De Toren heeft een nieuwe ZomerKampioen: Rolf Hendriks! Op techniek ontdeed hij zich van Arie van der Deijl en is
daarmee voor de concurrentie niet meer te achterhalen.
Een mooie bezetting in de 11de ronde. Zo demonstreerde een van onze toppers Bram van der Velden de effectiviteit van het loperpaar. Het betere beukwerk verzorgde ditmaal Niels Matser. GerJan Brands pakt al 3 rondjes achtermekaar de volle buit. Alleen Jorick Laan onttrok zich aan de malaise bij de jeugd.
Han Winters staat al ronden lang bovenaan bij het snelschaken, maar kan de KO maar niet uitdelen. Daar valt de beslissing dus in de laatste ronde. Dat geldt ook voor de Combi, waar het tussen Rolf, Koen en Franke gaat.


SlotRonde maandag 24 augustus a.s.!
Graag 19:30 uur ter plekke aanmelden of anders bij CompetitieLeider Arie Schouten op 06-53371952, zodat we zo rond 19:45 uur van start kunnen gaan.




foto’s Han Winters




















Uitslagen Ronde 11Reg.Snel
Justin Gunther-Bram van der Velden0-1...0-1
Paul de Freytas-Jan Willem van Willigen1-0...0-1
Marcella Gunther-Martin Weijsenfeld0-1...1-0
Niels Matser-Tony Hogerhorst1-0...1-0
Erik Minderman-Jorick Laan½-½...0-1
Tom Brans-Erik Duijm1-0...1-0
Arie van der Deijl-Rolf Hendriks0-1...½-½
Jan Schoemaker-Dick Vliek½-½...0-1
Juan van den Anker-Han Winters½-½...1-0
Franke van Netten-Hans Derendorp½-½...1-0
Frank Laan-Quincy Wekker1-0...0-1
Cees Duijm-Gerjan Brands0-1...0-1
Ton Logtenberg-Reinier Heinz1-0...0-1
Frits Willems-René de Goey0-1...1-0

Partijen



ZOMERKAMPIOEN 2009: ROLF HENDRIKS






























































Stand ZomerCompetitieRatingGespeeldPunten
1Rolf Hendriks15521181
2Koen Maassen vd Brink1863862
3Rik Roelofs1766857
4Franke van Netten1507856
5Eric Roelofs1540856
6Jan Schoemaker14641151
7Erik Minderman1681747
8Tje Wing Au1866747
9Frank Laan1200642
10Fred Schonis1209541
11Tom Brans1701738
12Tony Hogerhorst1885738
13Gerjan Brands1322637
14Hans Derendorp1394636
15Paul de Freytas1896536
16Juan van den Anker1467935
17Jan Willem van Willigen1850734
18Han Winters1316833
19Marco Vastenhout1258431
20Martin Weijsenfeld1904431
21René de Goey1051729
22Iris Roelofs1492729
23Jorick Laan1681627
24Karl Denys1749527
25Ton Logtenberg1200725
26Mees van Osch1752325
27Arie van der Deijl1433724
28Frits Willems1165523
29Peter Lincewicz1790422
30Reinier Heinz1370821
31Michel Teunissen1912321
32Noud Lentjes1880220
33Bob Beeke2212220
34Raimond Vastenhout1668417
35Nick Beijerinck2087316
36Dick Vliek1641215
37Justin Gunther2034413
38Cor Lindeman1562312
39Roland van Witteveen1608311
40Stephan Antonijevic1450211
41Jan Looyen1500211
42Niels Matser1762211
43Erik Starkenburg1045110
44Jeroen Kruiver1807110
45Bram van der Velden2204110
46Erik Duijm163137
47Marcella Gunther184437
48Fabio Bravo189326
49Bart van den Akker154415
50Cees Duijm100033
51Arie Schouten157533
52Quincy Wekker107311
53Herman de Munnik152011
54Edwin Peters183211
55Ron Engelen192111
56Sebas Beumer202611

































































Stand SnelschaakCompetitieRatingGespeeldPunten
1Han Winters1316862
2Franke van Netten1507861
3Rik Roelofs1766857
4Koen Maassen vd Brink1863857
5Eric Roelofs1540856
6Jorick Laan1681651
7Reinier Heinz1370844
8Tje Wing Au1866743
9Iris Roelofs1492742
10Rolf Hendriks15521140
11Juan van den Anker1467940
12Arie van der Deijl1433738
13Hans Derendorp1394637
14Erik Minderman1681734
15Tom Brans1701734
16Jan Willem van Willigen1850733
17Gerjan Brands1322633
18Jan Schoemaker14641132
19Karl Denys1749532
20Raimond Vastenhout1668431
21Justin Gunther2034431
22Michel Teunissen1912330
23Marco Vastenhout1258426
24Ton Logtenberg1200725
25Mees van Osch1752325
26Tony Hogerhorst1885724
27Frank Laan1200624
28Frits Willems1165523
29Fred Schonis1209523
30Peter Lincewicz1790422
31Cor Lindeman1562321
32Roland van Witteveen1608321
33Marcella Gunther1844321
34Nick Beijerinck2087321
35Dick Vliek1641220
36Bob Beeke2212220
37René de Goey1051716
38Cees Duijm1000312
39Stephan Antonijevic1450211
40Jan Looyen1500211
41Niels Matser1762211
42Noud Lentjes1880211
43Fabio Bravo1893211
44Quincy Wekker1073110
45Bart van den Akker1544110
46Ron Engelen1921110
47Sebas Beumer2026110
48Bram van der Velden2204110
49Paul de Freytas189659
50Edwin Peters183215
51Martin Weijsenfeld190444
52Arie Schouten157533
53Erik Duijm163133
54Erik Starkenburg104511
55Herman de Munnik152011
56Jeroen Kruiver180711

































































Stand CombicompetitieRatingGespeeldPunten
1Rolf Hendriks155211121
2Koen Maassen vd Brink18638119
3Franke van Netten15078117
4Rik Roelofs17668114
5Eric Roelofs15408112
6Han Winters1316895
7Tje Wing Au1866790
8Jan Schoemaker14641183
9Erik Minderman1681781
10Jorick Laan1681678
11Juan van den Anker1467975
12Hans Derendorp1394673
13Tom Brans1701772
14Iris Roelofs1492771
15Gerjan Brands1322670
16Jan Willem van Willigen1850767
17Frank Laan1200666
18Reinier Heinz1370865
19Fred Schonis1209564
20Arie van der Deijl1433762
21Tony Hogerhorst1885762
22Karl Denys1749559
23Marco Vastenhout1258457
24Michel Teunissen1912351
25Ton Logtenberg1200750
26Mees van Osch1752350
27Raimond Vastenhout1668448
28Frits Willems1165546
29René de Goey1051745
30Paul de Freytas1896545
31Peter Lincewicz1790444
32Justin Gunther2034444
33Bob Beeke2212240
34Nick Beijerinck2087337
35Martin Weijsenfeld1904435
36Dick Vliek1641235
37Cor Lindeman1562333
38Roland van Witteveen1608332
39Noud Lentjes1880231
40Marcella Gunther1844328
41Stephan Antonijevic1450222
42Jan Looyen1500222
43Niels Matser1762222
44Bram van der Velden2204120
45Fabio Bravo1893217
46Cees Duijm1000315
47Bart van den Akker1544115
48Erik Starkenburg1045111
49Quincy Wekker1073111
50Jeroen Kruiver1807111
51Ron Engelen1921111
52Sebas Beumer2026111
53Erik Duijm1631310
54Arie Schouten157536
55Edwin Peters183216
56Herman de Munnik152012




ZomerCompetitie 2009:
Start, (1), (2), (3), (4), (5), (6), (7), (8), (9), (10)



.