Alle standen van vandaag. De kruistabel staan onder de standen. De tussenstand na 1 ijsco-toernooi en de foto's komen vandaag nog op de site. Een verslag van de werkzaamheden komt morgen.

Ik hoop jullie allemaal weer te zien, en tot de volgende keer. Dat is 13 oktober (maandag, in de herfstvakantie) in Bennekom, en 19 november (zaterdag) Open Arnhems Kampioenschap in Arnhem.


Ranking after round 10 of c-groep Dodewaard
No. PNo. Name Score WP SB PS rat. TPR W-We
-------------------------------------------------------------------------------
1. 2 Tom Meurs 10.0 60.0 60.00 55.0 0894 1455 +3.40
2. 1 Dimitry Brons 9.0 61.0 51.00 48.0 0894 1127 +2.20
3. 4 Desley Mooy 8.0 58.0 39.00 45.0 0879 983 +1.20
4. 8 Lotte Neijenhuis 6.0 61.0 28.00 37.0 0783 821 +0.50
9 Noud Lentjes 6.0 60.5 28.50 35.0 0772 796 +0.30
3 Bram Janssen 6.0 55.0 29.00 32.0 0890 794 -1.20
6 Marcel Martinez 6.0 54.0 26.00 34.0 0821 778 -0.60
15 Mariska Jongkees 6.0 51.0 25.00 29.0 0637 786 +2.10
9. 16 Felicia Lusing 5.5 52.5 20.75 22.5 0612 651 +0.45
19 Luuk van Geffen 5.5 40.0 20.00 24.5 0595 640 +0.60
11. 11 Ian Pennock 5.0 61.0 22.00 33.0 0728 756 +0.40
7 Daan Lubbers 5.0 58.0 23.00 33.0 0805 727 -1.10
14 Devin Beumer 5.0 56.0 22.00 33.0 0645 745 +1.40
12 Bram van der Veer 5.0 51.5 20.00 27.0 0704 675 -0.40
5 Jeffrey van Zanten 5.0 48.0 22.00 26.0 0822 621 -2.60
20 Fabio Bravo 5.0 47.0 19.00 24.0 0589 660 +1.00
17. 21 Imke Neijenhuis 4.5 44.0 13.50 21.0 0556 567 +0.08
28 Stijn Beekhuis 4.5 39.0 11.00 23.0 0500 548 +0.53
23 Jasper Dede 4.5 37.0 11.00 18.0 0548 530 -0.19
20. 17 Joost Vos 4.0 54.5 20.00 31.0 0596 686 +1.10
10 Martijn van Blitterswijk 4.0 51.5 17.00 27.0 0742 601 -2.00
26 Kevin van Haaren 4.0 48.0 12.75 23.0 0500 589 +0.93
24 Jeroen Thijssen 4.0 46.0 16.25 22.0 0506 524 +0.21
22 Max Suijkerbuijk 4.0 39.5 10.75 16.0 0550 474 -0.87
25. 13 Carmen de Graaf 3.5 39.5 7.50 23.0 0658 433 -2.72
26. 18 Marlieke Luit 2.5 38.5 5.50 12.5 0596 321 -3.00
25 Christian Hakkenberg 2.5 38.0 5.50 15.5 0500 318 -1.92

Ranking after round 11 of B-groep Dodewaard
No. PNo. Name Score WP SB PS rat. TPR W-We
-------------------------------------------------------------------------------
1. 1 Dorus Peelen 9.0 66.5 54.50 59.0 1080 1282 +2.62
2. 7 Steven Glasbeek 8.5 65.5 48.50 47.5 1046 1228 +2.56
3. 12 Marijn Lugtmeijer 7.5 67.0 39.50 44.5 0995 1159 +2.44
4. 13 Roel van der Veer 7.0 67.5 41.00 43.0 0980 1127 +2.16
17 Margot Dede 7.0 65.0 35.00 40.0 0952 1119 +2.49
6. 10 Jeroen Peeters 6.0 63.5 31.50 40.5 1007 1034 +0.39
7. 15 Stefan van Osch 5.5 67.0 29.75 38.0 0970 1034 +0.99
9 Peter Betlem 5.5 54.5 20.75 29.0 1038 1005 -0.55
9. 4 Robin Oostrum 5.0 66.0 24.00 32.0 1057 987 -1.05
2 Kevin van Dijk 5.0 65.0 25.00 34.0 1075 966 -1.60
6 Lennard van der Garde 5.0 58.0 23.00 25.0 1047 971 -1.16
11 Freek Schothuis 5.0 54.5 22.00 30.0 1004 968 -0.50
13. 5 Robby Meert 4.5 57.5 19.75 28.0 1057 942 -1.77
3 Bram Jansen(Elst) 4.5 56.5 21.25 30.0 1060 948 -1.77
15. 16 Maarten van Doorn 4.0 56.0 15.50 24.0 0966 909 -0.84
8 Paul Glasbeek 4.0 54.0 14.50 22.0 1041 893 -2.16
17. 18 Elmar Prasing 3.5 53.0 16.75 12.5 0903 887 -0.24
18. 14 Roel Klein 2.5 52.0 11.75 15.0 0970 812 -2.23

Ranking after round 6 of A-groep Dodewaard
No. PNo. Name Score WP SB PS rat. TPR W-We
-------------------------------------------------------------------------------
1. 1 Mike Baardman 5.0 18.0 15.00 18.5 1510 1675 +1.10
2. 9 Dennis Jaheruddin 4.0 14.5 9.50 11.0 1255 1406 +1.24
10 Alexander Wolters 4.0 16.0 10.50 12.0 1210 1479 +2.14
4. 4 Sjoerd van Willigen 3.5 21.5 11.00 13.5 1412 1446 +0.32
5. 2 Roy van den Hatert 3.0 21.0 9.50 12.5 1488 1373 -0.96
3 Jelle van Deemen 3.0 16.5 7.25 11.5 1474 1362 -0.90
6 Kristian Stam 3.0 18.5 8.25 12.0 1370 1305 -0.54
7 Yannick Wouters 3.0 18.0 5.00 8.0 1271 1268 +0.00
9. 5 Jethro Hartmann 2.5 19.5 6.75 9.5 1395 1285 -0.92
8 Mark VroegindeWeij 2.5 15.0 3.75 4.5 1264 1239 -0.26
11. 12 Jonathan Bitter 1.5 18.0 5.50 7.0 1179 1145 -0.24
12. 11 Thijs van Oosten 1.0 19.5 3.00 6.0 1188 1034 -1.04


Ranking and Games after round 10 of c-groep Dodewaard
No. PNo. Name R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 Score
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1. 2 Tom Meurs 16b1 9w1 7b1 1w1 4b1 17w1 3b1 11b1 6w1 8b1 -2 10.0
2. 1 Dimitry Brons 15w1 10b1 8w1 2b0 14w1 6b1 4w1 9b1 11w1 12b1 0 9.0
3. 4 Desley Mooy 18b1 11w1 16b1 7w1 2w0 8b1 1b0 12w1 14w1 9b1 0 8.0
4. 8 Lotte Neijenhuis 22b1 26w1 1b0 11w1 3b1 4w0 9b0 15w1 10b1 2w0 0 6.0
9 Noud Lentjes 23w1 2b0 20w1 14b0 26w1 12b1 8w1 1w0 7b1 4w0 2 6.0
3 Bram Janssen 17w0 21b1 14w1 15b1 8w0 10b1 2w0 6b0 5w1 11b1 0 6.0
6 Marcel Martinez 20b1 13w1 11b0 26w1 17b0 1w0 24b1 3w1 2b0 7w1 0 6.0
15 Mariska Jongkees 1b0 22w1 24b1 3w0 7b0 13w1 5b1 8b0 20w1 14b1 -2 6.0
9. 16 Felicia Lusing 2w0 23b1 4w0 20b0 24w0 r1 22b1 19w« 21b1 10w1 1 5.5
19 Luuk van Geffen 5b0 24w0 25w1 21b1 10w0 26b1 12w0 16b« 28w1 17b1 0 5.5
11. 11 Ian Pennock 25w1 4b0 6w1 8b0 20w1 28b1 7b1 2w0 1b0 3w0 0 5.0
7 Daan Lubbers 21w1 17b1 2w0 4b0 15w1 14b1 11w0 10b1 9w0 6b0 0 5.0
14 Devin Beumer 28b1 5w1 3b0 9w1 1b0 7w0 13b1 17w1 4b0 15w0 0 5.0
12 Bram van der Veer 26b0 20w0 18b1 24w1 5b1 9w0 19b1 4b0 17w1 1w0 0 5.0
5 Jeffrey van Zanten 19w1 14b0 17w0 28b1 12w0 20b1 15w0 21w1 3b0 26b1 0 5.0
20 Fabio Bravo 6w0 12b1 9b0 16w1 11b0 5w0 26b1 24w1 15b0 25w1 0 5.0
17. 21 Imke Neijenhuis 7b0 3w0 22b1 19w0 23b« 25w1 28w1 5b0 16w0 r1 1 4.5
28 Stijn Beekhuis 14w0 r1 13b« 5w0 25b1 11w0 21b0 18w1 19b0 22w1 1 4.5
23 Jasper Dede 9b0 16w0 r1 10b0 21w« 24b0 18w1 22b0 25w1 13w1 1 4.5
20. 17 Joost Vos 3b1 7w0 5b1 13w1 6w1 2b0 10w0 14b0 12b0 19w0 0 4.0
10 Martijn van Blitterswijk 24b1 1w0 26b0 23w1 19b1 3w0 17b1 7w0 8w0 16b0 0 4.0
26 Kevin van Haaren 12w1 8b0 10w1 6b0 9b0 19w0 20w0 r1 18b1 5w0 1 4.0
24 Jeroen Thijssen 10w0 19b1 15w0 12b0 16b1 23w1 6w0 20b0 r1 18w0 1 4.0
22 Max Suijkerbuijk 8w0 15b0 21w0 25b0 r1 18b1 16w0 23w1 13b1 28b0 -1 4.0
25. 13 Carmen de Graaf r1 6b0 28w« 17b0 18w1 15b0 14w0 25b1 22w0 23b0 -1 3.5
26. 18 Marlieke Luit 4w0 25b« 12w0 r1 13b0 22w0 23b0 28b0 26w0 24b1 -1 2.5
25 Christian Hakkenberg 11b0 18w« 19b0 22w1 28w0 21b0 r1 13w0 23b0 20b0 -1 2.5


Ranking and Games after round 11 of B-groep Dodewaard
No. PNo. Name R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 R11 Score
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1. 1 Dorus Peelen 10w1 9b1 2w1 7b1 12w1 4b1 13w0 15b1 17w1 6b0 5w1 1 9.0
2. 7 Steven Glasbeek 16w1 15b« 12w1 1w0 17b1 10b« 3w« 13b1 2w1 4w1 6b1 1 8.5
3. 12 Marijn Lugtmeijer 3b1 5w1 7b0 11w1 1b0 17w1 10w« 2b1 13w0 15b1 4w1 1 7.5
4. 13 Roel van der Veer 4w1 2b0 8w1 6b1 10w0 11w1 1b1 7w0 12b1 17b0 15w1 1 7.0
17 Margot Dede 8w1 4b0 9w1 2b1 7w0 12b0 16w1 10b1 1b0 13w1 18b1 -1 7.0
6. 10 Jeroen Peeters 1b0 18w1 3b1 5w1 13b1 7w« 12b« 17w0 15w0 14b0 16b1 -1 6.0
7. 15 Stefan van Osch 6w1 7w« 5b0 8b1 2w0 9b1 11w1 1w0 10b1 12w0 13b0 1 5.5
9 Peter Betlem 18w1 1w0 17b0 4b0 8w1 15w0 14b1 16b1 11w0 5w« 3b1 1 5.5
9. 4 Robin Oostrum 13b0 17w1 11b0 9w1 5b1 1w0 2w0 3b1 14w1 7b0 12b0 -1 5.0
2 Kevin van Dijk 11b1 13w1 1b0 17w0 15b1 3w0 4b1 12w0 7b0 18w0 14b1 -1 5.0
6 Lennard van der Garde 15b0 11w0 18b1 13w0 3b0 14b1 8w1 5b0 16w1 1w1 7w0 1 5.0
11 Freek Schothuis 2w0 6b1 4w1 12b0 14w1 13b0 15b0 18w0 9b1 16w0 8b1 -1 5.0
13. 5 Robby Meert 14w1 12b0 15w1 10b0 4w0 16b0 18b0 6w1 8w1 9b« 1b0 -1 4.5
3 Bram Jansen(Elst) 12w0 14b« 10w0 16b1 6w1 2b1 7b« 4w0 18b« 8w0 9w0 1 4.5
15. 16 Maarten van Doorn 7b0 8b0 14w1 3w0 18b1 5w1 17b0 9w0 6b0 11b1 10w0 -1 4.0
8 Paul Glasbeek 17b0 16w1 13b0 15w0 9b0 18w1 6b0 14w1 5b0 3b1 11w0 -1 4.0
17. 18 Elmar Prasing 9b0 10b0 6w0 14b0 16w0 8b0 5w1 11b1 3w« 2b1 17w0 -1 3.5
18. 14 Roel Klein 5b0 3w« 16b0 18w1 11b0 6w0 9w0 8b0 4b0 10w1 2w0 1 2.5

Ranking and Games after round 6 of A-groep Dodewaard
No. PNo. Name R1 R2 R3 R4 R5 R6 Score
-------------------------------------------------------------------------------------
1. 1 Mike Baardman 7w1 5b1 4w1 2b« 6w« 3b1 0 5.0
2. 9 Dennis Jaheruddin 4b0 8w1 12b0 11w1 7w1 6b1 0 4.0
10 Alexander Wolters 5w0 7b1 11w1 6b0 4w1 2b1 0 4.0
4. 4 Sjoerd van Willigen 9w1 2b1 1b0 3w« 10b0 5w1 0 3.5
5. 2 Roy van den Hatert 8b1 4w0 6b1 1w« 3b« 10w0 0 3.0
3 Jelle van Deemen 11w0 12b1 5w1 4b« 2w« 1w0 2 3.0
6 Kristian Stam 12w« 11b1 2w0 10w1 1b« 9w0 2 3.0
7 Yannick Wouters 1b0 10w0 8b1 12w1 9b0 11w1 0 3.0
9. 5 Jethro Hartmann 10b1 1w0 3b0 8w« 12b1 4b0 -2 2.5
8 Mark VroegindeWeij 2w0 9b0 7w0 5b« 11b1 12w1 0 2.5
11. 12 Jonathan Bitter 6b« 3w0 9w1 7b0 5w0 8b0 0 1.5
12. 11 Thijs van Oosten 3b1 6w0 10b0 9b0 8w0 7b0 -2 1.0
Reikimaster0