Komende vrijdag is de laatste ronde van de vierde periode. Deze wordt begonnen met de volgende spannende stand waarin eigenlijk nog maar twee spelers zeker zijn. Dit gaat een spannende laatste ronde worden!

 Stand na 7e ronde, 4e periode                Keizergroep (41)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Imre Woest                     (Im)# z1 (1276)   JM+TH+DV=Lu+   87
02. Ilan van der Zand              (IZ)  z1 (1321)   KS+BM+YH+TT+   85
03. Thijmen Terpstra               (TT)     (1049)   AR+LE+PH+IZ-   85
04. Tom van 't Hoff                (TH)# z1 (1416)   BZ=Im-## LK+   83
05. Lars Rutjens                   (LR)#    ( 869)   -- Lu+AS+--    83
06. Mahbod Hatamirad               (MH)# w1 ( 793)   GB+Si=RL+##    83
07. Lucas van der Weiden           (Lu)#    ( 783)   LK=LR-WW+Im-   81
08. Lorens Konecny                 (LK)# z1 ( 921)   Lu=FS+-- TH-   79
09. Wouter Wieggers                (WW)# z2 ( 679)   FS=AS+Lu-RL+   79
10. Lodewijk Entrop                (LE)# z1 (1357)   MR=TT-GB+--    79
11. Elmar Roothaan                 (ER)#    (1664)   HE+-- b(+--    77
12. Mika Rutjens                   (MR)# z2 (1530)   LE=BZ-PL=--    77
13. Dick Vliek (S)                 (DV)# z2 (1663)   Ar=-- Im=--    77
14. Mark Bakker                    (Ma)#    (1319)   A(+-- -- --    75
15. Yaron Huberts                  (Ya)# z1 ( 848)   ## PD+-- --    75
16. Frank van Wijngaarden          (FW)# z1 (1473)   B(=-- -- --    73
17. Peter Hamers (S)               (PH)#    (1364)   -- -- TT---    73
18. Babak Zahmat (S)               (BZ)#    (1696)   TH=MR+## --    72
19. Arthur Maters                  (Ar)# w1 (1655)   DV=-- -- --    71
20. Julian van Meegen              (JM)# z2 ( 814)   Im--- -- --    71
21. Anna Martinez                  (AM)# w1 (1670)   -- -- -- --    69
22. Sara Martinez                  (SM)#    (1461)   -- -- -- --    69
23. Ian Kock                       (IK)# w1 (1375)   -- -- -- --    69
24. Jeroen van Onzen (S)           (JO)# w1 (2101)   -- sB+## --    69
25. Malcolm Lok                    (ML)#    (1802)   -- -- -- --    69
26. Peter Lincewicz (S)            (PL)# w1 (1644)   ## -- MR=--    68
27. Bart vd Akker (S)              (B()# w1 (1479)   FW=## -- --    68
28. Saša Albers                    (SA)  z1 (1200)   -- -- -- AS+   68
29. Fred Schonis (S)               (FS)# w2 ( 943)   WW=LK-## --    68
30. Theo Giesbers (S)              (TG)#    ( 775)   Si=RL-## --    68
31. Jan M. van Leeuwen (S)         (jL)#    (1892)   ## -- -- --    66
32. Ad Braam (S)                   (AB)#    (1491)   ## -- -- --    66
33. Arie Schouten (S)              (A()# z1 (1491)   Ma-## -- --    66
34. Hendrik Elsinga (S)            (HE)# z1 (1480)   ER-## -- --    66
35. Kees Spruyt (S)                (KS)# z1 (1424)   IZ-## -- --    66
36. Arnoud Roothaan (S)            (AR)# w1 (1277)   TT-## -- --    66
37. Gerjan Brands (S)              (GB)#    (1074)   MH-## LE---    66
38. Sebas Beumer (S)               (sB)# z1 (2085)   -- JO-## --    65
39. Bert Maas (S)                  (BM)# w1 (1288)   -- IZ-## --    65
40. Bart van Onzen (S)             (b()# w1 (2076)   -- -- ER-##    64
41. Yannick van der Horst (S)      (YH)# w1 (1193)   -- -- IZ-##    64

Stand na 7e ronde, 4e periode                Koningsgroep (14)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Mats Keurntjes                 (MK)     ( 714)   JA+DW+MJ+Si+   77
02. Sietse Twijnstra               (Si)# z1 ( 686)   TG=MH=## MK-   77
03. Ruben Loonen                   (RL)     ( 624)   AS-TG+MH-WW-   74
04. Sjoerd Loonen                  (SL)     ( 601)   SG+PD-SH+MJ+   74
05. Ruben Cabri                    (RC)# z1 ( 681)   Sm+## JA+SH+   73
06. Pjotr Dam                      (PD)#    ( 670)   SH+SL+DH-Sm+   72
07. Abel Hogenhout                 (AS)# z1 ( 579)   RL+WW-LR-SA-   72
08. Diede Hameleers                (DH)  w1 ( 558)   MJ+SG+PD+JA=   72
09. Jermo Aluy                     (JA)# z1 ( 605)   MK--- RC-DH=   67
10. Symen Goddijn                  (SG)#    ( 482)   ## SL-DH---    65
11. Julian van Dijk                (Ju)#    ( 796)   -- -- -- --    63
12. Jian van de Pol                (JP)#    ( 627)   ## -- -- --    63
13. Dominick van Dijk              (DD)#    ( 595)   SL=DH--- --    62
14. Sam Michiels                   (Sm)#    ( 500)   RC--- DW+PD-   61

Stand na 7e ronde, 4e periode                Damegroep (13)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Merijn Jansen                  (MJ)#    ( 478)   DH-MK-JJ+SL-   65
02. Karsten Dam                    (KD)  z1 ( 428)   Fa+WH+GT+Mc+   65
03. Thijs van Harten               (Th)#    ( 489)   WH=GT+Iv+Es+   64
04. Jesse Jansen                   (JJ)#    ( 445)   GT+-- MJ-DW+   64
05. Sil Hameleers                  (SH)     ( 448)   PD-DW+SL-RC-   63
06. Demian Wellink                 (DW)#    ( 414)   MK-SH-Sm-JJ-   63
07. Fardad Nejad                   (Fa)# z1 ( 406)   KD-Mc-Es-RW+   61
08. Floran Ahoud                   (Mc)# w1 ( 360)   FK+Fa+RW+KD-   59
09. Wouter Hodzelmans              (WH)#    ( 418)   ## Th=KD---    57
10. Iva Binnendijk                 (Iv)#    ( 316)   RW+-- Th-GT+   55
11. Raphael van Meegen             (Rm)# w1 ( 394)   -- -- -- --    53
12. Guyon Terpstra                 (GT)#    ( 288)   Es-Th-KD-Iv-   52
13. Marijn Cabri                   (MC)#    ( 397)   -- -- -- --    49
De volgende speler speelt mee:
01. Elijah Sampson                 (Es)# w1 ( 387)   GT+SK+Fa+Th-   59


Stand na 7e ronde, 4e periode                Torengroep (12)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Elijah Sampson                 (Es)# w1 ( 387)   GT+SK+Fa+Th-   59
02. Fabian Kenbeek                 (FK)# w1 ( 316)   Fa-Mc-RM+--    53
03. Rick Wellink                   (RW)# w1 ( 299)   AS+Ml+Mc-Fa-   51
04. Boaz van Weele                 (BW)#    ( 299)   AS+-- Sl+Ml+   51
05. Sylvan Kenbeek                 (SK)# w1 ( 309)   SW-RM+Es---    50
06. Ruben van der Meulen           (RM)#    ( 308)   -- SK-FK---    50
07. Jasmijn Leisink                (Ja)# w1 ( 221)   Je+## AS-LD-   48
08. Jessey Bogaerts                (Je)# w1 ( 285)   Ja-LD-AS+--    47
09. Ahmed Sahin                    (AS)     ( 221)   RW-Je-Ja+Sl+   47
10. Sem Wisse                      (SW)# w1 ( 267)   Je-SK+-- --    45
11. Crijn Schumacher               (Cr)#    ( 231)   GK+-- -- --    44
12. Mark Shrubsole                 (MS)#    ( 251)   SK-Ml--- --    43

Stand na 7e ronde, 4e periode                Lopergroep (11)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Marijn Lindeman                (Ml)  w1 ( 242)   Sl+RW-LD-BW-   47
02. Liam Denys                     (LD)#    ( 288)   Je+Sl+Ml+Ja+   45
03. Gurkan Kandemir                (GK)  z1 ( 228)   DL+Wh+AD+Sk+   44
04. Pepijn van Dinther             (Pd)# w2 ( 267)   -- -- Sk+AD+   43
05. Senne van het Loo              (Sl)# w1 ( 207)   Ml-LD-BW-AS-   41
06. Ilse van der Meulen            (IM)#    ( 168)   LD-Wh+Ba-##    41
07. Bram Bleumink                  (Ba)# w1 ( 219)   AD+Sk=IM+--    40
08. Arnoud Dronkers                (AD)#    ( 199)   VM+Sk+GK-Pd-   39
09. Vera Maters                    (VM)# z1 ( 164)   GK+AD-DL+--    34
10. Son Stavenuiter                (So)#    ( 265)   -- -- -- --    29
11. Rinse van der Bent             (RB)#    ( 103)   -- -- -- --    29

Stand na 7e ronde, 4e periode                Paardengroep (10)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Sander Koelmans                (Sk)# w1 ( 154)   Ba=AD-Pd-GK-   34
02. Sibren Beeker                  (SB)#    ( 227)   LH+-- EG-Ms+   31
03. Wout van Harten                (Wh)# z1 ( 164)   Sk-IM-GK---    31
04. Wu Liang                       (Wu)     ( 130)   TB-JL+JH=EG-   31
05. Daniel Lesnoj                  (DL)# w1 ( 123)   Wu+GK-VM---    31
06. Elmar de Groot                 (EG)#    ( 215)   JH+-- SB+Wu+   28
07. Matthias van Asperen           (ma)#    ( 132)   -- jM-Ms+--    27
08. Lucas Heijboer                 (LH)# w1 ( 114)   JL+JH+Ms-JZ=   26
09. Thijs Bouman                   (TB)# z1 ( 139)   jM-Wu+JZ=--    24
10. Martijn van Beekum             (MB)# w2 ( 125)   jM-## -- --    23
De volgende speler speelt mee:
01. Jona Michiels                  (jM)     ( 213)   ma+Ms+JZ=JH+   34


Stand na 7e ronde, 4e periode                Pionnengroep (11)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Jona Michiels                  (jM)     ( 213)   ma+Ms+JZ=JH+   34
02. Jakob van Zanten               (JZ)#    ( 154)   JH=TB=jM=LH=   27
03. Metin Sahin                    (Ms)  z2 ( 120)   ma-jM-LH+SB-   22
04. Jonathan Heringa               (JH)# z1 ( 100)   JZ=LH-Wu=jM-   20
05. Nudem Turan                    (NT)# w1 ( 112)   SS+-- JL+JW-   18
06. Ilayda Karabulut               (IK)#    ( 121)   -- -- -- --    10
07. Lucas Velderman                (LV)#    ( 100)   JL=Ms--- --    10
08. Julia Loonen                   (JL)     ( 100)   LH-Wu-NT-JC=    9
09. Jamie Wiegman                  (JW)     ( 124)   -- -- JC+NT+    8
10. Sil Schrijver                  (SS)#    ( 100)   JL=NT-## --     6
11. Jason Chen                     (JC)     ( 100)   -- -- JW-JL=    5


š