       (IK)#    (1488)   -- ## -- FW-   65
10. Cathelijne Sanders (S)         (CS)  z1 (1947)   -- Ar-TH=ER-   65
11. Dick Vliek (S)                 (DV)# z1 (1771)   ER-## -- --    65
12. Peter Hamers (S)               (PH)#    (1484)   -- ## -- --    65

Doorschuiven van Koningsgroep naar Keizergroep is nog nader te bepalen.

 

Stand na 3e ronde, 1e periode                Koningsgroep (10)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Lise Heskens                   (lH)  z3 (1324)   -- SA+TT+LR+   65
02. Lodewijk Entrop                (LE)  z2 (1485)   -- MR-IZ+TT+   62
03. Lorens Konecny                 (LK)#    (1034)   WW=TT-## Ya+   59
04. Lars Rutjens                   (LR)# z1 (1007)   Lu+Ya+## lH-   59
05. Ilan van der Zand              (IZ)  z1 (1441)   Im+BZ-LE-SA+   58
06. Saša Albers                    (SA)  z1 (1199)   JM+lH-Ya+IZ-   57
07. Thijmen Terpstra               (TT)     (1190)   TH+LK+lH-LE-   57
08. Mark Bakker                    (Ma)#    (1439)   -- ## -- --    55
09. Imre Woest                     (Im)#    (1386)   IZ-## -- --    55
10. Yaron Huberts                  (Ya)     ( 947)   -- LR-SA-LK-   53

De volgende spelers spelen deze week mee in deze groep:
01. Julian van Meegen              (JM)  w1 ( 937)   PD=MH=TD=AS+   52
02. Thiemen Dekker                 (TD)     ( 798)   sB+AS+JM=MK+   52
03. Ruben Cabri                    (RC)  z1 ( 829)   MK-Si+sB+MW+   51
04. Ruben Loonen                   (RL)     ( 768)   DD+mB+JA-MH+   51
Spelers no 3 en 4 schuiven alleen door als de groep even wordt

 

Stand na 3e ronde, 1e periode                Damegroep (18)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Julian van Meegen              (JM)  w1 ( 937)   PD=MH=TD=AS+   52
02. Thiemen Dekker                 (TD)     ( 798)   sB+AS+JM=MK+   52
03. Ruben Cabri                    (RC)  z1 ( 829)   MK-Si+sB+MW+   51
04. Ruben Loonen                   (RL)     ( 768)   DD+mB+JA-MH+   51
05. Julian van Dijk                (Ju)#    ( 917)   JM-MH+MW=##    50
06. Pjotr Dam                      (PD)# w2 ( 808)   RL-JM=JA+##    50
07. Jermo Aluy                     (JA)  z1 ( 744)   AS+PD-RL+sB-   50
08. Mike van Bergen                (mB)#    ( 729)   SL=RL-MW+SL+   50
09. Mahbod Hatamirad               (MH)  z1 ( 896)   Ju-JM=MK+RL-   49
10. Lucas van der Weiden           (Lu)# w1 ( 874)   MH-MW+sB-##    49
11. Mats Keurntjes                 (MK)  z2 ( 820)   RC+Si+MH-TD-   49
12. Wouter Wieggers                (WW)# z1 ( 809)   Si-## AS+Si+   49
13. Sjoerd Vosselman Bosch         (sB)#    ( 740)   TD-Lu+RC-JA+   49
14. Sietse Twijnstra               (Si)  w1 ( 792)   MK-RC-SL+WW-   47
15. Dominick van Dijk              (DD)#    ( 703)   JA-RL-SL+##    47
16. Marco Wieland                  (MW)#    ( 763)   Lu-Ju=mB-RC-   46
17. Sjoerd Loonen                  (SL)     ( 680)   mB=DD-Si-mB-   46
18. Abel Hogenhout                 (AS)  z1 ( 673)   JA-TD-WW-JM-   45

De volgende spelers spelen deze week mee in deze groep:
01. Raphael van Meegen             (Rm)# w1 ( 542)   Mc=Es+DH+RW+   42
02. Sil Hameleers                  (SH)  z1 ( 562)   DH+Th+DW+Fa+   41
03. Karsten Dam                    (KD)# z2 ( 536)   RW-## RW+SK-   41
04. Iva Binnendijk                 (Iv)#    ( 474)   GT-DW+BW+##    41
Spelers no 3 en 4 schuiven alleen door als de groep even wordt

 

Stand na 3e ronde, 1e periode                Torengroep (18)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Raphael van Meegen             (Rm)# w1 ( 542)   Mc=Es+DH+RW+   42
02. Sil Hameleers                  (SH)  z1 ( 562)   DH+Th+DW+Fa+   41
03. Karsten Dam                    (KD)# z2 ( 536)   RW-## RW+SK-   41
04. Iva Binnendijk                 (Iv)#    ( 474)   GT-DW+BW+##    41
05. Sylvan Kenbeek                 (SK)     ( 456)   GT+LD+Th-KD+   41
06. Elijah Sampson                 (Es)     ( 493)   Rm-Mc-BW=FK+   40
07. Sam Michiels                   (Sm)# w2 ( 656)   ## -- FK+BW+   39
08. Diede Hameleers                (DH)     ( 605)   SH-Fa+Rm-Mc+   39
09. Thijs van Harten               (Th)  w1 ( 568)   Fa-SH-SK+DW-   39
10. Fardad Nejad                   (Fa)# w1 ( 554)   Th+DH-Mc+SH-   39
11. Demian Wellink                 (DW)     ( 521)   Iv-RW-SH-Th+   39
12. Rick Wellink                   (RW)     ( 443)   BW-DW+KD-Rm-   39
13. Floran Ahoud                   (Mc)  z1 ( 492)   Rm=Es+Fa-DH-   38
14. Aristides Buntura              (aB)     ( 448)   -- -- LD+GT+   38
15. Boaz van Weele                 (BW)#    ( 423)   RW+Iv-Es=Sm-   38
16. Fabian Kenbeek                 (FK)  w2 ( 432)   LD+GT+Sm-Es-   37
17. Guyon Terpstra                 (GT)     ( 419)   SK-FK-LD+aB-   37
18. Liam Denys                     (LD)     ( 348)   FK-SK-GT-aB-   33

De volgende spelers spelen deze week mee in deze groep:
01. Marijn Lindeman                (Ml)  w1 ( 424)   GK+Pd+AS+EG+   35
02. Ilse van der Meulen            (IM)     ( 346)   JZ+EG+GK+Je+   33
03. Ahmed Sahin                    (AS)     ( 375)   Ja+Wh+Ml-JZ+   31
04. Gurkan Kandemir                (GK)  w1 ( 368)   Ml-Je+IM-Wh+   31
Spelers no 3 en 4 schuiven alleen door als de groep even wordt

 

Stand na 3e ronde, 1e periode                Lopergroep (18)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Marijn Lindeman                (Ml)  w1 ( 424)   GK+Pd+AS+EG+   35
02. Ilse van der Meulen            (IM)     ( 346)   JZ+EG+GK+Je+   33
03. Ahmed Sahin                    (AS)     ( 375)   Ja+Wh+Ml-JZ+   31
04. Gurkan Kandemir                (GK)  w1 ( 368)   Ml-Je+IM-Wh+   31
05. Senne van het Loo              (Sl)# w1 ( 363)   GK-## jM+AD+   31
06. Jessey Bogaerts                (Je)  w1 ( 391)   Pd+GK-AD+IM-   29
07. Jasmijn Leisink                (Ja)# w1 ( 341)   AS-Wu-EG+Pd+   29
08. Wu Liang Jong                  (Wu)     ( 287)   AD-Ja+Pd-jM+   29
09. Arnoud Dronkers                (AD)  w2 ( 310)   Wu+JZ+Je-Sl-   28
10. Mees Kuiper                    (MM)#    ( 251)   AB+tT+LH+JC+   28
11. Sem Wisse                      (SW)# w1 ( 363)   EG+Je-## --    27
12. Pepijn van Dinther             (Pd)#    ( 357)   Je-Ml-Wu+Ja-   27
13. Jona Michiels                  (jM)#    ( 302)   EG+## Sl-Wu-   27
14. Jakob van Zanten               (JZ)# w2 ( 275)   IM-AD-Wh+AS-   27
15. Bram Bleumink                  (Ba)# w1 ( 315)   AS-AD=## --    26
16. Sibren Beeker                  (SB)#    ( 347)   -- ## -- --    25
17. Elmar de Groot                 (EG)     ( 292)   Wh+IM-Ja-Ml-   25
18. Wout van Harten                (Wh)  z1 ( 246)   EG-AS-GK-JZ-   25

De volgende spelers spelen deze week mee in deze groep:
01. Jamie Wiegman                  (JW)  z2 ( 285)   Ms+Sk=TB+ZK+   23
02. Sander Koelmans                (Sk)# w1 ( 279)   TB+JW=AB+JL+   22
03. Jason Chen                     (JC)  w2 ( 271)   ma+sS+LH+MM-   22
04. Jonathan Heringa               (JH)  w1 ( 249)   sS+ma+ZK+eY-   22
Spelers no 3 en 4 schuiven alleen door als de groep even wordt

 

Stand na 3e ronde, 1e periode                Pionnengroep (26)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Jamie Wiegman                  (JW)  z2 ( 285)   Ms+Sk=TB+ZK+   23
02. Sander Koelmans                (Sk)# w1 ( 279)   TB+JW=AB+JL+   22
03. Jason Chen                     (JC)  w2 ( 271)   ma+sS+LH+MM-   22
04. Jonathan Heringa               (JH)  w1 ( 249)   sS+ma+ZK+eY-   22
05. Daniel Lesnoj                  (DL)# w1 ( 265)   TB+## JL+RR+   21
06. Lucas Heijboer                 (LH)  z1 ( 241)   AA+RR+JC-MM-   20
07. Thijs Bouman                   (TB)  z3 ( 263)   Sk-TP+JW-AB+   19
08. Matthias van Asperen           (ma)  z2 ( 237)   JC-JH-Ms+LV+   19
09. Zion Keizer                    (ZK)# z2 ( 206)   Ms+## JH-JW-   19
10. Arjen Bossinga                 (AB)  w2 ( 204)   MM-tT+Sk-TB-   19
11. Nadem Turan                    (NT)# z1 ( 241)   ## -- RR=Ms+   18
12. Arun Sewnath                   (AA)     ( 195)   LH-JL=LV+sS+   18
13. Tijs van Peer                  (TP)#    ( 202)   ## LV+TB---    17
14. Rowan Sewnath                  (RR)#    ( 184)   JL=LH-NT=DL-   17
15. Julia Loonen                   (JL)     ( 187)   RR=AA=DL-Sk-   16
16. Ilayda Karabulut               (IK)#    ( 241)   -- ## -- --    15
17. Evliya Sirri Yigitsoy          (eY)     ( 227)   -- -- YS+JH+   15
18. Sil Schrijver                  (SS)#    ( 220)   -- ## -- --    15
19. Alex Chen                      (AC)#    ( 200)   -- ## -- --    15
20. Metin Sahin                    (Ms)     ( 198)   JW-LV+ma-NT-   15
21. Efrail Musa Yigitsoy           (EY)     ( 211)   -- -- dD=tT+   14
22. Lucas Velderman                (LV)     ( 164)   TP-Ms-AA-ma-   14
23. Shaya Sewnath                  (sS)     ( 153)   JH-JC-tT=AA-   14
24. Dilay Dilekci                  (dD)     ( 200)   -- -- EY=YS=   13
25. Tarik Celikyuret               (tT)     ( 166)   AB-MM-sS=EY-   13
26. Yuna Staalman                  (YS)     ( 188)   -- -- eY-dD=   12