Afgelopen week is de tweede ronde van de eerste periode gespeeld. Hieronder de stand na deze tweede ronde.

 

Stand na 2e ronde, 1e periode                Keizergroep (12)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Elmar Roothaan                 (ER)# z2 (1801)   -- DV+## MR+   68
02. Arthur Maters                  (Ar)#    (1796)   -- -- CS+##    68
03. Babak Zahmat (S)               (BZ)# z1 (1817)   -- -- IZ+##    68
04. Mika Rutjens                   (MR)  z2 (1649)   -- -- LE+ER-   66
05. Tom van 't Hoff                (TH)# w1 (1525)   LK+TT-## CS=   66
06. Anna Martinez                  (AM)# w1 (1790)   -- -- ## --    64
07. Frank van Wijngaarden          (FW)# z1 (1593)   -- -- ## --    64
08. Sara Martinez                  (SM)#    (1581)   -- -- ## --    64
09. Ian Kock                       (IK)# w1 (1495)   -- -- ## --    64
10. Cathelijne Sanders             (CS)     (1967)   -- -- Ar-TH=   64
11. Dick Vliek (S)                 (DV)# z1 (1771)   -- ER-## --    64
12. Peter Hamers (S)               (PH)#    (1484)   -- -- ## --    64

Stand na 2e ronde, 1e periode                Koningsgroep (10)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Lise Heskens                   (lH)  z2 (1323)   -- -- SA+TT+   60
02. Lars Rutjens                   (LR)# z2 (1008)   -- Lu+Ya+##    58
03. Lodewijk Entrop                (LE)  z1 (1484)   -- -- MR-IZ+   57
04. Saša Albers                    (SA)  z2 (1201)   AS+JM+lH-Ya+   56
05. Thijmen Terpstra               (TT)  z1 (1191)   IZ-TH+LK+lH-   56
06. Mark Bakker                    (Ma)#    (1439)   -- -- ## --    54
07. Imre Woest                     (Im)#    (1386)   Lu+IZ-## --    54
08. Lorens Konecny                 (LK)# z1 (1026)   TH-WW=TT-##    54
09. Ilan van der Zand              (IZ)     (1439)   TT+Im+BZ-LE-   53
10. Yaron Huberts                  (Ya)  w1 ( 955)   -- -- LR-SA-   52

Stand na 2e ronde, 1e periode                Damegroep (18)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Julian van Meegen              (JM)  z1 ( 942)   Si+Ju+PD=MH=   48
02. Mats Keurntjes                 (MK)  z2 ( 843)   SL+RC-RC+Si+   48
03. Thiemen Dekker                 (TD)     ( 777)   PD-RL+sB+AS+   48
04. Ruben Loonen                   (RL)  z2 ( 761)   PD+TD-DD+mB+   48
05. Julian van Dijk                (Ju)     ( 917)   WW+JM-MH+MW=   47
06. Pjotr Dam                      (PD)  w2 ( 808)   TD+RL-JM=JA+   47
07. Jermo Aluy                     (JA)  z1 ( 744)   MH=DD+AS+PD-   47
08. Mahbod Hatamirad               (MH)  w1 ( 907)   JA=Lu+Ju-JM=   46
09. Lucas van der Weiden           (Lu)  w1 ( 874)   DD+MH-MW+sB-   46
10. Ruben Cabri                    (RC)  w1 ( 811)   AS-MK+MK-Si+   46
11. Sjoerd Vosselman Bosch         (sB)#    ( 735)   -- ## TD-Lu+   46
12. Marco Wieland                  (MW)#    ( 789)   -- ## Lu-Ju=   45
13. Mike van Bergen                (mB)#    ( 702)   -- ## SL=RL-   45
14. Sjoerd Loonen                  (SL)     ( 698)   MK-AS+mB=DD-   45
15. Sietse Twijnstra               (Si)  z1 ( 797)   JM-WW+MK-RC-   44
16. Wouter Wieggers                (WW)# z1 ( 790)   LK=Ju-Si-##    44
17. Dominick van Dijk              (DD)     ( 703)   Lu-JA-RL-SL+   44
18. Abel Hogenhout                 (AS)  w1 ( 682)   RC+SL-JA-TD-   44

Stand na 2e ronde, 1e periode                Torengroep (18)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Karsten Dam                    (KD)# z2 ( 546)   FK+SH+RW-##    38
02. Iva Binnendijk                 (Iv)     ( 474)   SH+GT-DW+BW+   38
03. Rick Wellink                   (RW)  w2 ( 459)   SK+LD+BW-DW+   38
04. Sylvan Kenbeek                 (SK)     ( 444)   RW-LD+GT+LD+   38
05. Raphael van Meegen             (Rm)# w1 ( 517)   GT-## Mc=Es+   37
06. Floran Ahoud                   (Mc)  z1 ( 509)   DH+DW-Rm=Es+   37
07. Diede Hameleers                (DH)  z2 ( 615)   Th-FK+SH-Fa+   36
08. Thijs van Harten               (Th)  z1 ( 578)   DH+SH+Fa-SH-   36
09. Fardad Nejad                   (Fa)# w1 ( 557)   DW+## Th+DH-   36
10. Sil Hameleers                  (SH)  w1 ( 538)   KD-Th-DH+Th+   36
11. Demian Wellink                 (DW)     ( 516)   GT+Mc+Iv-RW-   36
12. Elijah Sampson                 (Es)  w2 ( 486)   FK+SK+Rm-Mc-   36
13. Fabian Kenbeek                 (FK)  w2 ( 445)   Es-DH-LD+GT+   36
14. Boaz van Weele                 (BW)#    ( 423)   -- ## RW+Iv-   36
15. Sam Michiels                   (Sm)#    ( 650)   DH+AS+## --    34
16. Marijn Cabri                   (MC)#    ( 517)   -- -- ## --    34
17. Guyon Terpstra                 (GT)     ( 422)   DW-Iv+SK-FK-   34
18. Liam Denys                     (LD)     ( 366)   SK-RW-FK-SK-   32

Stand na 2e ronde, 1e periode                Lopergroep (18)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Marijn Lindeman                (Ml)  w1 ( 408)   jM+AS+GK+Pd+   30
02. Ahmed Sahin                    (AS)     ( 377)   Ba+Ml-Ja+Wh+   28
03. Gurkan Kandemir                (GK)  w1 ( 376)   AD+Sl+Ml-Je+   28
04. Ilse van der Meulen            (IM)     ( 315)   Wh+Wu-JZ+EG+   28
05. Arnoud Dronkers                (AD)     ( 329)   GK-Ba=Wu+JZ+   27
06. Jessey Bogaerts                (Je)  w1 ( 398)   Sl-SW+Pd+GK-   26
07. Sem Wisse                      (SW)# w1 ( 363)   RW-EG+Je-##    26
08. Senne van het Loo              (Sl)# w1 ( 341)   IM+Je+GK-##    26
09. Jona Michiels                  (jM)# w2 ( 328)   LH+Ml-EG+##    26
10. Wu Liang Jong                  (Wu)     ( 281)   IM+Wh-AD-Ja+   26
11. Bram Bleumink                  (Ba)# w1 ( 315)   AD-AS-AD=##    25
12. Mark Shrubsole                 (MS)#    ( 397)   SW+RM+## --    24
13. Pepijn van Dinther             (Pd)#    ( 363)   GK-## Je-Ml-   24
14. Sibren Beeker                  (SB)#    ( 347)   Ms+-- ## --    24
15. Jasmijn Leisink                (Ja)# w1 ( 315)   -- ## AS-Wu-   24
16. Elmar de Groot                 (EG)     ( 310)   SW-jM-Wh+IM-   24
17. Jakob van Zanten               (JZ)# w2 ( 271)   JH+## IM-AD-   24
18. Wout van Harten                (Wh)  z1 ( 265)   IM-Wu+EG-AS-   24

Stand na 2e ronde, 1e periode                Pionnengroep (23)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Jason Chen                     (JC)  w2 ( 273)   LV+JW=ma+sS+   19
02. Lucas Heijboer                 (LH)  z1 ( 266)   ma+JH=AA+RR+   19
03. Jonathan Heringa               (JH)  z1 ( 253)   AA+LH=sS+ma+   19
04. Jamie Wiegman                  (JW)  z2 ( 264)   sS+JC=Ms+Sk=   18
05. Zion Keizer                    (ZK)#    ( 226)   -- JL+Ms+##    18
06. Arjen Bossinga                 (AB)  w2 ( 224)   DL+AA+MM-tT+   18
07. Mees                           (MM)#    ( 224)   -- ## AB+tT+   18
08. Sander Koelmans                (Sk)# w3 ( 261)   Wh-## TB+JW=   17
09. Thijs Bouman                   (TB)  z5 ( 265)   Ms+DL-Sk-TP+   16
10. Daniel Lesnoj                  (DL)# z1 ( 246)   Wu-AB-TB+##    16
11. Tijs van Peer                  (TP)#    ( 202)   -- ## LV+TB-   16
12. Julia Loonen                   (JL)     ( 205)   ZK-LV=RR=AA=   15
13. Rowan                          (RR)#    ( 191)   -- ## JL=LH-   15
14. Ilayda Karabulut               (IK)#    ( 241)   -- -- ## --    14
15. Nadem Turan                    (NT)# w1 ( 232)   JW--- ## --    14
16. Metin Sahin                    (Ms)  z2 ( 221)   TB-ZK-JW-LV+   14
17. Sil Schrijver                  (SS)#    ( 220)   -- -- ## --    14
18. Matthias van Asperen           (ma)     ( 216)   LH-sS+JC-JH-   14
19. Alex Chen                      (AC)#    ( 200)   -- -- ## --    14
20. Lucas Velderman                (LV)  z2 ( 185)   JC-JL=TP-Ms-   13
21. Arun                           (AA)     ( 172)   JH-AB-LH-JL=   13
22. Shaya                          (sS)  w2 ( 164)   JW-ma-JH-JC-   12
23. Tarik                          (tT)     ( 177)   -- -- AB-MM-   11

Stand na 2e ronde, 1e periode                Startgroep (0)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------


Stand aangemaakt met Indeling Interne Jeugd Competitie voor SV De Toren