Hieronder nu de volledige eindstand van alle 8 groepen. Wat is het spannend tot het laatst en regelmatig zal dewebsite opgevraagd zijn om te kijken of de definitieve uitslagen al binnen zijn. Want in het eigen werk kunnen toch nog wat foutjes geslopen zijn!

Stand na 8e ronde, 4e periode                Keizergroep (41)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Ilan van der Zand              (IZ)  z2 (1331)   BM+YH+TT+Im+   90
02. Thijmen Terpstra               (TT)  z1 (1072)   LE+PH+IZ-TH+   90
03. Imre Woest                     (Im)#    (1266)   TH+DV=Lu+IZ-   88
04. Lars Rutjens                   (LR)# z1 ( 877)   Lu+AS+-- Lu+   88
05. Tom van 't Hoff                (TH)#    (1393)   Im-## LK+TT-   84
06. Mahbod Hatamirad               (MH)# w1 ( 793)   Si=RL+## --    84
07. Elmar Roothaan                 (ER)# z1 (1676)   -- b(+-- DV+   82
08. Lorens Konecny                 (LK)# z2 ( 911)   FS+-- TH-WW=   82
09. Lucas van der Weiden           (Lu)# w1 ( 775)   LR-WW+Im-LR-   82
10. Wouter Wieggers                (WW)# z1 ( 689)   AS+Lu-RL+LK=   82
11. Lodewijk Entrop                (LE)# z1 (1357)   TT-GB+-- --    80
12. Mika Rutjens                   (MR)# z2 (1530)   BZ-PL=-- --    78
13. Dick Vliek (S)                 (DV)# z1 (1651)   -- Im=-- ER-   78
14. Mark Bakker                    (Ma)#    (1319)   -- -- -- --    76
15. Yaron Huberts                  (Ya)# z1 ( 848)   PD+-- -- --    76
16. Frank van Wijngaarden          (FW)# z1 (1473)   -- -- -- --    74
17. Peter Hamers (S)               (PH)#    (1364)   -- TT--- --    74
18. Babak Zahmat (S)               (BZ)#    (1696)   MR+## -- --    73
19. Saša Albers                    (SA)  z2 (1200)   -- -- AS+JM+   73
20. Arthur Maters                  (Ar)# w1 (1655)   -- -- -- --    72
21. Julian van Meegen              (JM)# z1 ( 814)   -- -- -- SA-   72
22. Anna Martinez                  (AM)# w1 (1670)   -- -- -- --    70
23. Sara Martinez                  (SM)#    (1461)   -- -- -- --    70
24. Ian Kock                       (IK)# w1 (1375)   -- -- -- --    70
25. Jeroen van Onzen (S)           (JO)# w1 (2101)   sB+## -- --    70
26. Malcolm Lok                    (ML)#    (1802)   -- -- -- --    70
27. Peter Lincewicz (S)            (PL)# w1 (1644)   -- MR=-- --    69
28. Bart vd Akker (S)              (B()# w1 (1479)   ## -- -- --    69
29. Fred Schonis (S)               (FS)# w2 ( 943)   LK-## -- --    69
30. Theo Giesbers (S)              (TG)#    ( 775)   RL-## -- --    69
31. Jan M. van Leeuwen (S)         (jL)#    (1892)   -- -- -- --    67
32. Ad Braam (S)                   (AB)#    (1491)   -- -- -- --    67
33. Arie Schouten (S)              (A()# z1 (1491)   ## -- -- --    67
34. Hendrik Elsinga (S)            (HE)# z1 (1480)   ## -- -- --    67
35. Kees Spruyt (S)                (KS)# z1 (1424)   ## -- -- --    67
36. Arnoud Roothaan (S)            (AR)# w1 (1277)   ## -- -- --    67
37. Gerjan Brands (S)              (GB)#    (1074)   ## LE--- --    67
38. Sebas Beumer (S)               (sB)# z1 (2085)   JO-## -- --    66
39. Bert Maas (S)                  (BM)# w1 (1288)   IZ-## -- --    66
40. Bart van Onzen (S)             (b()# w1 (2076)   -- ER-## --    65
41. Yannick van der Horst (S)      (YH)# w1 (1193)   -- IZ-## --    65

Stand na 8e ronde, 4e periode                Koningsgroep (14)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Sietse Twijnstra               (Si)# z1 ( 695)   ## MK-RL+RC=   81
02. Mats Keurntjes                 (MK)  z2 ( 707)   MJ+Si+RC-SL+   80
03. Ruben Cabri                    (RC)# w1 ( 695)   JA+SH+MK+Si=   77
04. Pjotr Dam                      (PD)# w2 ( 676)   DH-Sm+SL+RL=   76
05. Ruben Loonen                   (RL)  z2 ( 618)   MH-WW-Si-PD=   76
06. Sjoerd Loonen                  (SL)     ( 585)   SH+MJ+PD-MK-   75
07. Abel Hogenhout                 (AS)# w1 ( 574)   LR-SA-DH+Sm-   75
08. Diede Hameleers                (DH)  z1 ( 533)   PD+JA=AS-Sm-   73
09. Jermo Aluy                     (JA)# z1 ( 605)   -- RC-DH=--    68
10. Sam Michiels                   (Sm)#    ( 530)   DW+PD-DH+AS+   66
11. Symen Goddijn                  (SG)#    ( 482)   SL-DH--- --    66
12. Julian van Dijk                (Ju)#    ( 796)   -- -- -- --    64
13. Jian van de Pol                (JP)#    ( 627)   -- -- -- --    64
14. Dominick van Dijk              (DD)#    ( 595)   DH--- -- --    63

Stand na 8e ronde, 4e periode                Damegroep (13)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Merijn Jansen                  (MJ)#    ( 478)   JJ+SL-Th-JJ+   68
02. Karsten Dam                    (KD)# z1 ( 428)   WH+GT+Mc+##    68
03. Thijs van Harten               (Th)#    ( 486)   Iv+Es+MJ+JJ-   67
04. Jesse Jansen                   (JJ)#    ( 448)   MJ-DW+Th+MJ-   67
05. Fardad Nejad                   (Fa)# w1 ( 432)   Es-RW+SH+DW+   66
06. Demian Wellink                 (DW)#    ( 411)   Sm-JJ-Mc+Fa-   66
07. Sil Hameleers                  (SH)     ( 418)   SL-RC-Fa-Mc-   64
08. Floran Ahoud                   (Mc)# z1 ( 367)   RW+KD-DW-SH+   62
09. Wouter Hodzelmans              (WH)#    ( 418)   Th=KD--- --    58
10. Iva Binnendijk                 (Iv)#    ( 323)   Th-GT+Rm-Es+   58
11. Guyon Terpstra                 (GT)#    ( 322)   KD-Iv-Es+Rm+   57
12. Raphael van Meegen             (Rm)# w1 ( 385)   -- -- Iv+GT-   56
13. Marijn Cabri                   (MC)#    ( 397)   -- -- -- --    50

Stand na 8e ronde, 4e periode                Torengroep (12)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Elijah Sampson                 (Es)# w1 ( 355)   Fa+Th-GT-Iv-   61
02. Fabian Kenbeek                 (FK)# w1 ( 323)   RM+-- RW+AS=   57
03. Rick Wellink                   (RW)# w1 ( 298)   Mc-Fa-FK-SW+   54
04. Boaz van Weele                 (BW)#    ( 299)   -- Sl+Ml+--    52
05. Sylvan Kenbeek                 (SK)# w1 ( 309)   RM+Es--- --    51
06. Ruben van der Meulen           (RM)#    ( 279)   FK--- AS-MS-   51
07. Ahmed Sahin                    (AS)     ( 241)   Ja+Sl+RM+FK=   51
08. Jasmijn Leisink                (Ja)# w1 ( 221)   ## AS-LD---    49
09. Jessey Bogaerts                (Je)# w1 ( 285)   LD-AS+-- --    48
10. Mark Shrubsole                 (MS)#    ( 277)   -- -- SW+RM+   48
11. Sem Wisse                      (SW)# w1 ( 244)   -- -- MS-RW-   46
12. Crijn Schumacher               (Cr)#    ( 231)   -- -- -- --    45

Stand na 8e ronde, 4e periode                Lopergroep (11)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Marijn Lindeman                (Ml)  w1 ( 243)   LD-BW-GK+LD-   50
02. Liam Denys                     (LD)#    ( 286)   Ml+Ja+Pd-Ml+   48
03. Gurkan Kandemir                (GK)  w1 ( 231)   AD+Sk+Ml-Pd+   47
04. Pepijn van Dinther             (Pd)#    ( 265)   Sk+AD+LD+GK-   46
05. Senne van het Loo              (Sl)# w1 ( 218)   BW-AS-Ba=IM+   45
06. Ilse van der Meulen            (IM)#    ( 171)   Ba-## AD+Sl-   44
07. Bram Bleumink                  (Ba)# w1 ( 205)   IM+-- Sl=AD-   42
08. Arnoud Dronkers                (AD)#    ( 199)   GK-Pd-IM-Ba+   42
09. Vera Maters                    (VM)# z1 ( 164)   AD-DL+-- --    35
10. Son Stavenuiter                (So)#    ( 265)   -- -- -- --    30
11. Rinse van der Bent             (RB)#    ( 103)   -- -- -- --    30

Stand na 8e ronde, 4e periode                Paardengroep (10)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Wu Liang                       (Wu)     ( 156)   JH=EG-Wh+DL+   36
02. Sander Koelmans                (Sk)# w3 ( 128)   Pd-GK-DL-Wh-   35
03. Wout van Harten                (Wh)# z1 ( 162)   GK--- Wu-Sk+   34
04. Daniel Lesnoj                  (DL)# z1 ( 125)   VM--- Sk+Wu-   34
05. Sibren Beeker                  (SB)#    ( 227)   -- EG-Ms+--    32
06. Elmar de Groot                 (EG)#    ( 215)   -- SB+Wu+--    29
07. Matthias van Asperen           (ma)#    ( 121)   Ms+-- LH-TB=   29
08. Lucas Heijboer                 (LH)# w1 ( 118)   Ms-JZ=ma+jM-   29
09. Thijs Bouman                   (TB)# z3 ( 153)   JZ=-- jM+ma=   28
10. Martijn van Beekum             (MB)# w2 ( 125)   ## -- -- --    24

01. Jona Michiels                  (jM)  w2 ( 206)   JZ=JH+TB-LH+   38
Stand na 8e ronde, 4e periode                Pionnengroep (11)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Jona Michiels                  (jM)  w2 ( 206)   JZ=JH+TB-LH+   38
02. Jakob van Zanten               (JZ)# w2 ( 173)   jM=LH=Ms+JH+   32
03. Metin Sahin                    (Ms)  z2 ( 122)   LH+SB-JZ-JL+   25
04. Jonathan Heringa               (JH)# z1 ( 100)   Wu=jM-JZ-JC-   21
05. Nudem Turan                    (NT)# w1 ( 112)   -- JL+JW---    19
06. Jamie Wiegman                  (JW)#    ( 124)   -- JC+NT+##    11
07. Ilayda Karabulut               (IK)#    ( 121)   -- -- -- --    11
08. Lucas Velderman                (LV)#    ( 100)   Ms--- -- --    11
09. Jason Chen                     (JC)     ( 124)   JW-JL=JH+JL+   10
10. Julia Loonen                   (JL)  z2 ( 100)   NT-JC=Ms-JC-   10
11. Sil Schrijver                  (SS)#    ( 100)   NT-## -- --     7