Hierbij de stand in de interne jeugdcompetitie na de 6e ronde van de 2e periode.

 

Stand na 6e ronde, 2e periode                Keizergroep (22)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Tom van 't Hoff                (TH)#    (1551)   X3 FW+## MR+   82
02. Lise Heskes                    (lH)# w1 (1375)   X3 TT+## --    78
03. Babak Zahmat (S)               (BZ)# z1 (1781)   JM+MR=-- --    76
04. Elmar Roothaan                 (ER)#    (1781)   X3 Ma+-- --    74
05. Frank van Wijngaarden          (FW)#    (1598)   X3 TH--- --    74
06. Mark Bakker                    (Ma)#    (1435)   X3 ER--- --    74
07. Ilan van der Zand              (IZ)#    (1421)   X3 ED-## TD+   74
08. Jeroen van Onzen               (JO)#    (1991)   Ar=## -- --    73
09. Mika Rutjens                   (MR)#    (1640)   X3 BZ=-- TH-   72
10. Lodewijk Entrop (S)            (LE)# z1 (1490)   -- -- -- --    72
11. Cathelijne Sanders (S)         (CS)# z1 (1947)   -- -- -- B(+   72
12. Arthur Maters                  (Ar)# w1 (1798)   JO=-- -- --    70
13. Sara Martinez                  (SM)#    (1581)   X3 -- -- --    70
14. Ian Kock                       (IK)#    (1470)   X3 -- -- --    70
15. Arnout Karssenberg (S)         (AK)# z1 (1705)   -- -- -- --    70
16. Erik Duijm                     (ED)# w1 (1414)   -- IZ+## --    69
17. Anna Martinez                  (AM)#    (1790)   -- -- -- --    68
18. Bart van den Akker (S)         (B()# w1 (1464)   ## -- -- CS-   68
19. Ruud Janssen (S)               (RJ)#    (2500)   -- -- -- --    68
20. Dick Vliek (S)                 (DV)#    (1771)   -- -- -- --    68
21. Peter Hamers (S)               (PH)#    (1471)   -- -- -- --    68
22. Malcom Lok (S)                 (M()#    (1424)   -- -- -- --    68

De volgende spelers spelen deze week mee in deze groep:
   Saša Albers                    (SA)#    (1215)   X3 mB+## TT+   72
   Thiemen Dekker                 (TD)  z1 ( 872)   X3 LK=RL+IZ-   71
Spelers schuiven alleen door als de groep even wordt

Stand na 6e ronde, 2e periode                Koningsgroep (9)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Saša Albers                    (SA)#    (1215)   X3 mB+## TT+   72
02. Thiemen Dekker                 (TD)  z1 ( 872)   X3 LK=RL+IZ-   71
03. Lorens Konecny                 (LK)#    (1046)   Ya-TD=## JM+   70
04. Mike van Bergen                (mB)  w1 ( 828)   X3 SA-Lu+Ya+   70
05. Yaron Huberts(S)               (Ya)# z1 ( 969)   LK+## -- mB-   68
06. Thijmen Terpstra               (TT)#    (1172)   X3 lH-## SA-   67
07. Lars Rutjens                   (LR)# w1 ( 975)   X3 JA+-- RL=   66
08. Julian van Meegen              (JM)     ( 915)   BZ-RL=AS+LK-   62
09. Imre Woest                     (Im)#    (1386)   X3 -- -- --    60

De volgende spelers spelen deze week mee in deze groep:
   Ruben Loonen                   (RL)  z1 ( 815)   MW+JM=TD-LR=   63
   Mats Keurntjes                 (MK)     ( 809)   Sm+DD+PD+Es+   62
Spelers schuiven alleen door als de groep even wordt

Stand na 6e ronde, 2e periode                Damegroep (18)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Ruben Loonen                   (RL)  z1 ( 815)   MW+JM=TD-LR=   63
02. Mats Keurntjes                 (MK)     ( 809)   Sm+DD+PD+Es+   62
03. Abel Hogenhout                 (AS)  w1 ( 743)   RC+JM-Si-PD=   60
04. Ruben Cabri                    (RC)#    ( 825)   AS-## aB+Si+   59
05. Dominick van Dijk              (DD)#    ( 707)   MH+Ju-MK-##    58
06. Wouter Wieggers                (WW)#    ( 865)   RC+Sm+-- --    57
07. Lucas van der Weiden           (Lu)# z1 ( 813)   DD=Si+mB---    57
08. Sietse Twijnstra               (Si)#    ( 800)   Lu-## AS+RC-   57
09. Sam Michiels                   (Sm)#    ( 650)   WW-MK-aB-##    56
10. Sjoerd Loonen                  (SL)#    ( 632)   MK=DH+Es=##    56
11. Mahbod Hatamirad               (MH)#    ( 823)   Si=DD-## --    55
12. Jermo Aluy                     (JA)# z1 ( 757)   Es+LR--- --    55
13. Julian van Dijk                (Ju)#    ( 875)   -- DD+Je=--    53
14. Pjotr Dam                      (PD)#    ( 754)   ## -- MK-AS=   53
15. Marco Wieland                  (MW)#    ( 692)   Rm+aB=## --    52
16. Elijah Sampson                 (Es)     ( 522)   aB-SL=KD-MK-   51
17. Raphael van Meegen             (Rm)#    ( 554)   Es=-- DH-aB-   50
18. Sjoerd Vosselman Bosch         (sB)#    ( 728)   -- -- -- --    48

De volgende spelers spelen deze week mee in deze groep:
   Aristides Buntura              (aB)     ( 596)   Es+Sm+RC-Rm+   56
   Diede Hameleers                (DH)# z2 ( 650)   SL-Je+Rm+KD+   55
   Jessey Bogaerts                (Je)#    ( 476)   DH-Ju=Fa+Ml+   54
   Karsten Dam                    (KD)#    ( 582)   SH+Iv+Es+DH-   53
Spelers schuiven alleen door als de groep even wordt

Stand na 6e ronde, 2e periode                Torengroep (20)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Aristides Buntura              (aB)     ( 596)   Es+Sm+RC-Rm+   56
02. Diede Hameleers                (DH)# z2 ( 650)   SL-Je+Rm+KD+   55
03. Jessey Bogaerts                (Je)#    ( 476)   DH-Ju=Fa+Ml+   54
04. Karsten Dam                    (KD)#    ( 582)   SH+Iv+Es+DH-   53
05. Sil Hameleers                  (SH)     ( 543)   KD-Ml+Mc-Fa+   52
06. Floran Ahoud                   (Mc)     ( 534)   MC+LD+SH+BW+   51
07. Fabian Kenbeek                 (FK)#    ( 437)   LD+Iv+Th=##    49
08. Fardad Nejad                   (Fa)#    ( 493)   Ml+SK-Je-SH-   48
09. Sylvan Kenbeek                 (SK)#    ( 440)   Mc-BW-Fa+##    48
10. Marijn Lindeman                (Ml)     ( 438)   Fa-SH-BW+Je-   48
11. Thijs van Harten               (Th)#    ( 485)   RW+FK=LD+DW-   47
12. Demian Wellink                 (DW)     ( 479)   Wh+GT-Wu=Th+   47
13. Man Hiem Cheung                (MC)#    ( 420)   MM+Mc-BW+##    47
14. Iva Binnendijk                 (Iv)     ( 440)   FK-KD-MM+LD-   46
15. Guyon Terpstra                 (GT)#    ( 414)   Sl+DW+SW+Wu-   46
16. Boaz van Weele                 (BW)#    ( 404)   SK+MC-Ml-Mc-   46
17. Wu Liang Jong                  (Wu)     ( 371)   GK=RW+DW=GT+   46
18. Liam Denys                     (LD)#    ( 365)   MM+Mc-Th-Iv+   45
19. Rick Wellink                   (RW)     ( 394)   Th-Wu-Sl+MM+   44
20. Ahmed Sahin                    (AS)#    ( 355)   ## -- -- --    38

De volgende spelers spelen deze week mee in deze groep:
   Gurkan Kandemir                (GK)#    ( 377)   Sl+Wu=Wh+##    42
   Sem Wisse                      (SW)#    ( 367)   Ja+DL+GT-Sl+   42
   Jasmijn Leisink                (Ja)#    ( 345)   SW-Ba+JW+Wh+   41
   Mees Kuiper                    (MM)  w2 ( 307)   LD-Sl-Iv-RW-   41
Spelers schuiven alleen door als de groep even wordt

Stand na 6e ronde, 2e periode                Lopergroep (17)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Gurkan Kandemir                (GK)#    ( 377)   Sl+Wu=Wh+##    42
02. Sem Wisse                      (SW)#    ( 367)   Ja+DL+GT-Sl+   42
03. Jasmijn Leisink                (Ja)#    ( 345)   SW-Ba+JW+Wh+   41
04. Mees Kuiper                    (MM)  w2 ( 307)   LD-Sl-Iv-RW-   41
05. Senne van het Loo              (Sl)#    ( 355)   GT-MM+RW-SW-   40
06. Ilse van der Meulen            (IM)  w2 ( 345)   JZ+EG-Wh+JW+   40
07. Bram Bleumink                  (Ba)# z2 ( 321)   IM+DL+Ja-##    38
08. Jamie Wiegman                  (JW)     ( 303)   Sk+LH+Ja-IM-   38
09. Wout van Harten                (Wh)     ( 273)   DW-GK-IM-Ja-   38
10. Elmar de Groot                 (EG)#    ( 307)   Pd+TB-IM+##    37
11. Daniel Lesnoj                  (DL)     ( 286)   Ba-SW-TB-JZ+   37
12. Jakob van Zanten               (JZ)  w2 ( 255)   IM-Sk+AB-DL-   36
13. Sander Koelmans                (Sk)#    ( 271)   JW-JZ-AD+LH+   35
14. Pepijn van Dinther             (Pd)#    ( 351)   EG-JC+TB+--    34
15. Arnoud Dronkers                (AD)#    ( 263)   DL--- LH+Sk-   33
16. Lucas Heijboer                 (LH)#    ( 230)   AB-JW-AD-Sk-   32
17. Jona Michiels                  (jM)#    ( 248)   JC+Sk=-- --    31

De volgende spelers spelen deze week mee in deze groep:
   Thijs Bouman                   (TB)     ( 341)   EG+Pd-DL+AB+   38
   Arjen Bossinga                 (AB)     ( 288)   LH+JC-JZ+TB-   33
   Efrail Musa Yigitsoy           (EY)#    ( 284)   NT+AA+sS+##    32
   Bastiaan Schouten              (BB)     ( 266)   sS+RR+JH+ZK+   32
Spelers schuiven alleen door als de groep even wordt

Stand na 6e ronde, 2e periode                Pionnengroep (21)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Thijs Bouman                   (TB)     ( 341)   EG+Pd-DL+AB+   38
02. Arjen Bossinga                 (AB)     ( 288)   LH+JC-JZ+TB-   33
03. Efrail Musa Yigitsoy           (EY)#    ( 284)   NT+AA+sS+##    32
04. Bastiaan Schouten              (BB)     ( 266)   sS+RR+JH+ZK+   32
05. Jason Chen                     (JC)#    ( 277)   Ms+Pd-AB+--    30
06. Arun Sewnath                   (AA)     ( 232)   EY-eY+sS-RR+   30
07. Shaya Sewnath                  (sS)#    ( 220)   BB-EY-AA+JH+   30
08. Matthias van Asperen           (ma)#    ( 253)   AB-## JL+AC+   28
09. Jonathan Heringa               (JH)#    ( 218)   RR+-- BB-sS-   28
10. Evliya Sirri Yigitsoy          (eY)#    ( 205)   ZK+RR=AA-##    27
11. Dilay Dilekci                  (dD)#    ( 193)   JL+tT=ZK+##    27
12. Metin Sahin                    (Ms)#    ( 192)   EG-JC--- --    26
13. Tarik Celikyurek               (tT)#    ( 157)   YS+dD=NT-##    26
14. Zion Keizer                    (ZK)  z2 ( 155)   YS+dD-RR=BB-   26
15. Rowan Sewnath                  (RR)     ( 149)   eY=BB-ZK=AA-   26
16. Nudem Turan                    (NT)#    ( 153)   EY-JL=tT+##    25
17. Yuna Staalman                  (YS)# w2 ( 139)   tT-ZK-JL+##    25
18. Julia Loonen                   (JL)#    ( 115)   NT=YS-ma-LV+   21
19. Lucas Velderman                (LV)#    ( 139)   -- -- AC=JL-   19
20. Alex Chen                      (AC)#    ( 100)   ## -- LV=ma-   19
21. Tijs van Peer                  (TP)#    ( 173)   -- -- -- --    18

Reikimaster0