AANMELDEN KAN NOG EEN PAAR DAGEN !!!!!

De Toren staat altijd open voor initiatieven welke het schaken bevorderen. Na een geslaagd expirement in Eindhoven gaat Herman Grooten nu de lezing geven in Arnhem.

In overleg met de KNSB gaat IM Herman Grooten naar aanleiding van de populaire rubriek met de gelijknamige titel in Schaakmagazine een serie lezingen houden rondom de achtergronden van de meest gespeelde openingssystemen. In deze reeks worden openingen besproken aan de hand van karakteristieke pionnenstructuren en stereotiepe stellingsbeelden. Het uitgangspunt van deze benadering is om het begrip te vergroten van de typische stellingen die horen bij de diverse openingen.

Herman Grooten speelt voor Stukkenjagers in Tilburg, is trainer en schrijver. Hij heeft training gegeven aan nederlandse grootmeesters in hun jonge jaren, en traint nu diverse spelers die dezelfde stap hopen te maken.

Datum: Vrijdagavond 9 oktober
Aanvang: 19:45 – 22:15 uur
Plaats: Olympus College, Olympus 5, (ingang Zeegsingel ) Arnhem
Bijdrage : 12,50 (inclusief een uitgebreide reader om alles op het gemak na te lezen).
Flyer: Begrijp wat u doet
Meld je nu aan voor deze zeer leerzame avond, iedereen is welkom al zal het niveau van de dag gericht zijn op mensen van 1600-2200.