Ook Nationaal Kampioene GM Zhaoqin Peng is weer van de partij!
      

Gaat het een tweestrijd worden tussen haar en Timman?!



We zitten exact op 150 nu. Op naar de 200 !!



Ins en Outs!

Flyer in pdf-formaat


U kunt zich direct via een automatische Inschrijving opgeven of bekijk voor alle info eerst onze site nog eens!


Regels zijn Regels!

Wedstrijdreglement OLYMPUS RapidToernooi 2008!


De speelzaal is vanaf 8:30 uur geopend. Ivm. de indeling graag voor 9:45 uur binnen zijn.

Planning:
TIJD RONDE
09:45 - 09:55 uur Speech
09:55 - 10.50 uur ronde 1
11:00 - 11:55 uur ronde 2
12:05 - 13:00 uur ronde 3
13:00 - 13:20 uur Pauze
13:20 - 14:15 uur ronde 4
14:25 - 15:20 uur ronde 5
15:30 - 16:25 uur ronde 6
16:35 - 17:30 uur ronde 7
De prijsuitreiking begint dan om 17:40 uur. Het is ruim bemeten, dus we verwachten tijdwinst te kunnen boeken!


PrijzenGeld!


OLYMPUS Groep EERSTE Klas TWEEDE Klas JEUGD Groep
1. € 750 1. € 250 1. € 125 1. € 75
2. € 250 2. € 100 2. € 60 2. € 25
3. € 150 3. € 75 3. € 40 3. € 20
4. € 100 4. € 50 4. € 20 4. € 15
5. € 50 5. € 25 5. € 10 5. € 10
• Alleen geldprijzen in OLYMPUS Groep worden gedeeld!
• Price money will only be shared in OLYMPUS Group!
• In overige groepen troostprijzen!



    




Deelnemers 01-01-2008


OLYMPUS GROEP


Achternaam Voornaam KNSB FIDE Vereniging
Timman GM Jan 2573 2561 Wageningen
Glek GM Igor 2543
Li GM Shilong 2509 Schrijvers Rotterdam
Peng GM Zhaoqin 2417 2461 Schrijvers Rotterdam
Orlov IM Andrei 2409 2494 Voerendaal
Kabatianski IM Alexander 2403 2426 Schaakstad
Slingerland Fred 2336 2306 Oegstgeest '80
Eijk Sander, van 2274 2283 Wageningen
Kuipers Stefan 2268 2302 Schaakstad
Kampen Robin, van 2233 2243 HSG
Nederlof Jesper 2175 2132 De Regiohakkers
Velden Bram, van der 2171 2202 TOREN
Schenkeveld Daniel 2157 2140 HMC
Berg Bram, van den 2154 2199 Stukkenjagers
Bödicker Rob 2106 2107 Euwe Amsterdam
Smits Sebastiaan 2081 2120 HSC Helmond
Faber Hugo 2076 HSC Helmond
Schenkeveld Dick 2068 2086 ZZC
Boel Peter 2058 2234 ASV
Orlova Inna 2036
Hachijan Armen 2023 Schaakstad
Evengroen Jan 2004 De IJssel
Hertog Hugo, ten 2002 2075 Moira-Domtoren
Tangarife Gonzalo 1990 ASV
Evengroen Henk-Jan 1979 De IJssel
Mostertman Milan 1978 De Twee Kastelen
Lith Arjan, van 1968 WSG
Hoop Thomas, de 1955
Freytas Paul, de 1931 ASV
Taal Anne Paul 1930 ASV
Wille Ruud 1918 ASV
Hertog Albertus, ten 1912 Moira-Domtoren
Weijsenfeld Martin 1901 ASV
Beijerinck Nick 1847 TOREN
Smits Benjamin 1841 1798 HSC Helmond


EERSTE KLAS


Achternaam Voornaam KNSB Vereniging
Kruijf Caspar 1893 SV Almere
Krosenbrink Marcel 1889 WSG
Verkruissen Robert 1882 Schaakstad
Lentjes Noud 1880 TOREN
Post Renze 1871 TOREN
Ginkel John, van 1852 De Elster Toren
Karssenberg Arnout W. 1847 TOREN
Knuiman Rob 1815 De Variant
Marks Albert 1815 ASV
Winter Eric, de 1811 Velp
Auwens Michel 1808 PION
Mostertman Johan 1796 De Twee Kastelen
Kreijfelt Ernst, von 1775 Hoogland
Dorp Jan, van 1771 TOREN
Qatina Waheeb 1770 KSC Philidor 1847
Pronk Sven 1767 Voorster SC
Koeweiden Bart 1762 Edese SV
Bosch Rijk, van den 1742 Barneveld
Klis Dick, van der 1738 Schaakstad
Frans Richard 1737 SC Bergen
Beumer Fred 1730 TOREN
Boer Thijs, de 1730 Zukertort
Dreu Dies, de 1726 GZZ
Boonstra Jacques 1725 ASV
Niekerk Theo, van 1722 Persoonlijk Lid
Eshuis Hans 1719 DVP Vianen/SMB
Gunther Justin 1718 TOREN
Huzen Erwin 1717 Schaakmaat
Thuijls Hans 1714 Edese SV
Martens Wiely 1711 De Elster Toren
Brans Tom 1697 TOREN
Dijkstra Hedser 1687 ASV
Bravo Fabio 1680 TOREN
Rieksen Richard 1680 De Variant
Donker Hans 1680 TOREN
Roelofs Rik 1676 TOREN
Vries Hans, de 1672 Barneveld
Glasbeek Steven 1671 TOREN
Kuiphof Henk 1668 ASV
Jansen Henri 1667 Voorster SC
Gunther Marcella 1664 TOREN
Vos Jon 1655 Velp
Ocelik Vaclav 1654 SC Groningen
Schulenberg René 1627 HWP Haarlem
Bakker Rommert 1624 VAS Amsterdam
Beerdsen Thomas 1597 TOREN
Rieksen Koen 1583 De Variant
Bloemendaal Nadia 1559 TOREN
Eijk Maurice, van 1534 TOREN
Leenders Ruud Huisschaker


TWEEDE KLAS


Achternaam Voornaam KNSB Vereniging
Krouwel Robert 1643 BDSV Barneveld
Delft Karel, van 1637 Schaakstad
Osch Mees, van 1631 TOREN
Phijffer Valentijn 1630 SMB
Nieuwboer Rob 1595 De Elster Toren
Evengroen Ruben 1585 De IJssel
Veerman Frans 1576 ASV
Ee Robin, van 1575 BDSV Barneveld
Akker Bart, van den 1572 TOREN
Mulder G.S.T. 1561 SV Almere
Severijnen Marion 1552 Schaakmaat
Netten Franke, van 1548 TOREN
Kooman Ko 1541 ASV
Koeweiden Theo 1541 ASV
Duijm Erik 1492 TOREN
Bijlsma Jean-Paul 1481 ASV
Mostertman Xander 1468 De Twee Kastelen
Bos Erik 1460 TOREN
Schoemaker Jan 1447 TOREN
Evengroen Bernard 1444 De IJssel
Kers Kyra-Tiana 1406 TOREN
Kuster Edward 1384 Huisschaker
Bergen Toine, van 1384 Het Kasteel
Hamers Peter 1343 TOREN
Glasbeek Paul 1261 TOREN
Ginkel Harry, van Dubbelschaak '97
Anker Juan, van den TOREN
Minderman Erik TOREN
Laan Jorick TOREN
Laan Frank Huisschaker
Beerdsen Marco Huisschaker
Kers Heleen Huisschaker
Roelofs Eric TOREN
Roelofs Hetty TOREN
Kivits Marcel TOREN
Lambers Roel De Elster Toren
Ahoud Michel De Elster Toren
Dijk Leo, van Het Kasteel
Engelen Frank, van Huisschaker
Engelen Bas, van Huisschaker


JEUGD GROEP


Achternaam Voornaam KNSB Vereniging
Blitterswijk Martijn, van 1342 TOREN
Bhoorakhan Roger 1326 Het Probleem
Mostertman Olav 1274 De Twee Kastelen
Evengroen Marten 1220 De IJssel
Verweij Florian 1211 HSP
Roelofs Iris 1065 TOREN
Bredius Kasper 1019 ASV
Dijk Simon, van 982 Het Kasteel
Neervoort Dennis 968 De Elster Toren
Tip Robin 815 Zwolle-Zuid Schaakt
Betuw Rik, van 680 ASV
Dalen Michiel, van 619 De Elster Toren
Duijm Franka 535 TOREN
Betuw Franka, van 266 ASV
Geenjaar Eloy TOREN
Geenjaar Eloïse TOREN
Hoorn Frank, van Westervoort
Hoorn Geert, van Westervoort
Chowdhary Vipra TOREN
Lambers Evert De Elster Toren
Viersen Thijs De Elster Toren
Viersen Niek De Elster Toren
Comak Siwan De Elster Toren
Toisuta Ryan De Elster Toren
Bakel Tom, van ASV




Dit toernooi wordt mede mogelijk gemaakt door: