Hiebij de stand na de eerste ronde van de derde periode. De volgende is over 2 weken op 2 februari. Dan is ook de prijsuitreiking van de tweede periode.

 

Stand na 1e ronde, 3e periode                Keizergroep (26)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Arthur Maters                  (Ar)     (1817)   -- -- -- CS+   65
02. Bart van den Akker (S)         (B()  z1 (1484)   CS--- IZ=AK+   65
03. Lise Heskes                    (lH)  w1 (1383)   -- -- Ma=SA+   65
04. Anna Martinez                  (AM)#    (1790)   -- -- -- ##    63
05. Elmar Roothaan                 (ER)#    (1764)   -- TH-FW+##    63
06. Mika Rutjens                   (MR)# w1 (1650)   TH-FW+-- ##    63
07. Tom van 't Hoff                (TH)# z2 (1585)   MR+ER+AR+##    63
08. Frank van Wijngaarden          (FW)#    (1584)   -- MR-ER-##    63
09. Sara Martinez                  (SM)#    (1581)   -- -- -- ##    63
10. Lodewijk Entrop (S)            (LE)# z1 (1480)   -- SA=CS-##    63
11. Ian Kock                       (IK)#    (1470)   -- -- -- ##    63
12. Mark Bakker                    (Ma)#    (1432)   -- TD+lH=##    63
13. Ilan van der Zand              (IZ)# w1 (1423)   TD+-- B(=##    63
14. Thijmen Terpstra               (TT)#    (1179)   SA-LK+mB+##    63
15. Ruud Janssen (S)               (RJ)#    (2500)   -- -- -- ##    63
16. Jeroen van Onzen               (JO)#    (1991)   -- -- -- ##    63
17. Babak Zahmat (S)               (BZ)# z1 (1781)   -- -- -- ##    63
18. Dick Vliek (S)                 (DV)#    (1771)   -- -- -- ##    63
19. Arnoud Roothaan (S)            (AR)# w1 (1587)   -- -- TH-##    63
20. Peter Hamers (S)               (PH)#    (1471)   -- -- -- ##    63
21. Malcom Lok (S)                 (M()#    (1424)   -- -- -- ##    63
22. Erik Duijm                     (ED)# w1 (1414)   -- -- -- ##    63
23. Lorens Konecny                 (LK)  z3 (1032)   JM+TT-Ya+LR-   61
24. Cathelijne Sanders (S)         (CS)  w1 (1928)   B(+-- LE+Ar-   61
25. Arnout Karssenberg (S)         (AK)     (1683)   -- -- -- B(-   61
26. SaÅ¡a Albers                   (SA)  z1 (1209)   TT+LE=TD=lH-   61

Stand na 1e ronde, 3e periode                Koningsgroep (11)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Lars Rutjens                   (LR)  w1 ( 983)   RL=MK=-- LK+   55
02. Yaron Huberts(S)               (Ya)  z1 ( 966)   mB--- LK-RL+   55
03. Julian van Meegen              (JM)  w1 ( 922)   LK-## -- MK+   55
04. Thiemen Dekker                 (TD)     ( 893)   IZ-Ma-SA=mB+   55
05. Julian van Dijk                (Ju)  z1 ( 882)   -- -- -- AS+   55
06. Imre Woest                     (Im)#    (1386)   -- -- -- ##    53
07. Wouter Wieggers                (WW)#    ( 860)   Lu-Si+-- ##    53
08. Mike van Bergen                (mB)     ( 829)   Ya+RL+TT-TD-   51
09. Mats Keurntjes                 (MK)     ( 810)   LR=RL+MH-JM-   51
10. Ruben Loonen                   (RL)  w1 ( 800)   mB-MK-RC+Ya-   51
11. Abel Hogenhout                 (AS)     ( 766)   ## MH+JA+Ju-   51

Stand na 1e ronde, 3e periode                Damegroep (18)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Pjotr Dam                      (PD)     ( 762)   SL+Si-Sm+SL+   45
02. Mahbod Hatamirad               (MH)     ( 841)   AS-MK+RC=DD+   44
03. Ruben Cabri                    (RC)     ( 832)   Lu+RL-MH=JA+   44
04. Lucas van der Weiden           (Lu)# z1 ( 808)   MH-RC-SL+##    43
05. Sietse Twijnstra               (Si)# z2 ( 793)   WW-JA-PD+##    43
06. Sjoerd Vosselman Bosch         (sB)#    ( 728)   -- -- -- ##    43
07. Dominick van Dijk              (DD)     ( 715)   -- -- JA+MH-   43
08. Marco Wieland                  (MW)#    ( 692)   -- -- -- ##    43
09. Koen van Wijgaarde             (KW)#    ( 640)   -- Rm-Es+##    43
10. Diede Hameleers                (DH)     ( 630)   Ml+Je+Es+SH-   43
11. Sjoerd Loonen                  (SL)     ( 622)   PD-Lu-Sm+PD-   43
12. Aristides Buntura              (aB)#    ( 605)   JA-Je+MC+##    43
13. Karsten Dam                    (KD)     ( 575)   -- -- SH+Es-   43
14. Raphael van Meegen             (Rm)#    ( 569)   -- Es=KW+##    43
15. Sil Hameleers                  (SH)  z2 ( 540)   MC-## KD-DH+   43
16. Elijah Sampson                 (Es)     ( 527)   Rm=KW-DH-KD+   43
17. Jermo Aluy                     (JA)  w1 ( 744)   Si+AS-DD-RC-   41
18. Sam Michiels                   (Sm)     ( 636)   DH+-- SL-PD-   41

Stand na 1e ronde, 3e periode                Torengroep (20)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Wu Liang Jong                  (Wu)     ( 432)   Fa+Mc-Th+Je+   35
02. Jasmijn Leisink                (Ja)     ( 371)   -- -- SW+GK+   35
03. Floran Ahoud                   (Mc)     ( 520)   MC-Wu+Je+Iv=   34
04. Iva Binnendijk                 (Iv)     ( 471)   Th=Fa+FK+Mc=   34
05. Sylvan Kenbeek                 (SK)     ( 437)   FK-GT=Fa+BW=   34
06. Guyon Terpstra                 (GT)     ( 405)   RW=SK=BW+LD=   34
07. Thijs van Harten               (Th)     ( 485)   Iv=BW+Wu-FK+   33
08. Demian Wellink                 (DW)     ( 470)   ## -- Ml+RW-   33
09. Man Hiem Cheung                (MC)#    ( 461)   SH+Mc+aB-##    33
10. Fardad Nejad                   (Fa)     ( 458)   Wu-Iv-SK-Ml+   33
11. Senne van het Loo              (Sl)     ( 393)   GK+IM+RW+SW-   33
12. Rick Wellink                   (RW)     ( 387)   GT=LD-Sl-DW+   33
13. Sem Wisse                      (SW)     ( 385)   JW-GK+Ja-Sl+   33
14. Gurkan Kandemir                (GK)  w2 ( 362)   Sl-SW-LD+Ja-   33
15. Ahmed Sahin                    (AS)#    ( 355)   -- -- -- ##    33
16. Boaz van Weele                 (BW)     ( 374)   LD+Th-GT-SK=   32
17. Liam Denys                     (LD)     ( 358)   BW-RW+GK-GT=   32
18. Jessey Bogaerts                (Je)     ( 442)   aB-DH-Mc-Wu-   31
19. Fabian Kenbeek                 (FK)     ( 438)   SK+Ml+Iv-Th-   31
20. Marijn Lindeman                (Ml)     ( 407)   DH-FK-DW-Fa-   31

Stand na 1e ronde, 3e periode                Lopergroep (18)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Thijs Bouman                   (TB)     ( 346)   JC+BB-AB+jM+   25
02. Mees Kuiper                    (MM)     ( 316)   SW-## Wh+JW+   25
03. Daniel Lesnoj                  (DL)     ( 305)   IM-Sk=Ba+MA+   25
04. Ilse van der Meulen            (IM)#    ( 344)   ## DL+Sl-##    23
05. Pepijn van Dinther             (Pd)     ( 343)   LH=AD+EG+Wh-   23
06. Jamie Wiegman                  (JW)     ( 326)   SW+Wh+JZ+MM-   23
07. Sander Koelmans                (Sk)  w2 ( 285)   EG+DL=BB+JC-   23
08. Wout van Harten                (Wh)     ( 280)   JZ+JW-MM-Pd+   23
09. Jakob van Zanten               (JZ)  w2 ( 272)   Wh-EG+JW-AB+   23
10. Elmar de Groot                 (EG)     ( 263)   Sk-JZ-Pd-LH+   23
11. Maurijn Ahoud                  (MA)  z2 ( 254)   AD+LH-Ba+DL-   23
12. Lucas Heijboer                 (LH)     ( 253)   Pd=MA+AD+EG-   23
13. Jona Michiels                  (jM)     ( 247)   JZ=-- JC+TB-   23
14. Arnoud Dronkers                (AD)     ( 229)   MA-Pd-LH-BB+   23
15. Bram Bleumink                  (Ba)     ( 292)   -- -- DL-MA-   21
16. Bastiaan Schouten              (BB)     ( 286)   AB+TB+Sk-AD-   21
17. Arjen Bossinga                 (AB)     ( 250)   BB-JC-TB-JZ-   21

Stand na 1e ronde, 3e periode                Pionnengroep (18)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Arun Sewnath                   (AA)     ( 229)   ma-EY-RR+AC+   15
02. Tarik Celikyurek               (tT)     ( 195)   sS-dD=eY+JH+   15
03. Zion Keizer                    (ZK)  z2 ( 166)   JH-JL+LV+dD=   14
04. Matthias van Asperen           (ma)     ( 291)   EY+AA+EY-sS+   13
05. Jason Chen                     (JC)  w2 ( 294)   TB-AB+jM-Sk+   13
06. Efrail Musa Yigitsoy           (EY)     ( 268)   ma-AA+sS-ma+   13

07. Shaya Sewnath                  (sS)     ( 244)   tT+RR+EY+ma-   13
08. Evliya Sirri Yigitsoy          (eY)     ( 220)   LV+JH+tT-RR+   13
09. Metin Sahin                    (Ms)#    ( 188)   AA-JL+sW+##    13
10. Dilay Dilekci                  (dD)     ( 182)   RR-tT=JH=ZK=   13
11. Tijs van Peer                  (TP)#    ( 173)   -- -- -- ##    13
12. Nudem Turan                    (NT)     ( 147)   -- -- AC+LV-   13
13. Yuna Staalman                  (YS)# w2 ( 139)   ## -- -- ##    13
14. Lucas Velderman                (LV)     ( 126)   eY-AC+ZK-NT+   13
15. Sterre Wisse                   (sW)#    ( 103)   -- AC+Ms-##    13
16. Julia Loonen                   (JL)#    ( 100)   RR-Ms-ZK-##    13
17. Jonathan Heringa               (JH)     ( 182)   ZK+eY-dD=tT-   12
18. Rowan Sewnath                  (RR)     ( 153)   dD+sS-AA-eY-   11
18. Alex Chen                      (AC)     ( 100)   sW-LV-NT-AA-   11

<<  <  April 2018  >  >>
 ma  di  wo  do  vr  za  zo 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
16171819202122
23242526272829
30